Na prenájom sklad Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Kračanská cesta | 3,000 m²

Ponuka na prenájom: Strategicky umiestnený sklad s kanceláriami v Dunajskej Strede Hľadáte ideá

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Dunajská Streda

4.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj Pozemok Vrakúň

Reality Vrakúň

Orná pôda | Korpodský rad | 2,036 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky Vrakúň, Korpodský rad. Plocha: pozemku 2036m2 (šírka 11m, dĺž

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

50 €/m2 50 €/m2

Krásny pozemok na predaj v Obci Topolníky

Reality Topoľníky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 929 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Topoľníky. Plocha: pozemku 9 árov. Šírka poz

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Topoľníky

84,990 € 91 €/m²

Na predaj Objekt - PENZIÓN na Zemplínskej Šírave (F018-18-MADa)

Reality Kaluža

Hotel, penzión, ubytovňa | 900 m²

F018-18-MADa Realitná kancelária Finanzpartner reality ponúka na predaj Objekt - PENZIÓN na Zem

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Kaluža

669,900 € 744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývanie na akomkoľvek pozemku.

Reality Humenné

Rodinný dom | Humenné | 0 m²

F009-12-TAKO Chcete mať vlastný domček? Vlastníte, alebo máte vo výhľade pozemok neštandardnéh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Humenné

1 €

Predaj rodinného domu v Trebišove.

Reality Trebišov

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trebišove. Nachádza sa na ulici M. R. Štefánika. Vďaka sit

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trebišov

109,900 € 1374 €/m²

Chata s pivnicou a vinicou v krásnej oblasti Jelenec

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Jelenec | 60 m²

F428-13-MAT3a Na predaj pivničný dom v obci Jelenec, v okrese Nitra. ROZLOHA: • zastavaná p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Znížená cena! Dom priamo pod lesom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 180 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=DU01uq6tY7Q V exkluzívnom zastúpení majiteľa d

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

79,000 € 439 €/m²

Znížená cena! Budova na predaj Koválov

Reality Koválov

Obchodné priestory | 496 m²

Vo výhradnom zastúpení majitľa ponúkame na predaj budovu bývalého pohostinstva nachádzajúcu sa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Koválov

135,000 € 272 €/m²

3-iz. byt v centre Strážskeho – skvelá investičná príležitosť s krásnym výhľadom

Reality Strážske

3 izbový byt | 58 m²

F025-113-STEC Hľadáte praktické bývanie v centre mesta alebo zaujímavú investičnú nehnuteľnosť

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Strážske

87,690 € 1512 €/m²

Apartmánový byt s veľkou terasou. (F495-111-ANMi)

Reality Prešov

1 izbový byt | Baštová | 53.79 m²

F495-111-ANMi Výmera app 53,79m2 m2. Luxusný apartmán s krytou terasou v hotely v centre mesta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prešov

168,500 € 3133 €/m²

Na predaj zateplený rovný dom Jenkovce

Reality Jenkovce

Rodinný dom | 180 m²

F112-12-ERSRE Realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj zateplený rovný dom po čiasto

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jenkovce

43,000 € 239 €/m²

Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt (apartmán) priamo v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | 71.5 m²

F115-212-ERSRE Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný, zariadený, tichý 2 izbový byt/a

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

530 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

IN vestično-stavebný pozemok v Podhoranoch (F459-14-ANM)

Reality Podhorany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Podhorany | 1,253 m²

F459-14-ANM V Podhoranoch - dobrý nápad. Cena pozemku 44€/m2 je vzhľadom na polohu pozemku a vý

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

55,000 € 44 €/m²

Na predaj pozemok v obci Kaluža pri Zemplínskej Šírave

Reality Kaluža

Záhrada | Kaluža | 1,635 m²

Spoločnosť Finanzpartner reality ponúka na predaj pozemok v obci Kaluža, ktorý je od Zemplínske

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

51,000 € 31 €/m²

3 izbový byt 78,3 m² v novom projekte, Mlynárce, Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Kmeťova | 78.3 m²

F177-113-MAT Na predaj 3 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nitra

216,800 € 2769 €/m²

Znížená cena! Kopaničiarska chalupa Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 800 m²

F014-12-PAMO Exkluzívne len u nás v ponuke rodinný dom štýlu kopaničiarskej chalupy s pozemkom

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

125,000 € 156 €/m²

Prenájom - 3 kancelárske priestory, Centrum, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda 4 | 64 m²

F240-26-MAT3 Na prenájom 3 kancelárie v meste Nitra, Štefánikova trieda. ROZLOHA: • kancelárs

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

512 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok 780 m², Cabaj-Čápor, Nitra

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 780 m²

F006-14-DOCEa Na predaj stavebný pozemok v obci Cabaj-Čápor, okres Nitra. ROZLOHA: • rozloha

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

89,000 € 114 €/m²

Stavebný pozemok 616 m², Lužianky, Nitra

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Lužianky | 616 m²

F349-14-MATa Na predaj stavebný pozemok v obci Lužianky, okres Nitra. ROZLOHA: • rozloha -

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lužianky

44,000 € 71 €/m²

Na predaj pozemok na výstavbu alebo záhradu v obci Brestovec

Reality Brestovec

Vinica, chmelnica | Brestovec | 1,014 m²

F018-14-PAMO Ponúkame Vám na predaj pozemok vedený na liste vlastníctva ako - ovocný sad. Ploch

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Brestovec

35,000 € 35 €/m²

REZERVOVANÝ dom s pozemkom 1396 m², Šurany, Nové Zámky

Reality Šurany

Rodinný dom | Medňanského | 160 m²

REZERVOVANÝ F365-12-MATa Na predaj rozostavaný rodinný dom v meste Šurany, časť Kostolný Sek,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šurany

147,000 € 919 €/m²

Vynikajúci veľký stav. pozemok-Svinia. IS áno (F632-14-ANM)

Reality Svinia

Pozemok pre bytovú výstavbu | Svinia | 721 m²

(F632-14-ANM) 6km od PO (721m2) rovinatý stavebný pozemok č.p. 122/4,122/5 + 1/2 parcely "E" 12

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

65,000 € 90 €/m²

Stavebný pozemok 1 451 m², Dolný Pial, Levice

Reality Dolný Pial

Pozemok pre rodinné domy | Dolný Pial | 1,451 m²

F387-14-MATa Na predaj stavebný pozemok v obci Dolný Pial, okres Levice. ROZLOHA: • rozloha p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Pial

53,000 € 37 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie