57 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Kysak | 316 m²
Omrzelo Vás už bývanie v malom panelákovom byte? Chcete dopriať svojim milovaným deťom a zvier
245,000 € 775 €/m²
3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²
Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost
215,900 € 2804 €/m²
2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²
Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre
168,900 € 3312 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 15,497 m²
Ponúkame na predaj súbor investičných pozemkov v atraktívnej a perspektívnej lokalite Košice –
32 €/m2 32 €/m2
Objekt pre obchod | Kováčska | 73 m²
Prevezmite zabehnutý svadobný salón v centre Košíc – pripravený okamžite fungovať Hľadáte podn
20,950 € 287 €/m²
3 izbový byt | Inovecká | 133 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe pri novej nemocnici - ul. Inovecká *** LUXUSNÝ
2,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 300 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Humenné – Ptičie
188,000 € 627 €/m²
2 izbový byt | Popradská | 52 m²
Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Z
170,000 € 3269 €/m²
Rodinný dom | 270.84 m²
Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom 2 419 m² – Kružná pri Rožňave Ponúkame na predaj rodi
69,000 € 255 €/m²
Rodinný dom | 135.92 m²
Na predaj rodinný dom s pozemkom 791 m² – Rožňavské Bystré pri Rožňave Ponúkame na predaj rod
38,000 € 280 €/m²
3 izbový byt | Kosatcova | 89 m²
TOP PONUKA: Zrekonštruovaný 3-izbový byt v blízkej dostupnosti do centra mesta Ponúkame na pre
299,000 € 3360 €/m²
3 izbový byt | Dénešova | 65 m²
Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.
226,900 € 3491 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku Mlynu | 988 m²
Ponúkame na predaj jeden z posledných voľných stavebných pozemkov v tichej uličke v Košiciach -
140 €/m2 140 €/m2
Rekreačný pozemok | Myslava | 470 m²
PEKNÝ POZEMOK S CHATOU NA OKRAJI LESA V ČASTI KOŠICE - MYSLAVA, CELOROČNE OBÝVANÁ LOKALITA Pon
99,000 € 211 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Na Kalvárii | 454 m²
POZEMOK S CHATKOU NA KALVÁRII V KOŠICIACH - OBLASŤ S CELOROČNÝM VYUŽITÍM Ponúkame na predaj po
82,000 € 181 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kavečianska cesta | 821 m²
LEN KÚPITE POZEMOK A ROVNO MÔŽETE ZAČAŤ STAVAŤ - pozemok s projektom a stavebným povolením Pon
166,000 € 202 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Ďurkov | 72 m²
SKVELÁ PONUKA: POZEMOK S CHATOU V OBCI ĎURKOV NEĎALEKO KOŠÍC Ponúkame na predaj pozemok s chat
99,000 € 1375 €/m²
3 izbový byt | Gudernova | 55 m²
TOP CENA! NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT NA TERASE V KOŠICIACH Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmer
178,000 € 3236 €/m²
Priestor pre výrobu | Rampová | 1,172 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – výrobná a skladová hala s kanceláriou, Košice – Sever, areál Rampová Po
550,000 € 469 €/m²
Objekt pre obchod | Južná trieda | 3,900 m²
Exkluzívna Ponuka: Predaj firmy KODA spol s.r.o. s Výrobnou Halou a Administratívnou Budovou
Cena dohodou
1 izbový byt | Krosnianska | 42 m²
Exkluzívne pre Vás u nás! Bývate mimo Košíc ale Košice sú Vašim miestom práce alebo štúdia? R
590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Gelnická | 894 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Gelnickej ulici v mestskej časti Košice – Pereš. Poz
175,000 € 196 €/m²
4 izbový byt | 72 m²
Ponúkame na predaj zariadený 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Terasa, Čapajevova.
246,000 € 3417 €/m²
3 izbový byt | 65.51 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt na Lidickom námestí v Košiciach, v obľúbenej lokalite Furča. By
205,000 € 3129 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.