Stavebný pozemok v meste -Kráľova hora (F643-14-ANMi)

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kráľova Hora | 600 m²

(F643-14-ANMi) Chcete stavať hneď? Tak ste práve našli stavebný pozemok priamo v Prešove. Pozem

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

123,500 € 206 €/m²

Aktuálne - Ponúkame Vám garáž na prenájom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Garáž | 0 m²

068-29-DALI Ponúkame na prenájom nové betónové garáže v uzavretom areáli na rohu Komárňanskej /

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

100 €/mesiac

REZERVOVANÝ Pozemok, záhrada 1176 m², Párovské Háje, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Párovské Háje | 1,176 m²

REZERVOVANÝ F440-14-MAT Exklizívne na predaj pozemok, záhrada v meste Nitra, časť Párovské Há

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

43,000 € 37 €/m²

Fajnfajn stavebný pozemok Široké (675-14-ANMi)

Reality Široké

Pozemok pre rodinné domy | Široké | 629 m²

675-14-ANMi Stavebný pozemok v Širokom 629m2 rozmery 20,6x31m, IS áno na pozemku vodovodná šac

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Široké

74,000 € 118 €/m²

Na prenájom luxusný apartmán v centre mesta na prízemí so vstupom z ulice na Floriánovej ul. (F030-215-Mato)

Reality Prešov

Garsónka | Floriánova | 30 m²

V centre mesta na rušnej Floriánovej ulici ponúkame na prenájom luxusný apartmán pre dve osoby

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Prešov

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Dopyt - 3 izbový byt, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Nitra | 0 m²

F182-MAT Hľadám pre klienta 3 izbový byt v meste Nitra. TYP BYTU: • 3 izbový • tehlový bytový

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Nitra

200,000 €

Rodinný dom medzi PO-KE v Drienovskej (F693-12-ANMi)

Reality Drienovská Nová Ves

Rodinný dom | Drienovská | 180 m²

(F693-12-ANMi) Rodinný dom Je fajn kúpiť rodinný dom na obzvlášť na tak dobrom mieste medzi P

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Drienovská Nová Ves

158,900 € 883 €/m²

Tehlová HOTOVÁ novostavba viac ako holodom (F672-12-ANM)

Reality Prešov

Rodinný dom | . | 105 m²

(F672-12-ANMi) Rodinný dom V novej časti Prešov- Nižná Šebastová novostavba - bungalov (tehlo

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 2810 €/m²

Galaxia - 3izb priestranný byt na s. Šváby (F734-113-ANM)

Reality Prešov

3 izbový byt | Lomnická | 76 m²

(F734-113-ANM) Hľadáte 3izb byt z blízkym východom na D1. Taký sa nachádza na Lomnickej ul. 7/

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,900 € 2236 €/m²

Komplet dokončená novostavba (F688 -12-ANMi)

Reality Svinia

Rodinný dom | Šarišská | 115 m²

(F688 -12-ANMi) Rodinný dom Známa stavebná firma, ktorá nestavia svoj "prvý" dom tentoraz ponú

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Svinia

Cena dohodou

6 ročný white bungalov Ku Surdoku (F651-12-ANMi)

Reality Prešov

Rodinný dom | Ku Surdoku | 140 m²

(F651-12-ANMi) Rodinný dom 6 ročná novostavba - bungalov 140m2 úžitková plocha, pozemok 508m2.

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prešov

299,000 € 2136 €/m²

4izb byt v historickom centre (F717-114-ANM)

Reality Prešov

4 izbový byt | Hlavná ul. | 130 m²

(F717-114-ANM) V meštianskom dome priamo v srdci šariša na námestí 4 izbový loftový byt o výme

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

350,000 € 2692 €/m²

"Renetka" - relax nad Prešovom (F599-13-ANM)

Reality Prešov

Chalupa, rekreačný domček | Pod wilec | 10 m²

F599-13-ANM Uprostred zahradkárskej uzamykateľnej časti "renetka" s podielom na prístupovej ces

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prešov

28,900 € 2890 €/m²

Rezervované - Ihla medzi 1izb bytmi (F738-111-ANM)

Reality Prešov

1 izbový byt | 41 m²

(F738-111-ANM) Ihla medzi 1 izbovými bytmi (vynikajúca dispozícia), plnohodnotné 1. poschodie,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

127,900 € 3120 €/m²

Dubová: Chata 50m2, pozemok 1156m2, siete, super cesta!

Reality Dubová

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s celoročne obývateľnou chatou v obľúbenej lokalite D

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dubová

119,000 €

Fantastik-Farmár pozemok na 3ha v Malom Šariši (F744-14-ANM)

Reality Malý Šariš

Orná pôda | c.d. | 32,206 m²

(F744-14-ANM) Fantastický farmársky pozemok 1,1ha+ 2ha - celkom 32206m2 regulatív: Na pozemku

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malý Šariš

11 €/m2 11 €/m2

TOP výhľad na Smolenický zámok! Pozemok 845m2

Reality Trstín

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Túžite po domove, kde si rannú kávu vychutnáte s pohľadom na majestátny Smolenický zámok? Ponúk

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trstín

125,000 €

Pozemok so starším RD ako záhradné sady (F679-14-ANMi)

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Ku Surdoku | 1,182 m²

(F679-14-ANMi) Stavebný pozemok so starším pomerne väčším starším domom vhodný na prebudovanie

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

175 €/m2 175 €/m2

Abraka dabraka - pozemok nás láka v Prešove? (F713-14-ANM)

Reality Prešov

Rekreačný pozemok | Zimný Potok - Prešov | 840 m²

(F713-14-ANM) Pozemok 8,4ár s prístupom od novej asfaltovej cesty vhodný teraz na výstavbu cha

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

48,900 € 58 €/m²

Perfektne..administrativa, ubytovanie, hala (F730-15-ANM)

Reality Prešov

Skladový objekt | 0 m²

(F730-15-ANM) Využitie: administratíva a príležitostné ubytovanie - 600m2+ sklady 450m2, zasta

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Prešov

520,000 €

REZERVOVANÉ - EXKLUZIVNE na predaj pozemok v obci Kečkovce

Reality Kečkovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,145 m²

F007-14- VIKA Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj slnečný pozemok v

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kečkovce

Cena dohodou

Hľadám 4 izbový byt pre klienta Svidník

Reality Svidník

4 izbový byt | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre konkretného klienta 4 izbový byt v meste Stropkov. Byt by mal b

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Svidník

115,000 €

Hľadám 1 izbový byt, Svidník

Reality Svidník

1 izbový byt | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre konkretného klienta 1 izbový byt v meste Svidník. . Nehnuteľnos

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Svidník

60,000 €

Hľadám pre mladú rodinu dom v meste Svidník

Reality Svidník

Rodinný dom | 0 m²

Finanzpartner reality hľadá pre mladú rodinu dom v meste Svidník. Dom by mal mať aspoň 5 obyvat

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Svidník

160,000 €

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23091)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)