135 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Zimná | 63 m²
Keď hľadáte pôvodný byt v lokalite Malá Praha, neodchádzajte. Priamo v srdci tejto lokality, kt
219,900 € 3490 €/m²
Obchodné priestory | Bačíkova | 19 m²
Ponúkame Vám na predaj len u nás polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej
85,000 € 4474 €/m²
Obchodné priestory | Bačíkova | 19 m²
85,000 € 4474 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení stavebné pozemky na rodinnú výstavbu, obec Seňa
72,000 € 123 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Rampová | 36 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej rozlohe 190m², Rampová ulica, Košice
11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadám na kúpu 2-izbový alebo menší 3-izbový byt: - lokalita: Košice - sídlisko Terasa - zre
Cena dohodou
Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²
Ponúkame vám do dlhodobého prenájmu obchodné, gastro, kancelárske priestory - 2 miestnosti ( v
899 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Iný priestor | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó
Pre klientov s podnikateľským zámerom je v ponuke na predaj budova, rodinného domu v obci Hi
34,000 €
Historický objekt | Kováčska | 649 m²
Túžite vlastniť kus histórie siahajúcej až na koniec 13.storočia? Teraz máte jedinečnú možnosť
1,499,999 € 2311 €/m²
Historický objekt | Kováčska | 649 m²
V exkluzívnom zastúpení si vám dovoľujeme predstaviť historickú budovu s viac ako 100ročnou re
1,499,999 € 2311 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Jokai Mór ul.
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hidvégardó . Celková ro
38,000 €
Kancelárie, administratívne priestory | Toryská | 40 m²
Ponúkame na prenájom miestnosť - 40m2 (rozmery 5,8m x 6,8m), ulica Toryská, Košice (hneď vedľa
700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,834 m²
Ponúkame vám na predaj exkluzívne stavebný pozemok s polyfunkčným zameraním s výmerou 1834m2 v
212,000 € 116 €/m²
Garáž | Michalovská | 34 m²
Ponúkame pre Vás na predaj exkluzívne garáž dielňou 34m2, na ulici Michalovská, Košice – Západ,
52,500 € 1544 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 73 m²
Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory s výmerou 73 m2 v centre Košíc n
499 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 108 m²
Ponúkame Vám na predaj trojpodlažnú chatu, v peknom a tichom prostredí, len pár krokov od vodne
124,890 € 1156 €/m²
2 izbový byt | Ždiarska | 41 m²
Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izb. až 2-izbový byt pražského typu po reko
164,800 € 4020 €/m²
Iný stavebný pozemok | Maďarsko | Hidvégardó | Hídvegardó
Ponúkame Vám na predaj v zastavanej časti obce Hídvegardó budúci stavebný pozemok, v súčasnosti
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 246 m²
Ponúkam na predaj nadštandardný 6-izbový rodinný dom s komorou ( dom typ bungalov) s bohatou vý
349,000 € 1419 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii int
93,600 €
Priestor pre výrobu | Zeleninárska | 1,600 m²
Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe 1600,70 m2 v p
4.33 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Kysak | 1,000 m²
Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody
64,800 € 65 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Pripravujeme pre vás v exkluzívnom zastúpení na predaj peknú Novostavbu 4 - izbového komfortnéh
289,000 € 2408 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný domček v obci Hidvégardó . Hidvég
27,300 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.