Investičná príležitosť, pozemok 3 428 m2, Badín, Pekný vŕšok

Reality Badín

Orná pôda | Pekný vŕšok | 3,428 m²

F003-14-VIMOa Na predaj skvelá investičná príležitosť! Veľký pozemok v novovznikajúcej lokalit

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Badín

215,000 € 63 €/m²

Dom s podnikateľským zámerom, Trenčianske Jastrabie, Trenčín

Reality Trenčianske Jastrabie

Rodinný dom | Trenčín | 0 m²

F135-12-PEB Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s podnikateľským zámerom Trenčianske Jastrabie n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Jastrabie

Cena dohodou

Prenájom priestorov - Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | Bajkalská | 87.7 m²

F006-26-PEMI Exkluzívne si Vám dovoľujeme ponúknuť na prenájom kancelárske priestory nachádzajú

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok pre rodinný dom , Partizánske, 890m2

Reality Partizánske

Pozemok pre bytovú výstavbu | partizanske | 890 m²

F127-14-PEB3 Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na okraji mesta Partizánske, Pod Horkou. 3

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

69,000 € 78 €/m²

Exkluzívne pozemok pre radovú výstavbu rodinných domov neďaleko Nitry

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 3,620 m²

F143-14-PEBE Exkluzívne s poverením zastúpenia Vám ponúkame na predaj pozemok pre radovú výstav

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

75 €/m2 75 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Sejkov, okr. Sobrance

Reality Sejkov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Sejkov | 4,757 m²

Spoločnosť Finanzpartner reality ponúka na predaj pozemok v obci Sejkov o rozlohe 4757 m2 zlož

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sejkov

34,000 € 7 €/m²

Pozemky v tichej obci Brezovička /F136-14-ALPOi/

Reality Brezovička

Pozemok pre bytovú výstavbu | Brezovička | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemky v tichom prostredí prírody intravilánu obce Brezovička- Historický M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brezovička

12 €/m2

Znížená cena - Na predaj starší dvojgeneračný dom s veľkým pozemkom v obci Kútniky

Reality Kútniky

Rodinný dom | 200 m²

F064-12-KADAa Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj dvojgeneračný dom s ve

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kútniky

260,000 € 1300 €/m²

Na predaj 2 izbový byt Bratislava - Staré Mesto, čiastočná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 55.87 m²

F002-112-TIEGa Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto. Novozrekonštruovaný

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

301,800 € 5402 €/m²

Slnečný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Piešťany | 48 m²

F004-112-KLSV Na predaj slnečný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichšej časti mesta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,900 € 3081 €/m²

Predaj stavebných pozemkov vo Veľkých Úľanoch

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hlavná | 3,625 m²

ID: F002-14-JAKO Ponúkame Vám na predaj súbor stavebných pozemkov v zastavanom území obce Veľké

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

75 €/m2 75 €/m2

Na predaj pozemok - záhrada v Bratislave-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Húščavova | 867 m²

ID: F007-14-JAKO Ponúkame Vám na predaj pozemok - orná pôda (záhrada) Bratislava-Dúbravka, Húšč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

260 €/m2 260 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Lehnice

Reality Lehnice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,112 m²

F067-14-KADAa Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj rozsiahly stavebný poz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

135 €/m2 135 €/m2

Znížená cena! Exkluzívna ponuka multifunkčného objektu v PEZINKU s možnosťou bývania!

Reality Pezinok

Komerčná zóna | 1,288 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=UNFxmYW7JiU Exkluzívna Ponuka: Multifunkčný Ob

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

499,000 € 387 €/m²

Zrekonštruovaný rodinný dom Diakovce, Šala

Reality Diakovce

Rodinný dom | Diakovce | 74 m²

F013-12-DIBEa Na predaj kompletne prerobený rodinný dom v obci Diakovce, okres Šaľa. ROZLOHA:

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Diakovce

155,000 € 2095 €/m²

Rodinný dom s pozemkom 2 395 m², Kolárovo, Komárno

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 135 m²

F014-12-DIBEa Na predaj drevostavba v obci Kolárovo, okres Komárno. ROZLOHA: - rozloha pozem

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

140,000 € 1037 €/m²

Predaj 3 izbový byt, M. R. Štefánika, Levice

Reality Levice

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 81 m²

F015-113-DIBEa Na predaj 3 izbový byt v meste Levice, M. R. Štefánika. ROZLOHA: - výmera -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

126,000 € 1556 €/m²

Stavebný pozemok 347 m2, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | Chyzerovecká | 347 m²

F001-14-KAKOa Na predaj stavebný pozemok v obci Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce. ROZLOHA:

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

46,500 € 134 €/m²

Prenájom výrobno-prevádzkových priestorov v Šamoríne

Reality Šamorín

Prevádzkový areál | 1,117 m²

Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na prenájom výrobno-prevádzkový areál v Šamorí

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Šamorín

8,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok v prírode, blízko riečky Malá Nitra, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Krškany | 1,000 m²

F005-14-ANVAa Predávame slnečný a rovinatý pozemok v lone prírody, Nitra Pozemok má rozlohu 1

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

148,000 € 148 €/m²

Na predaj veľkometrážny pozemok v obci Trnávka neďaleko Šamorína

Reality Trnávka

Orná pôda | 13,158 m²

F075-14-KADA Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj veľkometrážny pozemok v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnávka

1 € 0 €/m²

Ponúkame pozemok prednostne na bytovú výstavbu v centre Prešova (F007-14-MATO)

Reality Prešov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Prešov | 3,058 m²

Uprostred mesta ponúkame lukratívny pozemok určený na bytovú výstavbu. Pozemok má rozmer 3058

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

130 €/m2 130 €/m2

Na predaj 2-izbový dvojpodlažný dom, novostavba, Vojka - rekreačná časť

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 61.3 m²

F010-12-KADA3 Dopraj si pravidelný oddych a investuj do rekraeačného domu. Realitná kancelária

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

145,000 € 2365 €/m²

F015-14-KATAa Na predaj krásny slnečný pozemok v Plavých Vozokanoch - kľudnej lokalite MEDVECKÉ

Reality Plavé Vozokany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Medvecké | 0 m²

Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemkom, ktorý sa nachádza v Nitrianskom k

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Plavé Vozokany

61,000 €

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Upresniť hľadanie