(JuIgYCLPTqJ) Aktualizovaný: 14. 05. 2026 1. publikácia: 12. 05. 2026

PLUS REALITY | Výnimočný trojizbový byt so súkromnou záhradou a garážou v meste Galanta na predaj !

Galanta • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

230,000 € 3151 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
73 m²
Info
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Galante, ktorý spája komfort bytu s benefitmi rodinného domu. Táto výnimočná nehnuteľnosť ponúka súkromnú záhradu, priestrannú garáž a pokojné bývanie. Byt sa nachádza v komornej tehlovej štvorbytovke, ktorá poskytuje maximálne súkromie a príjemnú atmosféru bývania.

Byt s úžitkovou plochou 73 m² sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží z 2 a prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane výmeny všetkých inžinierskych sietí, podláh, interiérových dverí a okien s izolačným sklom. Interiér je zariadený moderným nábytkom vyrobeným na mieru, ktorý efektívne využíva priestor a zároveň zachováva elegantný a vzdušný charakter bývania.

Dispozícia
Dispozičné riešenie bytu bolo navrhnuté s dôrazom na praktickosť a komfort každodenného bývania. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby s jedálenskou časťou, samostatnej kuchyne, spálne, detskej izby, kúpeľne a samostatnej toalety. K bytu patrí aj lodžia s výmerou 5 m², špajza a skladový priestor, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru.

Veľkým benefitom nehnuteľnosti je súkromná oplotená záhrada o výmere 150 m² v osobnom vlastníctve. Tá ponúka ideálne miesto na oddych, grilovanie, rodinné stretnutia či pestovanie. Súčasťou predaja je aj garáž pod bytovým domom s výmerou 30 m², vhodná nielen na parkovanie auta, ale aj ako priestor na uskladnenie športového a sezónneho vybavenia.

Vybavenie
Byt sa predáva kompletne zariadený kvalitným nábytkom vyrobeným na mieru. Súčasťou rekonštrukcie bola modernizácia všetkých technických prvkov, čo novému majiteľovi zabezpečí komfortné bývanie bez ďalších investícií. O vykurovanie a ohrev teplej vody sa stará vlastný plynový kotol, ktorý umožňuje efektívnu reguláciu spotreby energií a nízke prevádzkové náklady.

K dispozícii je vyhradené parkovanie pred bytovým domom a záhrada disponuje vlastnou studňou. Byt ponúka príjemný výhľad na mesto aj zeleň, čo dotvára pokojnú atmosféru bývania.

Lokalita
Galanta patrí medzi dynamicky sa rozvíjajúce okresné mestá s výbornou dostupnosťou z Bratislavy (50 km), Trnavy (25 km) a Nitry (35 km). Výhodou je dobré dopravné napojenie a rýchla dostupnosť do okolitých miest. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane obchodov, škôl, škôlok, zdravotníckych zariadení, reštaurácií a športovísk. Lokalita zároveň poskytuje dostatok zelene a príjemné prostredie na oddych aj aktívny životný štýl.

Cena: 230 000 €

Uvedená cena zahŕňa aj províziu pre realitnú kanceláriu, vrátane všetkých poplatkov spojených s bezpečným a bezproblémovým prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa.
________________________________________________________________________________
Pri kúpe nehnuteľnosti poskytujeme bezplatné právne a finančné poradenstvo a hypotekárny servis.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes, tešíme sa na Vás!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, naši makléri Vám ochotne pomôžu.
Realitná kancelária PLUS REALITY je členom Realitnej únie SR - najväčšieho združenia realitných kancelárií na Slovensku a riadi sa Realitným kódexom združenia.

Text a fotografie sú autorským dielom realitnej kancelárie PLUS REALITY, spol. s r. o.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
73 m²

Podlažie:
2

Počet nadzemných podlaží:
2

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Typ konštrukcie:
Tehlová

Rok výstavby:
1985

Počet izieb / miestností:
3

Počet spální:
2

Počet vonkajších parkovacích miest:
1

Bezpečnosť:
Bezpečnostné dvere

Vybavenie objektu:
Štandardné

Vybavenie:
Sklad, Záhrada, Garáž, Vonkajšie parkovacie miesto, Verejné parkovanie

Zariadenie:
Zariadené kompletne

Telekomunikácie:
Optická sieť
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Asistent predaja

PLUS Reality Dunajská Streda

PLUS REALITY, spol. s r. o.

Ulica Biskupa Kondého 5 • 92901, Dunajská Streda (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

230,000 € 3151 €/m²

Kontakt na predajcu

Asistent predaja

PLUS Reality Dunajská Streda