135 inzerátov v ponuke
1 izbový byt | Titogradská | 34 m²
Ponúkam Vám na prenájom 1-izbový byt, ulica Titogradská, Košice - Sídlisko KVP Úžitková plocha
650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Opatovská cesta | 150 m²
* Predám rodinný dom vhodný na podnikanie na Opatovskej ceste vo vyhľadávanej lokalite Vyšné Op
520,000 € 3467 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó |
Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom za rozumnú cenu , pozemok o rozlohe 3000 m2
68,500 €
Iný priestor | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó
Pre klientov s podnikateľským zámerom je v ponuke na predaj budova, rodinného domu v obci Hi
34,000 €
Vidiecky dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó
Popis ponúkanej nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný domček v obci Hidvégardó . Hidvég
27,300 €
Chalupa, rekreačný domček | Veterná | 70 m²
Ponúkam na predaj murovanú chatu so záhradou, Sokoľ - Košice - okolie. Chata je trojpodlažná v
75,000 € 1071 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²
Pripravujeme pre vás v exkluzívnom zastúpení na predaj peknú Novostavbu 4 - izbového komfortnéh
299,000 € 2076 €/m²
3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²
Ponúkame vám na predaj exkluzívne slnečný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite ne
235,000 € 3357 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²
Ponúkam na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom typu bungalov 2 s bohatou výmerou obytnej
309,000 € 2512 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Keď hľadáte priestranný domček na rekonštrukciu v blízkosti Košíc, s veľkým potenciálom, jeden
49,500 € 245 €/m²
Vidiecky dom | Maďarsko
Ponúkame na predaj – krásny rodinný dom , usadlosť na polosamote, pri lese v obci Perkupa .
525,000 € 1458 €/m²
3 izbový byt | Železiarenská | 64 m²
REZERVOVANÉ - Keď hľaďáte útulný byt na okamžité nasťahovanie sa, ste tu správne. V ex̌kluzívn
129,000 € 2016 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²
Ponúkame v exkluzívnom zastúpení na predaj 3 pekné stavebné pozemky na výstavbu 3 rodinných dom
18,900 € 19 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 10,879 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok nestavebného charaktery pod novou ukratívnou vilovou častou blí
102,000 € 9 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,571 m²
Predáme výnimočný exkluzívny stavebný pozemok s nadštandardnou výmerou 1571m2 pre náročného kli
419,000 € 267 €/m²
Obchodné priestory | Alžbetina | 74 m²
Ponúkame vám na predaj komerčný, prevádzkový, kancelársky priestor s perfektnou lokalizáciou,
350,000 € 4730 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²
Kúpime stavebný pozemok pre konkrétneho klienta na výstavbu rodinného domu, podmienka len mests
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Opatovská cesta | 150 m²
Predám rodinný dom vhodný na podnikanie na Opatovskej ceste vo vyhľadávanej lokalite Vyšné Opát
520,000 € 3467 €/m²
Iný objekt na bývanie | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai
Ponúkame na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Hidvégardó . Hidvégardó je
62,500 €
Iný objekt na bývanie | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai
62,500 €
Iný priestor | Moyzesova | 60 m²
Ponúkame kancelárske priestory v budove Novitech na Moyzesovej ulici v Košiciach. Výmera priest
11 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | Zeleninárska | 1,600 m²
Ponúkame na prenájom skladový, výrobný a kancelársky priestor o celkovej rozlohe 1600,70 m2 v p
4.33 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Hlavná | 81 m²
Ponúkame Vám na predaj len u nás polohou exkluzívny komerčný a prevádzkový priestor v mestskej
408,900 € 5048 €/m²
Rodinný dom | Močiarna | 160 m²
Hľadáte komfortné bývanie na peknom pozemku s rýchlou dostupnosťou do mesta, aj z mesta? Práve
560,000 € 3500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.