Pozemok 1079 m2, Diviacka Nová Ves , Vrbany, Prievidza

Reality Diviacka Nová Ves

Orná pôda | Vrbany | 1,079 m²

F006-14-DIBEa  Na predaj stavebný pozemok obec Diviacka Nová Ves, katastrálne územie Vrbany,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Diviacka Nová Ves

39,500 € 37 €/m²

Predaj výrobno-prevádzkových priestorov v Šamoríne

Reality Šamorín

Prevádzkový areál | 1,117 m²

Realitná kancelária Finanzpartner Reality ponúka na predaj výrobno-prevádzkový areál v Šamoríne

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

1,090,000 € 976 €/m²

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom v Mliečne pri Dunajskej Strede – 1 098 m²

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 0 m²

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom v Mliečanoch (nutná rekonštrukcia) pri Dunajskej Strede –

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

119,900 €

NADŠTANDARDNÝ 3IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Záhradnícka | 0 m²

Bývanie, kde každý deň začína s výhľadom na historické centrum hlavného mesta a zároveň celé St

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

561,750 €

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKÁ GARSÓNKA PRI LABORCI, špajza+pivnica

Reality Humenné

Garsónka | laborecká | 0 m²

Ak hľadáte hotový, voňavý byt bez roboty … ani nečítajte ďalej. Nie každý chce dokonalý byt, n

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

PONUKA NA PREDAJ 3-izbový byt, Školská ulica, Sobrance

Reality Sobrance

3 izbový byt | Školská | 66 m²

​Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt sit

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sobrance

102,500 € 1553 €/m²

Chata a záhrada 14 ár. pozemok M.Šariš-Župčany (F740-13-ANM)

Reality Župčany

Rekreačný pozemok | župčany | 1,399 m²

(F740-13-ANM) Na rozhraní katastra malý Šariš a Župčany v zahradkárskej osade z MHD dostupnosť

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Župčany

59,000 € 42 €/m²

Záhrada + chatka, Banská Bystrica, Suchý vrch

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Banská Bystrica | 385 m²

F002-13-RACA Na predaj záhrada s chatkou so súpisným číslom. V krásnom a tichom prostredí, hne

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

35,000 € 91 €/m²

Moderný únik do prírody-Celoročná novostavba v lesoch Pezinka

Reality Pezinok

Rodinný dom | 0 m²

F043-13-LUVA Predstavte si rána, kedy vás namiesto mestského ruchu a klaksónov prebúdza šum str

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pezinok

298,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom: Vnútorné parkovacie státie – Pezinok (Muškáty)

Reality Pezinok

Garáž | 0 m²

Hľadáte bezpečné a pohodlné parkovanie bez každodenného stresu z hľadania voľného miesta? Ponúk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

100 €/mesiac

Byt pre vlastné bývanie, platba v HOTOVOSTI, iba Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 0 m²

F001-122-PEB 2-3 izbový byt pre vlastné bývanie, iba Nitra Lokalita kdekoľvek - stav - pomer "

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 €

Na prenájom - Elegantný 2 izbový byt s parkovacím státim

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 0 m²

F016-212-NIONa Hľadáte útulný a moderne zariadený 2 izbový byt v Bratislave, kde sa budete cít

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,290 €/mesiac

TOP: Moderný 4-izbový dom Vlčkovce, komplet zariadený

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | 0 m²

F042-12-LUVA Hľadáte dokonalé bývanie bez nutnosti ďalších investícií a dlhého zariaďovania? Po

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčkovce

309,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt 55 m² v meste Nitra, centrum, Kollárova + 3D

Reality Nitra

3 izbový byt | Kollárova | 0 m²

F034-113-SIRA3a Na predaj 3 izbový byt v centre mesta Nitra, Kollárova ulica. Vhodný aj ako in

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

195,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Na kalvárii 5-árový pozemok s elektrinou (F735-13-ANM)

Reality Prešov

Rekreačný pozemok | Slávičia - na Kalvárii | 483 m²

F735-13-ANM Slnkom vysmiaty pozemok, ktorý sa nehľadá ľahko - "na kopčeku" cca 100m od kalvárs

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

43,000 € 89 €/m²

Znížená cena! Na predaj pozemok s výhľadom PODKYLAVA

Reality Podkylava

Orná pôda | 9,440 m²

F051 - 14- PAMO Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok v krásnom prostredí obce Podkylava, ktorý

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podkylava

99,000 € 10 €/m²

Stavebný pozemok, vyhľadávaná obec Štitáre, pri meste Nitra

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Štitáre | 764 m²

F004 -14 -PECH Na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v obci Štitáre, vhodný na bývanie ale

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

102,550 € 134 €/m²

(F004-012-GEKAa) 6 izbový poschodový R.D. v Marcelovej

Reality Marcelová

Rodinný dom | 0 m²

6 izbový priestranný poschodový rodinný dom s veľkým pozemkom - Marcelová Finanzpartner realit

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Marcelová

185,000 €

(F015-014-MAPO)Predám pozemok 28,078m²-Čierna Voda/Galanta

Reality Čierna Voda

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Charakteristika pozemku aktuálne je Orná pôda: Ide o tzv. „intenzifikáciu zastavaného územia“,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čierna Voda

926,574 €

Hľadám pre klientku 2 generačný RD v meste Svidník

Reality Svidník

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelárai Finanzpartner reality hľadá pre klientku dvoj generačný rodinný dom v meste

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Svidník

160,000 €

Na prenájom - 2 izbový byt, širšie centrum Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 0 m²

F015-212-NIONa V zastúpení klienta vám ponúkame na prenájom 2 izbový byt, na Račianskej ulici

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac

Slnečný pozemok s panoramatickým výhľadom – Dolná Tižina

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 1,705 m²

Ponúkam na predaj rozľahlý pozemok s výmerou 1705m2 v tichej časti obce Dolná Tižina, ideálny n

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

65 €/m2 65 €/m2

Hľadám na predaj 1 izbový byt v meste Svidník