HALO reality - Predaj, záhradný pozemok 584 m2 Bratislava Ružinov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Domové role | 584 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Obchodná, s terasou a parkovacim státim - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 90 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

355,000 € 3944 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bratislava Vrakuňa, Majerská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Majerská | 354 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

412,360 € 1165 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Vrakuňa. Celkov

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

155,000 € 3100 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Ružinov v pôvo

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

165,000 € 4714 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Dúbravka v pôv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt, ideálne s lodžiou, nie prízemie, v

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Stupava

190,000 € 2794 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok 6867 m2 Svätý Jur - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Svätý Jur

Rekreačný pozemok | 6,867 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

1,681,042 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Hurbanovo

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rudolf Danics, kontakt: 0950 527 717, nehnuteľnosť s ID: KN-

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

98,000 € 1556 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Veľká Mača - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľká Mača

Rodinný dom | 320 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: GA-7

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľká Mača

219,900 € 687 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok so starým domom Veľká Mača - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľká Mača

Pozemok pre rodinné domy | 946 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Mača

140 €/m2 140 €/m2

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kameničná

Reality Kameničná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom v obci Kameničná. Dom môže byť aj v pôvodnom

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kameničná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

400,000 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojgarsónka Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 37 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojgarsonku v Bratislave, mestská časť Petržalka v pôvod

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

165,000 € 4459 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Bratislava Záhorská Bystrica

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, novostavbu alebo novší byt, re

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku alebo 1-izbovy byt v Bratislave Dúbravke do 150

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kostolné Kračany - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | 419 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Jediný, kontakt: 0919 225 556, nehnuteľnosť s ID: DS-

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

299,000 € 714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bellova Ves - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bellova Ves

Rodinný dom | 94 m²

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bellova Ves

193,000 € 2053 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Kostolište, balkón, dve parkovacie státia - NOVOSTAVBA

Reality Kostolište

2 izbový byt | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kostolište

182,000 € 3193 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový klimatizovaný byt s garážovým státím Bratislava-Karlova Ves, Pribišova

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Jediný, kontakt: 0919 225 556, nehnuteľnosť s ID: BA-

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

890 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

75,000 € 1875 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bernolákovo - NOVOSTAVBA

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: S

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

298,999 € 3459 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Bratislava Ružinov, Ostredky, ulica Ostredková - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ostredská

2 izbový byt | Ostredková | 42 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom

540 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný, zrekonštruovaný 2-izbový byt so samostatnou kuchyň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4545 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie