ADOMIS, realitná spoločnosť

ADOMIS, realitná spoločnosť

Toryská 8 04011 Košice Slovensko

135 inzerátov v ponuke

Adomis - predáme nebytový priestor 114m2 Alžbetina ul.Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame vám na predaj suterénne klenbové priestory v TOP lokalite - historické centrum mesta

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

94,900 € 832 €/m²

stavebný pozemok Budimír, 1200m2, na jednopodlažný BUNGALOV, Pod Lesom

Reality Budimír

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás posledný stavebný - jedinečný pozemok vo veľmi lukr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Budimír

225,000 € 188 €/m²

nebytový priestor, Alžbetina ul. Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Nezadaná | 114 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

94,900 € 832 €/m²

na predaj 1-izb.byt, Titogradská ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Titogradská | 34 m²

Ponúkam Vám na predaj 1-izbový byt, ulica Titogradská, Košice - Sídlisko KVP Úžitková plocha by

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

168,000 € 4941 €/m²

ADOMIS – prenájom kancelárskych priestorov 54m², Rampová ulica, Košice I

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Rampová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej rozlohe 190m², Rampová ulica, Košice

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

predáme pekný stavebný pozemok 615m2 Nižná Myšľa

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 615 m²

Hľadáte dokonalý stavebný pozemok na výstavbu vášho rodinného domu? Navyše s kompletnými sieťam

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

99,900 € 162 €/m²

Prenájom priestorov, kancelárie, obchod 74m2 Mäsiarska ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²

Ponúkame vám do prenájmu obchodné,kancelárske priestory - 2 miestnosti ( v centre Košíc s vlast

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

899 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

ADOMIS - predám 4-izb. tehlový RD Nižná Hutka 192m2,garáž,3x kúpelňa,3x wc,balkón, terasa, záhrada,

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Pri zastávke | 172 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívny moderný rodinný dom v nadštandardnom priestorovom prevedení

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

358,800 € 2086 €/m²

6-izb. pekný rodinný dom, 164m2, Košice – Barca, pozemok 748m2

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 164 m²

Hľadáte komfortné bývanie na peknom pozemku s rýchlou dostupnosťou do mesta, aj z mesta? Práve

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3415 €/m²

ADOMIS - predám 6-izbová NOVOSTAVBA,Ortáše 607m2,garáž,DPH,aj výmena, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 246 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 6-izbový rodinný dom s komorou ( dom typ bungalov) s bohatou vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

349,000 € 1419 €/m²

ADOMIS - Predám stavebný pozemok 1000m2 v lese,Kysak Brezie,na výstavbu chalupy, chaty, Košice okolie.

Reality Kysak

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľmi pekný pozemok uprostred nerušenej prírody

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Kysak

64,800 € 65 €/m²

ADOMIS - predám pozemok+projekt 820m2, Bohdanovce,všetky IS(kanalizácia, voda,plyn,optika,elektrika)

Reality Bohdanovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 820 m²

Hľadáte netradičný, ale zároveň komfortný pozemok na výstavbu rodinného domu už s hotovým proje

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce

99,000 € 121 €/m²

na predaj 2-izb. pražský byt 41m2 Ždiarska ul., Košice Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ždiarska | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5-izb až 2-izbový byt pražského typu po rekon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,800 € 4020 €/m²

ADOMIS - predáme 3 stavebné pozemky Božčice 1160,1500 a 1500m2, 40min a 44,5km z Košíc.

Reality Parchovany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame v exkluzívnom zastúpení na predaj 3 pekné stavebné pozemky na výstavbu 3 rodinných dom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Parchovany

18,900 € 13 €/m²

ADOMIS – prenájom kancelárskych priestorov 16m², Rampová ulica, Košice I

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Rampová | 16 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

11 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

ADOMIS - krásny rodinný dom, pozemok 794m2, dvojgaráž, Čerešňová ulica, Košice

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | Čerešňová | 255 m²

KRÁSNY RODINNÝ DOM S NADŠTANDARDNÝM VYBAVENÍM Výborná lokalita Košice – Košická Nová Ves Ponú

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

649,900 € 2549 €/m²

Predám budovu 1000m2 vedľa TIP TOPu, Nám. L.Novomeského Košice- obchod, kancelárie, ambulancie, škôlka

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Námestie L. Novomeského | 1,000 m²

Ponúkame Vám na predaj komerčný 2 - podlažný priestor situovaný v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

990,000 € 990 €/m²

REZERVOVANÉ - pekný bungalov, Valaliky 535m2, všetky IS, iba 5min do Košíc

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 130.5 m²

REZERVOVANÉ - V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame deväťročnú novostavbu moderného rodinného

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Valaliky

309,000 € 2368 €/m²

ADOMIS-predáme 2podlažnú budovu Jarmočná ulica Košice - sklad, hala 600m2, priestor na služby 600m2

Reality Košice

Prevádzkový areál | Nezadaná | 1,200 m²

Hľadáte v Košiciach priestor na podnikanie s vlastným parkovaním? Ponúkame vám na predaj 2-pod

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Košice

Info v RK

ADOMIS - prenájom RD, všetky IS, zvieratko povolené, GEČA

Reality Geča

Rodinný dom | Poľná | 120 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom - minimálne 12mesiacov útulný 3izbový rodinný dom s parkovaní

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na prenájom Geča

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ADOMIS - stavebný pozemok 615 - 1200m2, všetky IS, Nižná Myšľa

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 615 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

99,900 € 162 €/m²

na predaj atraktívny komerčný priestor Hlavná ulica 81m2, blízko Námestia Maratóna mieru

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bačíkova | 81 m²

Ponúkame Vám na predaj len u nás polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

408,900 € 5048 €/m²

ADOMIS – prenájom kancelárskych priestorov 190m², Rampová ulica, Košice I

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Rampová | 190 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

ADOMIS - prenájom kancelárie, Toryská ul. Košice, vedľa OC Galéria

Reality Košice-Západ

Kancelárie, administratívne priestory | Toryská | 40 m²

Ponúkame na prenájom miestnosť - 40m2 (rozmery 5,8m x 6,8m), ulica Toryská, Košice (hneď vedľa

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²