135 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Borodáčova | 275 m²
Prenájom priestranný dom 300m2, Borodáčová ulica, Košice-Barca Ponúkame Vám na prenájom rodin
1,450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ulica Alexandra Dubčeka | 126 m²
Radi by ste bývali vo vlastnom rodinnom dome, ale sa bojíte, či to zvládnete, nakoľko ste v dom
359,900 € 2856 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Žriedlová | 1 m²
Lokalita: polyfunkčný komplex CASSOVAR, Košice Výmera priestorov: Od 5 m2 do 40 m2. Celková vým
Cena dohodou
Vidiecky dom | Maďarsko
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii int
64,800 € 762 €/m²
Záhrada | Brusnicová | 456 m²
Na predaj krásna záhrada s výhľadom – Košice – Ťahanovce. Jedná sa o lokalitu „Nad tunelom Pon
28,000 € 61 €/m²
Iný stavebný pozemok | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai
Ponúkame Vám na predaj v zastavanej časti obce Hídvegardó stavebný pozemok, o výmere 3706 m2,
46,900 €
4 izbový byt | Ulica na prednom Záhumní | 165 m²
Ponúkame pre vás dlhodobý prenájom moderne zariadený slnečný 4-izb. dom (byt v rodinnom dome) v
2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 108 m²
Ponúkame Vám na predaj trojpodlažnú chatu, v peknom a tichom prostredí, len pár krokov od vodne
124,890 € 1156 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 172 m²
Ponúkame vám na predaj exkluzívny moderný rodinný dom v nadštandardnom priestorovom prevedení
358,800 € 2086 €/m²
3 izbový byt | Ružová | 74 m²
Radi by ste bývali na sídlisku Terasa, v tichej a pokojnej lokalite plnej zelene s možnosťou rý
232,900 € 3147 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,573 m²
V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame pekný stavebný pozemok v Novej Polhore na rodinnú výstavbu
239,900 € 153 €/m²
2 izbový byt | Gerlachovská | 52 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, sídlisko Podhradová, Košice I. Byt má v
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 392 m²
Ponúkame vám v exkluzívnom zastúpení netradičný stavebný pozemok s projektom + stavebným povole
49,900 € 127 €/m²
Rodinný dom | Ďurkovská | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás moderný bezbariérový pekný, kvalitný a nadštandardn
280,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | Ref. Kostol | 250 m²
V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame na predaj pôvodný rodinný domček 5 izbový na ideálnom poze
184,900 € 740 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 800 m²
Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody
58,800 € 74 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kováčska | 99 m²
VÝBORNÁ INVESTÍCIA NA PRENÁJOM – MOŽNOSŤ AJ ZAPOČÍTANIA DPH. Túžite vlastniť nebytový priesto
350,000 € 3535 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás posledný stavebný - jedinečný pozemok vo veľmi lukr
225,000 € 188 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 535 m²
Hľadáte nerovinatý, neklasický, nie obyčajný pozemok na výstavbu rodinného domu? Máme jeden tak
119,999 € 224 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Rampová | 54 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej rozlohe 190m², Rampová ulica, Košice
11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 615 m²
Hľadáte dokonalý stavebný pozemok na výstavbu vášho rodinného domu? Navyše s kompletnými sieťam
99,900 € 162 €/m²
Obchodné priestory | Alžbetina | 74 m²
Ponúkame vám na predaj komerčný, prevádzkový, kancelársky priestor s perfektnou lokalizáciou,
350,000 € 4730 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení skolaudovanú novostavbu slnečného dvojpodlažného rodinného
324,900 € 2166 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 127 m²
Ponúkame vám na predaj nadštandardný podkrovný mezonetový 3-izbový byt v historickej budove na
305,900 € 2409 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.