61428 (JusOnEuY0y5) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Pripravujeme na predaj nadštandartný slnečný 4-izbový byt Žilina-centrum o výmere 110m2 s 2 balkónmi

Žilina • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

339,000 € 3082 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
110 m²
Info
Pripravujeme na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt Žilina-centrum o výmere 110m2 s 2 balkónmi. Prešiel kompletnou rekonštrukciou. Viac info durica@tureality.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
110 m²

Počet nadzemných podlaží:
1

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Iné

Rok výstavby:
1980

Cena vrátane energií:
Nie

Energetický certifikát budovy:
nie je
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Martin Ďurica

Žilina

TUreality s.r.o.

Halkova 33 • 010 01, 517402
Celá ponuka spoločnosti

339,000 € 3082 €/m²

Kontakt na predajcu

Martin Ďurica

Žilina