57 inzerátov v ponuke
Záhrada | Pánska pastva | 811 m²
SKVELÁ ZÁHRADA NA ODDYCH A RELAX NEĎALEKO MESTA Ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok s ch
29,500 € 36 €/m²
Záhrada | Gyňov | 680 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 680m2 v obci Gyňov neďaleko Košíc. Pozemok je v zastavanom
11,900 € 18 €/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 120 m²
Ponúkame na odstúpenie zabehnutú prevádzku BARBERSHOPU v srdci Košíc! Prevádzka sa nachádza v
82,900 € 691 €/m²
3 izbový byt | Panelová | 54 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový nezariadený byt na Panelovej ulici - Košice Juh, nachádzajúci sa
900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Viničný vrch | 332 m²
Rozmýšľate o vlastnej chate kde strávite príjemné víkendy pripadne celé leto so záhradou blízko
29,900 € 90 €/m²
3 izbový byt | Inovecká | 90 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe pri novej nemocnici - ul. Inovecká *** LUXUSNÝ
2,200 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
Reštaurácia | Vajkovce | 203 m²
Snívate o vlastnej reštaurácii? Chcete všetkým ukázať, čo je vo Vás a že to dokážete lepšie a
1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 88 m²
Ponúkame na prenájom veľmi pekne zrekonštruovaný a kompletne zariadený mezonet v rustikálnom št
900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Reštauračné priestory | Baltická | 81.5 m²
! ! ! INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! ! ! *** Objekt obľúbenej cukrárne / kaviarne s vyše 5á pozemkom
350,000 € 4294 €/m²
4 izbový byt | Kpt. Jaroša | 85 m²
Predám priestranný 4-izbový byt v osobnom vlastníctve na vyhľadávanej ulici Kpt. Jaroša. Nachád
296,000 € 3482 €/m²
Mezonet | 88 m²
900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | 6,151 m²
POZEMOK NA VÝSTAVBU PRIEMYSELNÝCH OBJEKTOV S VÝBORNÝM PRÍSTUPOM Ponúkame na predaj priemyselný
80 € 0 €/m²
Komerčná zóna | 6,199 m²
Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v obci Veľká Ida, okres Košice - okolie. Pozemok má výme
45,000 € 7 €/m²
Orná pôda | 4,736 m²
POZEMOK NA VÝSTAVBU HALY ALEBO DOMOV S VÝBORNÝM PRÍSTUPOM V ROZHANOVCIACH Ponúkame na predaj p
390,380 € 82 €/m²
Reštauračné priestory | Baltická | 652 m²
350,000 € 537 €/m²
Záhrada | Pánska pastva | 960 m²
NA PREDAJ POZEMOK V ČASTI KOŠICE - ŠACA V LOKALITE PÁNSKA PASTVA Ponúkame na predaj pozemok -
19,500 € 20 €/m²
Rekreačný pozemok | Stratenská píla - Dedinky | 2,592 m²
VÝNIMOČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - POZEMOK HNEĎ PRI VODE S OKAMŽITOU MOŽNOSŤOU STAVBY CHATY Ponúkam na pr
Cena dohodou
Záhrada | 960 m²
PRÍJEMNÝ POZEMOK NA ODPOČINOK V ŠACI Ponúkame na predaj pozemok v záhradkárskej lokalite v čas
25,000 € 26 €/m²
Rodinný dom | 541 m²
Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom v mestskej časti Košice – Košická Nová Ves na Trnkovej
510,000 € 943 €/m²
Komerčná zóna | 704 m²
Ponúkame na prenájom pozemok oplotený plechovým plotom s uzamykateľnou bránou vhodný na podnika
2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 98.9 m²
Bývate mimo Košíc ale Košice sú Vaším dočasným miestom práce alebo štúdia? Radi by ste vymenili
1,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ždaňa | 0 m²
Rozostavaný dom v tichej lokalite obce Ždaňa Ľudia sa rodia, ale pozemky nie! Nezmeškajte príl
159,990 €
2 izbový byt | Železiarenská | 65 m²
VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT V ŠACI Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt na ulici Železiarenská v časti
143,000 € 1785 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,262 m²
Pozemok v mestskej časti Košice - Šaca. Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok obdĺžniko
209,990 € 93 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.