PLUS REALITY | Moderná štvorizbová novostavba rodinného domu s garážou v súkromnej uzavretej ulici v meste Nové Zámky na predaj !

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

399,900 € 3076 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný dvojizbový byt so šatníkom a garážou v atraktívnej lokalite v obci Miloslavov na predaj !

Reality Miloslavov

2 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

210,000 € 3443 €/m²

PLUS REALITY | Päťizbový rodinný dom v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 288 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a p

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

268,000 € 931 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,086 € 5202 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Nadštandardný štvorizbový byt s veľkou záhradou pri hrádzi v obci Rovinka na predaj!

Reality Rovinka

4 izbový byt | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Rovinka

395,000 € 3762 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v novostavbe v meste Trnava – Kamenný mlyn, na predaj!

Reality Trnava

2 izbový byt | 50.17 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trnava

202,000 € 4026 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka moderný 3-izbový byt v Dunajskej Strede,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

128,000 € 1882 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok pre pokojné bývanie pripravený na výstavbu v meste Gabčíkovo na predaj !

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 687 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka krásny, slnečný stavebný pozemok o výmere 687 m² v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

92,000 € 134 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s 2 parkovacími stá

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2338 €/m²

PLUS REALITY I Stavebný pozemok v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 751 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove. Pozemok o

Publikované: 09.02.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Gabčíkovo

95,000 € 126 €/m²

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v obci Lehnice na predaj!

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Lehnice | 1 m²

PLUS REALITY I Stavebné pozemky v obci Lehnice na predaj! Realitná kancelária PLUS REALITY Vá

Publikované: 12.01.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 €/m2 169 €/m2

PLUS REALITY I Pozemok v obci Rohovce priamo pri kanáli na predaj!

Reality Rohovce

Rekreačný pozemok | 1,759 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na pozemok v obci Rohovce o výmere 1759 m2 priamo p

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Rohovce

90,000 € 51 €/m²

PLUS REALITY I Luxusný byt s obrovskou terasou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového bytu ktorý s

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 08.03.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

239,000 € 1707 €/m²

PLUS REALITY | Krásny 3-izbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 105 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového rodinného do

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

227,500 € 2167 €/m²

PLUS REALITY I Rodinný dom s očarujúcou záhradou v projekte MAGLA Residence, v obci Vrakúň na predaj!

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 135.65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka priestranný rodinný dom v projekte MAGLA Residence,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

265,000 € 1954 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový rodinný dom v meste Šamorín - časť Kráľovianky na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 97.49 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj komfortný a veľmi dobre premyslený rodinn

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Šamorín

315,000 € 3231 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbová novostavba rodinného domu – súčasť dvojdomu v tichej lokalite Holice – Čechová na predaj!

Reality Holice

Rodinný dom | 101.71 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj kvalitne vyhotovený rodinný dom, ktorý je

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Holice

240,000 € 2360 €/m²

PLUS REALITY | Luxusné rodinné domy v atraktívnej novej lokalite obce Vydrany na predaj!

Reality Vydrany

Rodinný dom | 102 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj 8 luxusných novostavieb rodinných domov, ktor

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Vydrany

249,000 € 2441 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Veľký trojizbový byt 91 m² s výnimočnou výmerou v obci Dunajská Lužná na predaj!

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderný byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

239,000 € 2626 €/m²

PLUS REALITY I Novostavba dvojpodlažného štvorizbového rodinného domu (súčasť dvojdomu) v obci Rohovce na predaj!

Reality Rohovce

Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Domy na predaj Rohovce

224,900 € 1660 €/m²

PLUS REALITY | NADŠTANDARD | Trojizbový rodinný dom v oplotenom parku v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Mliečany | 98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu trojizbovej bytovej jed

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 23.12.2024
Domy na predaj Dunajská Streda

210,000 € 2143 €/m²

PLUS REALITY | Krásny dvojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 06.08.2025
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2317 €/m²

PLUS REALITY I Stavebný pozemok v obci Kostolné Kračany, časť Moravské Kračany na predaj!

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Moravské Kračany | 563 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Kostolné Kračany,

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

57,000 € 101 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s balkónom a klimatizáciou – ideálne bývanie v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný a štýlovo zariadený troj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

139,900 € 2120 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie