PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

PLUS REALITY I Stavebný pozemok v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 751 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove. Pozemok o

Publikované: 09.02.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Gabčíkovo

95,000 € 126 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Moderný jednoizbový byt v novostavbe v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

1 izbový byt | Eötvösa | 25.2 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný jednoizbový byt v novostavbe sit

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,000 € 3056 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,990 € 2417 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt so záhradou, altánkom a garážovým státím v meste Šamorín časť Mliečno na predaj !

Reality Šamorín

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šamorín

195,000 € 2910 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Zariadený trojizbový byt s balkónom, parkovaním v obci Vydrany na predaj !

Reality Vydrany

3 izbový byt | 69 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s podlahovou p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Vydrany

130,000 € 1884 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný dvojizbový byt s potenciálom – možnosť trojizbovej dispozície v meste Bratislava - Rača na predaj !

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt na Dopravnej u

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,000 € 2653 €/m²

PLUS REALITY | Výnimočný trojizbový byt so súkromnou záhradou a garážou v meste Galanta na predaj !

Reality Galanta

3 izbový byt | 73 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný troji

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Galanta

230,000 € 3151 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt v zateplenom bytovom dome s výťahom v obci Zlaté Klasy na predaj !

Reality Zlaté Klasy

2 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt v pôvodnom sta

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

95,000 € 1439 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom na predaj v novostavba s terasou v obci Andovce na predaj !

Reality Andovce

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú novostavbu štvorizbového rodinnéh

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Andovce

219,900 € 2199 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Nadštandardný dvojizbový byt s moderným dizajnom v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösova ul. | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v pripravovanom re

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

174,000 € 3346 €/m²

PLUS REALITY | Atraktívny stavebný pozemok v pokojnej lokalite - ideálne miesto pre Váš nový domov v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 949 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 949

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

125,000 € 132 €/m²

PLUS REALITY | Predaj investičného pozemku v priemyselnej zóne Mliečany v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

Priemyselná zóna | Nezadaná | 2,852 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok nachádzajúc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

47 €/m2 47 €/m2

PLUS REALITY | Moderný a kompletne zariadený byt s balkónom a parkovaním – ideálne bývanie aj investícia v meste Bratislava - Rača na predaj !

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 26 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný, príjemne presvetlený jednoizbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

143,000 € 5500 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný dvojizbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 56 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a priestranný dvojizbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2143 €/m²

PLUS REALITY | Atraktívne pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Dunajský Klátov na predaj !

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 1,179 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a nadčasovým exteriérom vo Veľkých Dvorníkoch predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj modernú, prémiovo vybavenú 3-izbovú novostavb

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

390,000 € 2600 €/m²

PLUS REALITY | Krásny štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderný a priestranný štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

354,000 € 2360 €/m²

PLUS REALITY | Starší rodinný dom v obci Medveďov na predaj!

Reality Medveďov

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Medveďov s úžitkovo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Medveďov

68,000 € 756 €/m²

PLUS REALITY | Krásny dvojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2317 €/m²

PLUS REALITY I Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v rezidenčnom projekte FLORIDA VILLA PARK Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | FLORIDA VILLA PARK | 107.98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

245,000 € 2269 €/m²

PLUS REALITY | Dizajnérom zariadený dvojizbový byt v obci Padáň na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Padáň | 51.8 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 2510 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov s vlastnou záhradou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 76.58 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné trojizbové byty v novostavbe dvoj

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

184,000 € 2403 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný rekreačný dom obklopený zeleňou a pokojom pri Dunaji v obci Hamuliakovo na predaj !

Reality Hamuliakovo

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v obľúbenej a poko

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hamuliakovo

205,000 € 2278 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie