Na predaj INVESTIČNÝ pozemok 693m2, Fiľakovo, okres Lučenec

Reality Fiľakovo

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 0 m²

F175-14-PEBE Novinka ! investičný pozemok Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ideálny investičný

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Fiľakovo

29,900 €

Dopyt - Rodinný dom, Nitra a okolie, do 250 000 €

Reality Nitra

Rodinný dom | Nitra | 0 m²

F175-MAT Hľadám pre klienta rodinný dom v meste Nitra, prípadne v blízkom okolí. lokalita - Zo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Nitra

250,000 €

Novostavba 3 i dom s garážou, Malé Kršteňany, Partizánske

Reality Malé Kršteňany

Rodinný dom | Malé Kršteňany | 72 m²

F016-12-ANVA Na predaj novostavba 3 izbový rodinný dom s garážou v tichej obci Malé Kršteňany,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Malé Kršteňany

155,000 € 2153 €/m²

Štýlový vidiecky dom na predaj 14km od mesta Piešťany

Reality Dubovany

Rodinný dom | Dubovany | 166 m²

F002-12-ANVA Ponúkame Vám na predaj dom v obci Dubovany. Plocha: úžitková 166m2, pozemku 2567m

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dubovany

180,000 € 1084 €/m²

Ponúkame Vám na predaj dva domy na jednom dvore, centrum Levíc, 3D obhliadka

Reality Levice

Rodinný dom | Levice | 0 m²

F076-12-PEB3a 3D : my.matterport.com/show/?m=q4WaVyS7DcA Ponúkame Vám na predaj dva domy na jed

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Levice

1 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Ideálny stavebný pozemok 630 m², Čermany okres Topoľčany

Reality Čermany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čermany | 630 m²

F081-14-PEB3 Výborná investícia ! Pridajte sa už k prvým prebiehajúcim stavbám ! Ponúkame Vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čermany

48,900 € 78 €/m²

Investičný pozemok 3613 m2, Donovaly, Banská Bystrica

Reality Donovaly

Pozemok pre bytovú výstavbu | Donovaly | 3,613 m²

F010-14-DIBE Predaj pozemok obec Donovaly, katastrálne územie Donovaly, okres Banská Bystrica.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

443,000 € 123 €/m²

Hľadám pre konkrétneho klienta klasickú záhradku, Nitra a blízke okolie

Reality Nitra

Chalupa, rekreačný domček | Nitra | 0 m²

F106-13-PEB Hľadám pre konkrétneho klienta klasickú záhradku, iba Nitra a blízke okolie. Štanda

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

45,000 €

4 izbový 104 m² byt s 2 balkónmi, Čermáň, Nitra

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 0 m²

F459-114-MATa Na predaj priestranný 4 izbový byt v meste Nitra, Južná ulica, časť Čermáň. ROZ

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

217,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Poschodový dom s pozemkom 1406 m², Veľká Maňa, Nové Zámky

Reality Maňa

Rodinný dom | Veľká Maňa | 150 m²

F445-12-MAT Na predaj rodinný dom v obci Veľká Maňa, okres Nové Zámky. ROZLOHA: • rozloha po

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Maňa

105,000 € 700 €/m²

Rekreačný pozemok 2190 m², Čechynce, Nitra

Reality Čechynce

Rekreačný pozemok | Čechynce | 2,190 m²

F461-14-MATE Exkluzívne na predaj pozemok, záhrada v katastrálnom území Čechynce, okres Nitra.

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čechynce

29,900 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok pre chatu 2451 m², Riečka, Banská Bystrica

Reality Riečka

Rekreačný pozemok | Riečka | 2,451 m²

F438-14-MATE Exkluzívne na predaj pozemok v obci Riečka, okres Banská Bystrica. ROZLOHA: • ro

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Riečka

63,000 € 26 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Aktuálne - Ponúkame Vám garáž na prenájom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Garáž | 0 m²

068-29-DALI Ponúkame na prenájom nové betónové garáže v uzavretom areáli na rohu Komárňanskej /

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

100 €/mesiac

REZERVOVANÝ Pozemok, záhrada 1176 m², Párovské Háje, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Párovské Háje | 1,176 m²

REZERVOVANÝ F440-14-MAT Exklizívne na predaj pozemok, záhrada v meste Nitra, časť Párovské Há

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

43,000 € 37 €/m²

Stavebný pozemok 710 m², Párovské Háje, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Párovské Háje | 710 m²

F404-14-MATa Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háje. ROZLOHA: • rozloh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

79,500 € 112 €/m²

Na prenájom luxusný apartmán v centre mesta na prízemí so vstupom z ulice na Floriánovej ul. (F030-215-Mato)

Reality Prešov

Garsónka | Floriánova | 30 m²

V centre mesta na rušnej Floriánovej ulici ponúkame na prenájom luxusný apartmán pre dve osoby

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prešov

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Dopyt - 3 izbový byt, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Nitra | 0 m²

F182-MAT Hľadám pre klienta 3 izbový byt v meste Nitra. TYP BYTU: • 3 izbový • tehlový bytový

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nitra

200,000 €

Kancelárske priestory, budova Air Offices - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 0 m²

F010-16-NIONa V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj kancelárske priestory v budove Air of

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

225,600 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok 752 m² v obci Tešedíkovo, okres Šaľa + 3D

Reality Tešedíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 752 m²

F036-14-SIRA3a Na predaj stavebný pozemok v obci Tešedíkovo, okres Šaľa ROZLOHA: • výmera poz

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tešedíkovo

100,000 € 133 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Orná pôda s potenciálom, 11343 m² Šelpice, Trnava + 3D

Reality Šelpice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

F014-14-SIRA3a Na predaj orná pôda s potenciálom pre investora v katastrálnom území obce Šelpi

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šelpice

450,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok a záhrada, 2963 m², Pohranice, Nitra + 3D

Reality Pohranice

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

F007-14-SIRA3a Na predaj stavebný pozemok a záhrada v katastrálnom území obce Pohranice, okres

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pohranice

262,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok 1392m², Vyškovce nad Ipľom, Levice

Reality Vyškovce nad Ipľom

Pozemok pre rodinné domy | Výškovce nad Ipľom | 1,392 m²

F005-14-KANAa Na predaj stavebný pozemok v obci Vyškovce nad Ipľom, okres Levice ROZLOHA: •

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vyškovce nad Ipľom

15,500 € 11 €/m²

Prenájom - Obchodný priestor, Polygon, Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | 60 m²

F007-26-KANAa Na prenájom obchodné priestory v meste Nitra, Polygon. ROZLOHA: • obchodné pri

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Tehlová HOTOVÁ novostavba viac ako holodom (F672-12-ANM)

Reality Prešov

Rodinný dom | . | 105 m²

(F672-12-ANMi) Rodinný dom V novej časti Prešov- Nižná Šebastová novostavba - bungalov (tehlo

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 2810 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23091)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie