Pozemok pre rodinné domy | . | 0 m²
Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 1668 m² nachádzajúci sa v pokojnej a tichej
75,000 €
Obchodné priestory | Robotnícka | 180 m²
F018-15-SIMI Ponúkame Vám na predaj komerčné a prevádzkové priestory v mestskej časti Bratisla
635,000 € 3528 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Hľadáte moderný a komfortný domov v pokojnej obci s výbornou dostupnosťou? Finanzpartner realit
182,000 € 1011 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Maďarsko | Győr
Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v srdci Győru – ideálny
491,500 € 306 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Stavebné pozemky v Lehniciach – ideálne miesto pre váš nový domov! Hľadáte pokojné miesto na st
169 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Ampérová | 4,428 m²
ID: F011-14.JAKO Ponúkame vám na predaj investičný pozemok, ktorý je podľa ÚPI z 24.3.2022 vhod
105 €/m2 105 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Karloveská | 4,706 m²
ID: F006-14-JAKO Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre bytovú výstavbu alebo občiansku vybavenos
950 €/m2 950 €/m2
Prevádzkový areál | Bajkalská | 13.5 m²
F007-26-PEMI Exkluzívne si Vám dovoľujeme ponúknuť na prenájom kancelárske priestory nachádzajú
12.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 0 m²
F002-14-DEPR Na predaj stavbný pozemok v lokalite Jakubská cesta, Banská Bystrica. Výmera: 660
86,990 €
Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 0 m²
F001-14-DEPR Na predaj stavbný pozemok v lokalite Jakubská cesta, Banská Bystrica. Výmera: 536
84,990 €
Prevádzkový areál | Ivanská cesta | 0 m²
F019-210-SIMI Ponúkame Vám na prenájom parkovacie miesta neďaleko Letiska M.R. Štefánika v m.č
85 €/mesiac
4 izbový byt | Maďarsko | Győr | Corvin
Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj, jedinečný exkluzívny 4-izbový byt v srdci mesta v m
220,590 € 2379 €/m²
2 izbový byt | panónský háj | 53 m²
F134 - 212 - KISO Ponúkame Vám na predaj nezariadený 2 izbový byt v meste Dunajská Streda, na
136,500 € 2575 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 50 m²
Prenájom 2-izbového bytu – novostavba, 50 m², kompletne zariadený Do dlhodobého prenájmu ponúk
680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²
🏗️ IDEÁLNY STAVEBNÝ POZEMOK (1000 m²) – Všetky siete priamo na pozemku Hľadáte dokonalé miesto
160,000 € 160 €/m²
2 izbový byt | 0 m²
(F010 - 112- KISO) Hľadám pre hotovostného klienta 2 izbový, nový v prípade obnovený, zariadený
115,000 €
Prevádzkový areál | Železničná | 0 m²
F013-18-HRON3 Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj trojpodlažný , polo podpivničený po
1,560,000 €
3 izbový byt | 115 m²
Na predaj elegantný 3-izbový byt s veľkou terasou v exkluzívnej lokalite Nova Village – Dunajsk
205,000 € 1783 €/m²
Skladový objekt | 1,560 m²
Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v centre mesta Dunajská Streda. 2 objekty sú na 3 p
3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Dolná | 0 m²
F009-12-HRON3 Vo výhradnom zastúpení ponúkame R.D. v Tvrdošovciach v centre dediny na Dolnej u
69,000 €
Rodinný dom | Sečianky | 2,449 m²
F032-12-HRON Vo výhradnom zastúpení vám ponúkame na predaj vidiecky dom v malebnom prostredí v
69,000 € 28 €/m²
Prevádzkový areál | 5,800 m²
Ponúkame Vám na predaj priemyselný areál v lokalite Komárno-Nová Stráž.Pozemok má 5800m2,úžítko
700,000 € 121 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 883 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v tichej a pokojnej lokalite obce Dolný Bar, ideálny pr
105,000 € 119 €/m²
Komerčná zóna | 40,000 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinatý priemyselný pozemok o výmere 40 000 m² v obci Holice (časť Beke
35 €/m2 35 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.