2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²
Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor
181,400 € 2920 €/m²
3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro
255,000 € 2888 €/m²
Rodinný dom | Halenárska | 195 m²
Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí
549,000 € 2815 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²
Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8
420,300 € 144 €/m²
3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v
199,900 € 3119 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova trieda | 81 m²
Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na
179,900 € 2221 €/m²
2 izbový byt | Podniková | 57 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at
219,990 € 3859 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²
ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r
529,900 € 575 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²
Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý
507,000 € 4207 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc
330,000 € 3000 €/m²
Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²
Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú
89,202 € 3252 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 66 m²
Krásna výmera 467m2 | 2x Terasa | Parkovanie | Bazén | Rekonštrukcia | Vlastná piecka | Zateple
120,000 € 1818 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
78 m2 | Komora | Klimatizácia | Balkón | Pivnica | Rekonštrukcia | TOP lokalita Hľadáte miest
130,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
EXKLUZÍVNE LEN U NÁS: NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na veľkom pozemku v Palárikovo, časť Ľud
199,900 € 1176 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
*Znížená cena: * Hľadáte domov, kde si stačí vybaliť kufre? Ponúkame vám výnimočnú príležitosť
122,500 € 1167 €/m²
Rodinný dom | 424 m²
Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v srdci obľúbenej mestskej časti
730,000 € 1722 €/m²
Záhrada | - | 561 m²
Ak hľadáte miesto, kde sa dá naplno využiť fantázia, máme pre Vás ponuku – rovinatý pozemok zvl
26,500 € 47 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vyšná úvrať | 611 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim exkluzívne ponúka pozemok vhodný na výstavbu
54,987 € 90 €/m²
3 izbový byt | - | 63 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a
134,970 € 2142 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²
Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď
279,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²
Kúpte priamo od Developera, bez poplatkov pre RK s kompletným právnym servisom v cene. Reziden
369,000 € 2982 €/m²
2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r
248,000 € 4960 €/m²
2 izbový byt | Moldavská | 53.62 m²
Ponúkam Vám so súhlasom majiteľa na predaj 2-izbový byt v srdci obľúbeného Ružinova na Moldavsk
225,000 € 4196 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.