1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
1.BCR Reality
„Naši klienti sú našimi priateľmi a priatelia sa môžu na nás vždy spoľahnúť.“
Máme rodinnú atmosféru a všetci si navzájom pomáhame.

Naša realitná kancelária úspešne pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami, najmä v bratislavskom regióne, už od roku 2015. No naša história siaha až do roku 1995, čo nám dáva viac ako 20 rokov skúseností v oblasti nehnuteľností.

Za tento čas sme uskutočnili viac ako 1000 realitných transakcií.

Sme hrdí na to, že sme vybudovali obrovskú databázu potenciálnych klientov, ktorí majú pre nás veľkú hodnotu. Tieto hodnotné informácie nám umožňujú lepšie porozumieť potrebám našich klientov a poskytnúť im kvalitné služby.

Tradícia, skúsenosti a empatia je to,
o čo sa viete oprieť
Naším cieľom je úspešne zrealizovať a vyhovieť každej požiadavke tak, aby klienti odchádzali nielen spokojní, ale sa k nám aj po rokoch vracali. Sústreďujeme sa na kvalitu poskytovaných služieb a vytváranie dlhodobých vzťahov s našimi klientmi. Ich spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motiváciou pri našej práci.

Sme jedna rodina, jeden tím a jedna firma,
spoločne dosahujeme fenomenálne výsledky
Naša realitná kancelária znamená pre nás oveľa viac ako len bežná „realitka“.

Nazývame sa rodinou, nielen preto, že štyria naši kolegovia sú rodinní príslušníci, ale aj preto, že máme medzi sebou výborné vzťahy, jeden druhého si vážime, navzájom sa podporujeme.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!
Prečítať viac

1.BCR REAL ESTATE SLOVAKIA

1.BCR REAL ESTATE (12  inzerátov)

Sliačska 1D/10235 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

169 inzerátov v ponuke

INVESTIČNÝ POZEMOK, RAČA PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,751 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou budúcej

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

92,000 € 33 €/m²

VIACGENERAČNÉ BÝVANIE V BLÍZKOSTI LESA, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Limbová | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 2372 €/m²

RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU DVOJGENERAČNÉHO BÝVANIA ALEBO PODNIKANIA – RUŽINOV, PRIEVOZ – SENNÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Senná | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj praktický podlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ruž

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 3250 €/m²

POSLEDNÝCH 6 BYTOV! ZAUJÍMAVÉ 3-IZB. BYTY S PIVNICOU V CENE NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENE NIVY, PEZINOK - GRINAVA

Reality Pezinok

3 izbový byt | Limbašská cesta | 60.84 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

232,000 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LESNÝ POZEMOK, BORSKÝ SVÄTÝ JUR

Reality Borský Svätý Jur

Lesná pôda | Borský Svätý Jur | 3,100 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Borský Svätý J

Publikované: 06.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

6,900 € 2 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, BRATISLAVA - RAČA, PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Rekreačný pozemok | Sklabinská | 7,219 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj investičný pozemok v Bratislave - Rači (za novou nemocnicou - vo výs

Publikované: 01.06.2023 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

245,000 € 34 €/m²

MODERNÉ, REPREZENTATÍVNE ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY NA VÝBORNEJ ADRESE! NOVÉ MESTO - KUTUZOVOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 180 m²

Ponúkame na prenájom moderné a reprezentatívne administratívne priestory vo vyhľadávanej bratis

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

4 IZB ROD.DOM SO SLNEČNÝM POZEMKOM - TONKOVCE, NOVÝ ŽIVOT, DS

Reality Nový Život

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Hľadáte 4 izbový dom za dostupnú cenu s príjemným pozemkom? VIDEO OBHIADKA: https://youtu.be/T

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Nový Život

204,990 € 1367 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FLEXIBILNÉ KANCELÁRIE V BBC1 – PRACOVNÝ PRIESTOR, KTORÝ RASTIE S VAŠOU FIRMOU

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 28 m²

Ponúkame na prenájom FLEXI kancelárske priestory s výmerou 27,97 m² (viacero dostupných veľkost

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ NA ÚPÄTÍ VYSOKÝCH TATIER | VEĽKÁ LOMNICA

Reality Veľká Lomnica

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,300 m²

Pripravujeme do ponuky exkluzívnu nehnuteľnosť nachádzajúcu sa na úpätí Vysokých Tatier v obci

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Veľká Lomnica

1,499,000 € 1153 €/m²

PREDAJ 2-IZB. APARTMÁN V MAMAPAPA,PARKNIG + PIVNICA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 61.45 m²

2-IZB. APARTMÁN V NOVOSTAVBE (2018), PARKOVANIE + PIVNICA, MAMAPAPA Vo výhradnom zastúpení vlas

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,000 € 4052 €/m²

BÝVANIE V PROJEKTE ROZADOL, VEĽKÝ 2-IZB. BYT, BALKÓN, BAZÉN, GAR. STÁTIE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 60 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2-izbový byt v projekte ROZADOL. Vyniká neobvyk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V MARIANKE – NA TÁLKOCH | 730 m² | KOMPLETNÉ IS |

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 730 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v jednej z najvyhľad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

355 €/m2 355 €/m2

REZERVOVANÉ | REZIDENCIA DRAŽDIAK | 2-IZBOVÝ BYT | PARKING | BRATISLAVA – ANTOLSKÁ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Antolská | 65.7 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 4871 €/m²

KVALITNÁ ORNÁ PÔDA, LIPOVÉ

Reality Lipové

Orná pôda | 13,257 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj ornú pôdu neďaleko obce Lipové v okrese

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Lipové

21,000 € 2 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - STAVEBNÝ POZEMOK S MOŽNOSŤOU ROZŠÍRENIA ZA DOPLATOK NECELÝCH 36.000€.

Reality Veľká Paka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 868 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 683 m² + podiel na príjazdovej ceste o výmere 185

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

75,000 € 86 €/m²

AMBULANCIE NA PRENÁJOM, PARKOVANIE, NOVO ZREK. PRIESTORY, TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bulharská | 25 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom ambulanciu, ktorá sa nachádza v budove zabehnutého zd

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

312.5 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S ELEKTRINOU V LAMAČI – CESTA NA KLANEC

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 1,241 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy – Lamač,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

240 €/m2 240 €/m2

EXKLUZÍVNA SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA 4-IZB. RD Z KVALITNÝCH MATERIÁLOV

Reality Galanta

Rodinný dom | Gaštanová | 105 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú 4 - izbovú novostavbu rodinn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Galanta

240,000 € 2286 €/m²

ZÁHRADA, SUCHÁ NAD PARNOU

Reality Suchá nad Parnou

Záhrada | Nezadaná | 752 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj záhradu v tichej lokalite obce Suchá nad Parnou

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

22,000 € 29 €/m²

INVESTIČNÁ PARCELA, BRATISLAVA - PODHORSKÝ PÁS - KOZIARKA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Lúka, pasienok | Koziarka | 2,587 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj zaujímavý pozemok z pohľadu investície v atr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

238,000 € 92 €/m²

RODINNÝ DOM/CHALUPA NA DOKONČENIE REKONŠTRUKCIE, POZEMOK, ZLIECHOV

Reality Zliechov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 155 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj rodinný dom/chalupu vhodnú na dokončenie re

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Zliechov

66,000 € 426 €/m²

INVESTIČNÉ POZEMKY NA SPLÁTKY (0%) – DEVÍNSKA NOVÁ VES, BRATISLAVA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Na kaštieli | 323.25 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 9 rekreačných pozemkov v pokojnej a vyhľadá

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

86,406.67 € 267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA - 2 IZB MEZONETOVÝ BYT S GARAŽOU A ZÁHRADOU - VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41 m²

Hľadáte 2 izb. byt v Bratislave a zároveň výhody vidieckeho domu zo záhradou ? Video obhiadka

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka