PONUKA NA PREDAJ 3-izbový byt, Školská ulica, Sobrance

Reality Sobrance

3 izbový byt | Školská | 66 m²

​Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt sit

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sobrance

102,500 € 1553 €/m²

Chata a záhrada 14 ár. pozemok M.Šariš-Župčany (F740-13-ANM)

Reality Župčany

Rekreačný pozemok | župčany | 1,399 m²

(F740-13-ANM) Na rozhraní katastra malý Šariš a Župčany v zahradkárskej osade z MHD dostupnosť

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Župčany

59,000 € 42 €/m²

Záhrada + chatka, Banská Bystrica, Suchý vrch

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Banská Bystrica | 385 m²

F002-13-RACA Na predaj záhrada s chatkou so súpisným číslom. V krásnom a tichom prostredí, hne

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

35,000 € 91 €/m²

Moderný únik do prírody-Celoročná novostavba v lesoch Pezinka

Reality Pezinok

Rodinný dom | 0 m²

F043-13-LUVA Predstavte si rána, kedy vás namiesto mestského ruchu a klaksónov prebúdza šum str

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pezinok

298,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom: Vnútorné parkovacie státie – Pezinok (Muškáty)

Reality Pezinok

Garáž | 0 m²

Hľadáte bezpečné a pohodlné parkovanie bez každodenného stresu z hľadania voľného miesta? Ponúk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

100 €/mesiac

Byt pre vlastné bývanie, platba v HOTOVOSTI, iba Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

F001-122-PEB 2-3 izbový byt pre vlastné bývanie, iba Nitra Lokalita kdekoľvek - stav - pomer "

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 €

Na prenájom - Elegantný 2 izbový byt s parkovacím státim

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 0 m²

F016-212-NIONa Hľadáte útulný a moderne zariadený 2 izbový byt v Bratislave, kde sa budete cít

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,290 €/mesiac

TOP: Moderný 4-izbový dom Vlčkovce, komplet zariadený

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | 0 m²

F042-12-LUVA Hľadáte dokonalé bývanie bez nutnosti ďalších investícií a dlhého zariaďovania? Po

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

309,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt 55 m² v meste Nitra, centrum, Kollárova + 3D

Reality Nitra

3 izbový byt | Kollárova | 0 m²

F034-113-SIRA3a Na predaj 3 izbový byt v centre mesta Nitra, Kollárova ulica. Vhodný aj ako in

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Na kalvárii 5-árový pozemok s elektrinou (F735-13-ANM)

Reality Prešov

Rekreačný pozemok | Slávičia - na Kalvárii | 483 m²

F735-13-ANM Slnkom vysmiaty pozemok, ktorý sa nehľadá ľahko - "na kopčeku" cca 100m od kalvárs

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

43,000 € 89 €/m²

Znížená cena! Na predaj pozemok s výhľadom PODKYLAVA

Reality Podkylava

Orná pôda | 9,440 m²

F051 - 14- PAMO Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok v krásnom prostredí obce Podkylava, ktorý

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podkylava

99,000 € 10 €/m²

Stavebný pozemok, vyhľadávaná obec Štitáre, pri meste Nitra

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Štitáre | 764 m²

F004 -14 -PECH Na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v obci Štitáre, vhodný na bývanie ale

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

102,550 € 134 €/m²

(F004-012-GEKAa) 6 izbový poschodový R.D. v Marcelovej

Reality Marcelová

Rodinný dom | 0 m²

6 izbový priestranný poschodový rodinný dom s veľkým pozemkom - Marcelová Finanzpartner realit

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Marcelová

185,000 €

(F015-014-MAPO)Predám pozemok 28,078m²-Čierna Voda/Galanta

Reality Čierna Voda

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Charakteristika pozemku aktuálne je Orná pôda: Ide o tzv. „intenzifikáciu zastavaného územia“,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čierna Voda

926,574 €

Hľadám pre klientku 2 generačný RD v meste Svidník

Reality Svidník

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelárai Finanzpartner reality hľadá pre klientku dvoj generačný rodinný dom v meste

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Svidník

160,000 €

Na prenájom - 2 izbový byt, širšie centrum Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 0 m²

F015-212-NIONa V zastúpení klienta vám ponúkame na prenájom 2 izbový byt, na Račianskej ulici

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac

Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Dolná Tižina

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 1,705 m²

Ponúkam na predaj rozľahlý pozemok s výmerou 1705m2 v tichej časti obce Dolná Tižina, ideálny n

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

65 €/m2 65 €/m2

Hľadám na predaj 1 izbový byt v meste Svidník

Reality Svidník

1 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Finanzpartner reality hľadá , pre klientku 1 izbový byt v meste Svidník. By

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Svidník

62,000 €

(F003-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

V exkluzívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite **Nové záhrady – Domové role** na okraji mes

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,000 €

Predané"CUKRÍK" 1,5izb PVP - podľa vašich predstáv (F722-111-ANM)

Reality Prešov

1 izbový byt | Švábska | 43 m²

(F722-111-ANM) Predané 1,5izbový panelový byt na sídlisku Šváby v aktuálnom pôvodnom stave je

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

127,900 € 2974 €/m²

Krátkodobý prenájom skladu

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | kračanská cesta | 0 m²

SKLADOVANIE TOVARU – DUNAJSKÁ STREDA Kapacita až 4 500 paletových miest. Dostupné od 1.7.2026

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

1 €/mesiac

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD POĽANOU

Reality Hriňová

Rekreačný pozemok | Riečka | 0 m²

F007-15-MIBA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD POĽANOU Hriňová – Riečka | 3 827 m² | Rozvojový poten

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

57,405 €

Novostavba, ktorá vás nadchne - Fintice (F718-12-ANM)

Reality Fintice

Rodinný dom | Fintice | 132 m²

(F718-12-ANM) Poctivá novostavba na kľúč. Technické údaje: úžitková plocha (132m2), zastavaná

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Fintice

245,000 € 1856 €/m²

Exkluzívne: 1,5izb byt na sídlisku 3 (F415-111-ANM)

Reality Prešov

1 izbový byt | Prostejovská | 42 m²

Exkluzívne na sídlisku III. (F415-111-ANM) 1,5 izb. byt, staršia rekonštrukcia bez novej el., 2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

138,900 € 3307 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Rodinné domy na predaj (23076)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie