FRANK ZICHER - Predávame štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou a parkovaním v projekte Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 56.86 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt s p

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

240,000 € 4221 €/m²

FRANK ZICHER - Prenajímame priestranný 4-izbový byt s 2 parkovacími miestami v garáži v tichej mikrolokalite na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Kováčska | 114 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt s 2 parkovacím

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2+kk bytu s parkovacím miestom v rezidencií Malá Praha, Hliny - Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | Suvorovova | 34 m²

MODERNÉ BÝVANIE V REZIDENCII MALÁ PRAHA – PÁR KROKOV OD BULVÁRU Ponúkam na prenájom štýlový, k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

620 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pozemok pri vode s výhľadom na priehradu na Starej Myjave .

Reality Stará Myjava

Komerčná zóna | Stará Myjava | 5,354 m²

Ponuka, ktorá sa málokedy objaví !!!! Vynikajúci pozemok o veľkosti 5354 m2 nachádzajúci sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stará Myjava

135,000 € 25 €/m²

Novinka
Novinka

☎️0918197701 Výnimočný, veľkometrážny 7-i rodinný dom s nádherným veľkorysým pozemkom + vedľajšie budovy: ZÁHRADNÝ DOM, DVOJGARÁŽ, ALTÁNOK s pivnicou a vŕtanou studňou v obci Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | 278.4 m²

A-W Real Vám predstavuje jedinečný rodinný dom, ktorý spája moderný dizajn, vysoký komfort a ne

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

650,000 € 2335 €/m²

3-izbový byt na Nábreží v Liptovskom Mikuláši – skvelá lokalita.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Borbisova | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 € 2243 €/m²

Novinka
Novinka

DELTA - ŠTÝLOVÉ BÝVANIE VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE? 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V ŠIRŠOM CENTRE MESTA

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 71.83 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám exkluzívne ponúka na predaj pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

168,000 € 2339 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom: útulný 1-izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Mlynská | 28 m²

A-W Real Vám ponúka na prenájom útulný 1-izbový byt s výmerou 28 m² v lukratívnej časti mesta –

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predáme obchodné priestory v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mickiewiczova | 311 m²

Ponúkame na predaj obchodné priestory v centre Bratislavy - Staré Mesto. Nachádzajú sa na rušn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

Rezidencia Kalvárka | 3 izbový byt

Reality Nitra

3 izbový byt | Rázusova | 83.7 m²

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 3 - izbový b

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

224,823 € 2686 €/m²

Kancelária Karlova Ves 20m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Pribišova | 20 m²

Na prenájom moderné administratívno-obchodné priestory v Bratislave – Karlova Ves, Pribišova 47

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok so záhradou v lese – Abrahám

Reality Abrahám

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 503 m²

Ponúkame na predaj unikátnu kombináciu dvoch pozemkov v obľúbenej lokalite Abrahám – ideálne pr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

37,725 € 75 €/m²

Veľký pozemok v lese – oáza pokoja v Abráhame

Reality Abrahám

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 6,712 m²

Na predaj ponúkame výnimočný pozemok o výmere cca 6 712 m² v tichej a zelenej časti obce Abráha

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

39,700 € 6 €/m²

Rezidencia Kalvárka | 2 izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Rázusova | 62 m²

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový b

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

198,583 € 3203 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 912 m 2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Furmanská | 912 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý je ideálnou voľbou pre výstavbu rodinného

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 125 €/m²

Pozemok na parkovanie | Možnosť rozdeliť

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Za Stanicou | 12,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom oplotený, vyčistený areál so spevneným povrchom a bránou. Areál sa nac

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Pozemok vhodný na parkovanie v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Vinohradnícka | 1,200 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok v Bratislave-Podunajských Biskupiciach na Vinohradníckej ulici

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Priestor pre sklad alebo menšia prevádzka, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Priestor pre sklad | Pribišova | 35 m²

Skladový vykurovaný priestor v objekte Business centrum Pribišova. Ide o prístavbu k objektu s

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký pozemok v Abraháme

Reality Abrahám

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hlboká | 30,000 m²

Predáme pozemok o rozlohe 30 000 m² v atraktívnej lokalite obce Abrahám. Táto plocha ponúka šir

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Abrahám

290,000 € 10 €/m²

Výnimočný mezonet s terasou v centre Košíc - prenájom

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Bajzova | 174 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má atmosféru, priestor a charakter? Tento 174m² mezonet na Bajzovej u

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme na predaj nadštandartný slnečný 4-izbový byt Žilina-centrum o výmere 110m2 s 2 balkónmi

Reality Žilina

4 izbový byt | 110 m²

Pripravujeme na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt Žilina-centrum o výmere 110m2 s 2 bal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

339,000 € 3082 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok v obci Pernek

Reality Pernek

Pozemok pre rodinné domy | 1,658 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Pernek

230,000 € 139 €/m²

Novinka
Novinka

Pokoj, príroda a súkromie – kamenný dom na okraji obce Jovsa blízko Širavy

Reality Jovsa

Rodinný dom | 116.37 m²

GH Real ponúka na predaj tradičný kamenný dom v pokojnej časti obce Jovsa, situovaný na okraji

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Jovsa

113,990 € 980 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 3 izbový apartmán s terasou a výhľadom na more, Hotel Babylon, 120m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

3 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový penthouse apartmán v apart-hotelovom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

136,000 € 1133 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie