Moderná novostavba v projekte Pod lesíkom na PREDAJ!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²

Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na Záhorí, len 45 minút od Bratislavy? Ponúkame vám novostavbu v t

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

209,000 € 1727 €/m²

Top
Top

3-izbový byt s výhodami rodinného domu za bezkonkurenčnú cenu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | Nezadaná | 66.32 m²

PRVÁ a DRUHÁ ETAPA UKONČENÁ VILA BYTY po úspešnom projekte v Miloslavove a Novom Svete, Vám op

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

169,000 € 2548 €/m²

Top
Top

Vila BYTY Nový Svet 3-izbový byt s výhodami rodinného domu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | Nezadaná | 82.84 m²

VILA BYTY po úspešnom projekte v Miloslavove, Vám v obci Nový Svet pri Senci ponúkajú byt v II

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

199,000 € 2402 €/m²

Top
Top

VOĽNÝ IHNEĎ - 3 izbový byt s výhodami rodinného domu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | 65.52 m²

PRVÁ ETAPA UKONČENÁ POSLEDNÉ DVA VOĽNÉ SKOLAUDOVANÉ BYTY VILA BYTY po úspešnom projekte v Milo

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

169,000 € 2038 €/m²

Top
Top

Obchodní dům LIGHTPARK

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Račianska | 7,930 m²

Predstavujeme na predaj etablovaný obchodný dom LIGHTPARK, ktorý tvorí unikátnu dominantu na Ra

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Bývaj Ihneď !!! Novy 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom

Reality Trnava

Rodinný dom | Veselá | 90 m²

Ponúkame vám skolaudovane moderné bývanie v novej zóne vo Veselom. Pre rodiny, ktoré svoje býva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

225,000 € 2500 €/m²

Top
Top

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 90 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne Rezidencia Veselé – 4izb. rodinný dom B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Madunice

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Reality Piešťany

Rodinný dom | N. Teslu | 89 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej zóne vo Veselom Pre rodiny, ktoré svoje bývanie hľadajú v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Piešťany

225,000 € 2528 €/m²

Top
Top

4izb. Nízkoenergeticky rodinný dom v novovybudovanej zóne v Špačinciach, exkluzívne od developera celej zóny

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 114.6 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne IBV Špačince – ideálne riešenie pre rodin

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Špačince

348,000 € 2530 €/m²

Top
Top

Janegova & Partners ponúka - ZDRAVOTNÉ STREDISKO

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Ponúkame na predaj zdravotné stredisko s dlhoročnou tradíciou, situované v atraktívnej časti Br

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

PÁNSKY HÁJ II Kanianka - Komfortný 2-izbový byt s garážou

Reality Kanianka

2 izbový byt | Pánsky háj | 54.48 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Elegantný 2-izbový byt s garážou v novostavbe Pánsky háj II, Kanianka

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Kanianka

168,000 € 3084 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Nádherný designový dom na brehu jazera s vlastným mólom pri golfovom areáli Penati

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 100 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, podmanivý 3-izbový dom s dvoma podla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

670,000 € 6700 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov s loggiami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

181,896 € 2599 €/m²

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov so záhradkami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

184,896 € 2641 €/m²

Top
Top

FOIT - NOVÝ ZAČIATOK

Reality Trakovice

Rodinný dom | 200 m²

Základné informácie: * Pozemok: 765 m² * Úžitková plocha: cca 200 m² * Zastavaná plocha: 24

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trakovice

119,500 € 598 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

IMPEREAL - Predaj RD Rezidencia Hubický Park: Tam, kde sa končí zhon a začína váš vlastný priestor. RD5.6B

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

V Rezidencii Hubický Park sme sa rozhodli spojiť čistú modernú architektúru s atmosférou, ktorú

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hubice

229,000 € 1957 €/m²

Top
Top

RD Pastuchov, 3+2 izby, tichá ulica, dve garáže, 8 km od Hlohovca

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²

SLEPÁ ULICA | 2 GARÁŽE| 2 IZBY V PODKROVÍ | 2 PIVNICE| STUDŇA| IBA 8KM OD HC

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

139,000 € 1030 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 674 m², IS, optika, prístup – Nižná Šebastová

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Pri ihrisku | 674 m²

Ponúkame na predaj ucelený pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite Nižná Še

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

165 €/m2 165 €/m2

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 3izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 3064 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne - STREŠNÝ 2 izb BYT s veľkou terasou - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 3 - izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²

Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

218,018 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 2-izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3432 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný a príjemný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenom projekte Fuxova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 45 m²

Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 6222 €/m²

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23050)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie