Hľadám 1 izbový byt, Svidník

Reality Svidník

1 izbový byt | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre konkretného klienta 1 izbový byt v meste Svidník. . Nehnuteľnos

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Svidník

60,000 €

Hľadám pre mladú rodinu dom v meste Svidník

Reality Svidník

Rodinný dom | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre mladú rodinu dom v meste Svidník. Dom by mal mať aspoň 5 obyvat

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Svidník

160,000 €

NOVOSTAVBA : 4-izb. dom s garážou - 5 minút od Trnavy, kompletná vybavenosť a dokonalý kľud!

Reality Špačince

Rodinný dom | Krajná 23 | 119 m²

F058-12-ALGR3 Ponúkame na predaj krásny, moderne zariadený a inteligentne vybavený 4-izbový ro

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Špačince

355,000 € 2983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný únik do prírody-Celoročná novostavba v lesoch Pezinka

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

F043-13-LUVA Predstavte si rána, kedy vás namiesto mestského ruchu a klaksónov prebúdza šum str

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

298,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Znížená cena!Rodinný dom v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | Dolina | 300 m²

F004 - 12 - PAMO Exkluzívne rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v okrajovej časti mesta. Dom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

165,000 € 550 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Skvelá investičná príležitosť - Rozsiahly pozemok s možnosťou výstavby polyfunkčného objektu! (F024-012-ESJA)

Reality Komárno

Rodinný dom | 160 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj veľký rovinatý pozemok s výnimočným potenciálom pre

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Komárno

280,000 € 1750 €/m²

Predaj rodinný dom s potenciálom v malebnej Dobrej Vode

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 0 m²

Objavte svoj nový domov v srdci krásnej prírody! Ponúkame na predaj útulný rodinný dom v obci D

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

153,000 €

😉Predaj Rodinný Dom v centre mesta Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | Špačinská | 90 m²

Príležitosť pre Vaše Vysnívané Bývanie v Srdci Mesta! Hľadáte ideálne miesto pre život, kde sa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

NOVINKA Ponúkame na PRENÁJOM krásne zariadený 2i byt v Trnave Špačinská cesta

Reality Trnava

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekne kompletne zariadený byt po rekonštrukcii Trnava, Špačinská

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný stavebný pozemok v obci Čiližská Radvaň (F027-014-ESJAa)

Reality Čiližská Radvaň

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čilizská Radvaň | 1,665 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 1 665 m² v ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čiližská Radvaň

88,250 € 53 €/m²

Slnečný pozemok v novovybudovanej časti obce Dunajský Klátov (F008-014-ESJAa)

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 875 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s možnosťou pre výstavbu rodinného d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

89,500 € 102 €/m²

Stavebný pozemok 868m2 Hradište pod Vrátnom

Reality Hradište pod Vrátnom

Pozemok pre rodinné domy | 868 m²

F052-14-PAMO Hľadáte ideálne miesto pre svoj budúci domov alebo investíciu v pokojnej lokalite

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hradište pod Vrátnom

59,000 € 68 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v Brezovej pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | Dr. Št. Osuského | 64 m²

F053-113-PAMO V exkluzívnom zastúpení majiteľa bytu ponúkame na predaj 3 izbový byt v Brezovej

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Brezová pod Bradlom

89,000 € 1391 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemok 9 202 m² na okraji obce

Reality Tureň

Pozemok pre bytovú výstavbu | 9,202 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok s výmerou 9 202 m², nachádzajúci sa bezprostredne za hranic

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tureň

Cena dohodou

Znížená cena Vidiecky dom, Banský Studenec, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | Banský Studenec | 0 m²

F001-12-MIJA Na predaj rodinný dom v obci Banský Studenec. V okrese Banská Štiavnica. ROZLOH

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

171,000 €

Stavebný pozemok na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Hanulova | 805 m²

ID: F005-14-JAKO Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok - vhodný na výstavbu stavieb pre indiv

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

460 €/m2 460 €/m2

(F001-12-MAPO)Pozemok s domom ,Šaštín Stráže-okr. Senica

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | 226 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka stavebný pozemok a nehnuteľnosť, ktorá je v pôvodnom stave, s

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

85,000 € 376 €/m²

PRENÁJOM - úplne nový a kompletne zariadený 2izb. byt.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | . | 0 m²

F026-212-SIMI Prenájom: Dvojizbový byt v bytovej zóne Ovocné sady Bratislava-Ružinov, časť Tr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac

(F002-114KAPE) stav.pozemok v blízkosti Dunaja v obci Moča

Reality Moča

Pozemok pre rodinné domy | . | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 1668 m² nachádzajúci sa v pokojnej a tichej

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moča

75,000 €

REZERVOVANÉ - F017-213-KATA PRENÁJOM 3 IZBOVÉHO BYTU

Reality Štúrovo

3 izbový byt | 60 m²

Finanzpartner reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom trojizbový nezariadený byt na ulici Pet

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Štúrovo

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

(F145-12-REMAa), 4-izbový rodinný dom Okoč časť Opatovský Sokolec

Reality Okoč

Rodinný dom | 180 m²

Hľadáte moderný a komfortný domov v pokojnej obci s výbornou dostupnosťou? Finanzpartner realit

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Okoč

182,000 € 1011 €/m²

(F148-14-REM) Stavebné pozemky v krásnom maďarskom meste Győr

Reality Győr

Pozemok pre bytovú výstavbu | Maďarsko | Győr

Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v srdci Győru – ideálny

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Győr

491,500 € 306 €/m²

(F138-014REM) Stavebné pozemky Lehnice

Reality Lehnice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Stavebné pozemky v Lehniciach – ideálne miesto pre váš nový domov! Hľadáte pokojné miesto na st

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 €/m2

Na predaj investičný pozemok na výstavbu

Reality Bernolákovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ampérová | 4,428 m²

ID: F011-14.JAKO Ponúkame vám na predaj investičný pozemok, ktorý je podľa ÚPI z 24.3.2022 vhod

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

105 €/m2 105 €/m2

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie