Na predaj nízkoenergetický trojizbový drevodom s moderným dizajnom

Reality Jasenov

Rodinný dom | Jasenov | 48 m²

Finanzpartner reality vám predkladá jedinečnú príležitosť na kúpu nízkoenergetického trojizbové

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jasenov

124,000 € 2583 €/m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 7656 m2 v centre obce

Reality Čiližská Radvaň

Pozemok pre bytovú výstavbu | 7,656 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v centre obce Čiližská Radvaň Rozloha: 7656

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čiližská Radvaň

1 €/m2 1 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom polyfunkčný objektu v centre mesta

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | 1,560 m²

Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v centre mesta Dunajská Streda. 2 objekty sú na 3 p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Chalupa na samote v srdci Žitného ostrova

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Šarkaň | 104 m²

Hľadáte útočisko pred ruchom mesta v lone prírody, no s pohodlnou dostupnosťou? Ponúkame na pre

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

200,000 € 1923 €/m²

Na prenájom klimatizovaný obchodný priestor Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Železničná | 58 m²

Na prenájom klimatizovaný obchodný priestor v lukratívnej lokalite mesta Dunajská Streda. Ploch

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na prenájom POSLEDNÉ Obchodné priestory Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Obchodné priestory | Gabčíkovská Cesta | 0 m²

Rozšírte svoje podnikanie alebo začnite s novým projektom na prestížnej adrese v Dunajskej Stre

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

12 €/m2/mesiac

Moderný rodinný dom s prémiovou výbavou – Jasenov

Reality Jasenov

Rodinný dom | 105 m²

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej a vyhľadávanej časti Humenného – Jasenov, kde kombinuj

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jasenov

1 € 0 €/m²

Veľký trojizbák v centre

Reality Humenné

3 izbový byt | 70 m²

F035-113-TAKO ROZHODLI STE SA BÝVAŤ PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV? Finanzpartner reality vám ponúk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Humenné

108,700 € 1553 €/m²

Prenájom - Výrobná hala / sklad s kanceláriami

Reality Dunajská Streda

Priestor pre výrobu | 0 m²

PRENÁJOM: Výrobná hala / sklad s kanceláriami – Dunajská Streda Lokalita: Dunajská Streda Typ

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Dunajská Streda

1,350 €/mesiac

Nehnuteľnosť Okoč - Na predaj orná orná pôda 7 205 m2

Reality Okoč

Orná pôda | 7,205 m²

Na predaj orná pôda v katastrálnom území Okoč Ponúkame vám jedinečnú príležitosť získať ornú p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Okoč

3.5 €/m2 4 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v Michal na Ostrove

Reality Michal na Ostrove

2 izbový byt | hlavná | 0 m²

Michal na Ostrove – ideálna investícia alebo štartovací byt Ponúkame na predaj moderný 2-izbový

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Michal na Ostrove

125,000 €

Investičný pozemok na predaj

Reality Hažín nad Cirochou

Orná pôda | 690 m²

F050-14-TAKO Hľadáte výnosnú investíciu v pokojnom prostredí? Realitná kancelária Finanzpartn

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

1 € 0 €/m²

Pozemok na predaj - Hažín n./Cirochou

Reality Hažín nad Cirochou

Orná pôda | 1,090 m²

F052-14-TAKO Finanzpartner reality Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Haží

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

1 € 0 €/m²

Predaj pozemku v Hažíne n./ Cirochou

Reality Hažín nad Cirochou

Orná pôda | 1,100 m²

F051-14-TAKO Túžite po pokojnom bývaní v prírode, a pritom mať všetky výhody mesta na dosah?

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÝ! RD s TOP výhľadom na Vihorlat, Brestovská

Reality Humenné

Rodinný dom | Brestovská | 160 m²

F084-12-MATO Hľadáte pokojnú lokalitu s výbornou dostupnosťou do centra mesta a priestor na re

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Humenné

164,990 € 1031 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom - kancelárske priestory - kancelárie, Galanta + 3D

Reality Galanta

Kancelárie, administratívne priestory | Zoltána Kodálya | 0 m²

F010-26-SIRA3a Na prenájom kancelárie v meste Galanta, ALBERT Building, ul. Z. Kodálya. PONUK

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Galanta

307.14 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj rodinný dom Sobrance, ul.Štúrová

Reality Sobrance

Rodinný dom | Štúrova | 0 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný d

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Sobrance

185,999 €

Prenájom - skladové priestory, Priemyselná, Galanta + 3D

Reality Galanta

Skladový objekt | Priemyselná | 0 m²

F009-27-SIRA3 Na prenájom skladové priestory v meste Galanta, ALBERT Park, Priemyselná ulica.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

498.75 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám krásny 3 izbový byt, Nitra Párovce

Reality Nitra

3 izbový byt | Párovská | 64 m²

F007-113-PECH Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3- izbový byt v atraktívnej lokalite pri

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Stavebný pozemok, 3x parcela 410m², Sokolovce Piešťany + 3D

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Vážska | 0 m²

F013-14-SIRA3a Na predaj 3x stavebný pozemok v katastrálnom území obce Sokolovce, okres Piešťa

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

56,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj rodinný dom Michalovce

Reality Michalovce

Rodinný dom | Kamenárska | 0 m²

Finanzpartner Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v tichej časti Michaloviec s výb

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Michalovce

236,999 €

Na predaj stavebný pozemok Vinné, okr. Michalovce

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Pod Hradom | 0 m²

F225-12-LEKE Finanzpartner reality vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný a rovinatý stavebný

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

Cena dohodou

Rezervované- Exkluzívne na predaj dom Valaliky, okr. Košice

Reality Valaliky

Rodinný dom | 0 m²

Finanzpartner reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Valaliky. Dom sa nachádza len nie

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Valaliky

234,999 €

Na predaj trojizbový byt Trebišov, ul. Berehovská

Reality Trebišov

3 izbový byt | Berehovská | 0 m²

F227-113-LEK Realitná kancelária Finanzpartner reality vám 3-izbový byt s rozlohou 70 m² na Be

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,990 €

Rýchly výber