135 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²
Ponúkame Vám na predaj trojpodlažnú chatu, celoročne obývateľná, v peknom a tichom prostredí, l
124,890 € 1156 €/m²
Rodinný dom | Kostolianska cesta | 230 m²
Ponúkame na predaj v exkluzívnom zastúpení momentálne 6 + 1 izbový tehlový rodinný dom s kompl
296,000 € 1287 €/m²
2 izbový byt | Bauerova | 53 m²
Na predaj: 2-izbový byt, Bauerova ulica, sídlisko KVP, Košice II Ponúkame na predaj priestrann
188,700 € 3560 €/m²
3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 68 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Kpt. Nálepku, Košice. Lokalit
229,000 € 3368 €/m²
2 izbový byt | Zimná | 63 m²
2-izb byt, 62m2, tehla, Košice – širšie centrum V lokalite Malá Praha, (ulice Jarná, Letná, Jes
219,900 € 3490 €/m²
Rodinný dom | Vínna | 228 m²
Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 2 podlažný rodinný dom, v tichej lokalite mimo h
489,000 € 2145 €/m²
Rodinný dom | Ulica na prednom Záhumní | 165 m²
Ponúkame pre vás na dlhodobý prenájom moderne zariadený slnečný 4-izbový rodinný dom v najvyš
2,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Námestie L. Novomeského | 1,000 m²
Ponúkame Vám na predaj Polyfunkčný objekt – komerčná budova 2-podlažný priestor výborná lok
990,000 € 990 €/m²
Priestor pre výrobu | Železničná | 627 m²
Ponúkame Vám exkluzívne len u nás na predaj halu s možnosťou kompletného dokončenia (predprípra
615,000 € 981 €/m²
3 izbový byt | Popradská | 64 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3-izbový byt v NOVOSTAVBE, ul. POPRADSKÁ v skvelej lokalite. Adresa
1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Zeleninárska | 849 m²
Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe cca 849,03 m2
3.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt na ulici Palárikova v Košiciach. Úžitko
990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Toryská | 40 m²
Ponúkame na prenájom miestnosť C3 40m2 (rozmery 5,8m x 6,8m), ulica Toryská, Košice (hneď ved
520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Toryská | 40 m²
Ponúkame na prenájom priestor A1 - 40m2 ( rozmery 5,8m x 6,8m), ulica Toryská, Košice (hneď ved
520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Na močidlách | 100 m²
Ste fanúšikom rodinného bývania so záhradkou? Alebo len rozmýšľate, či by sa vám v rodinnom do
419,000 € 4190 €/m²
Iný priestor | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó
Pre klientov s podnikateľským zámerom je v ponuke na predaj budova, rodinného domu v obci Hi
34,000 €
Historický objekt | Kováčska | 649 m²
Túžite vlastniť kus histórie siahajúcej až na koniec 13.storočia? Teraz máte jedinečnú možnosť
1,499,999 € 2311 €/m²
Historický objekt | Kováčska | 649 m²
V exkluzívnom zastúpení si vám dovoľujeme predstaviť historickú budovu s viac ako 100ročnou re
1,499,999 € 2311 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Jokai Mór ul.
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hidvégardó . Celková ro
38,000 €
2 izbový byt | Zimná | 63 m²
Keď hľadáte pôvodný byt v lokalite Malá Praha, neodchádzajte. Priamo v srdci tejto lokality, kt
219,900 € 3490 €/m²
Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,834 m²
Ponúkame vám na predaj exkluzívne stavebný pozemok s polyfunkčným zameraním s výmerou 1834m2 v
212,000 € 116 €/m²
Garáž | Michalovská | 34 m²
Ponúkame pre Vás na predaj exkluzívne garáž dielňou 34m2, na ulici Michalovská, Košice – Západ,
52,500 € 1544 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 73 m²
Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory s výmerou 73 m2 v centre Košíc n
499 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadám na kúpu 2-izbový alebo menší 3-izbový byt: - lokalita: Košice - sídlisko Terasa - zre
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.