Apartmánový dom pri mori s výhľadom na more – Rogoznica, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj apartmánový dom s nádherným výhľadom na more vo vyhľadáva

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

916,700 € 1815 €/m²

Novinka
Novinka

Dom v prvej línii, priamo pri mori s vlastným mólom – Primošten, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj dom priamo pri mori v pokojnej lokalite neďaleko obľúbené

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

803,400 € 3348 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusná moderná vila s bazénom a výhľadom na more – Primošten, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj luxusnú modernú vilu s vyhrievaným bazénom a panoramatick

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

915,670 € 4162 €/m²

Novinka
Novinka

Dom v prvom rade pri mori s apartmánmi – Omišská riviéra, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj apartmánový dom v prvom rade pri mori na vyhľadávanej Omi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj

813,700 € 2712 €/m²

Novinka
Novinka

Arvin & Benet | Nadštandardný byt v Slnečniciach s parkovaním

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Labutia | 55 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom nadčasový 2i byt v obľúbenom projekte POP v Slnečniciach na La

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Arvin & Benet | 3i vila s bazénom pri vznikajúcom filmovom meste Puerto Plata v Dominikánskej republike

Reality Dominikánska republika

Apartmánový dom | Dominikánska republika

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i vilu s bazénom v uzavretom kondomíniu Perla Marina – v destin

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj

390,000 € 3250 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM, 1-izb. byt na ul. Krosnianska

Reality Košice-Dargovských hrdinov

1 izbový byt | Krosnianska | 24 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka exkluzívne na prenájom moderný 1-izbový byt na Kr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

370 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Pripravujeme do ponuky priestranný 3-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 0 m²

Leaders & Partners už čoskoro v ponuke krásny 3-izbový byt po rekonštrukcii s praktickou a vyhľ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 €

Novinka
Novinka

3i byt s atmosférou v centre mesta Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 0 m²

Štýlový 3-izbový byt v centre mesta – stačí sa nasťahovať ✨ Leaders & Partners ponúka na preda

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

1 €

Novinka
Novinka

PRENÁJOM Garáž v Banskej Bystrici, ul. Hviezdoslavova

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom murovanú garáž 19 m2 na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

100 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Novostavba - 3- izb. byt s 2 balkónmi a garáž. na ul. Jána Ondruša

Reality Stupava

3 izbový byt | Ulica Jána Ondruša | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový holobyt s dvoma balkónmi v Stupave na ul. Jána Ondruša. Byt sa nach

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

237,000 € 2963 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž na ulici Údernícka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Údernícka | 21 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž o výmere 21 m² na -1. poschodí bytového komplexu v lukrat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

65,000 € 3095 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž s pozemkom na Prešovskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prešovská | 20 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Ružinov na ulici Prešovská. Výmera garáže je 20 m2. V

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

47,000 € 2350 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž na ulici Plicková

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Rača na ulici Plicková. Garáž je v osobnom vlastníct

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Novinka
Novinka

Garáž na Súťažnej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Súťažná | 19.18 m²

Ponúkame na predaj garáž v pôvodnom funkčnom technickom stave. Pozemok pod garážou je vo vlastn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 1564 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž aj s pozemkom v osobnom vlastníctve na ulici Planét

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Planét | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe garáží na ulici Planét v Bratislave. Plocha garáže

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

53,000 € 2789 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Rozľahlý, slnečný pozemok s výmerou 3 335 m2 - Malý Háj

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Malý háj | 3,335 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý, slnečný pozemok s výmerou 3 335 m², situovaný na okraji lesa v tic

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

166,750 € 50 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Krásna záhrada v lokalite Devínske Jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínske jazero | 1,660 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Devínskej Novej Vsi, v lokalite Devínske jazero. Pozemok má rozl

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

90,000 € 54 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok o výmere 454 m2, schválený v Územnom pláne na stavbu RD

Reality Stupava

Záhrada | Mast | 454 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Stupave o výmere 454 m2,schválený v Územnom pláne mesta Stupava na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

67,000 € 148 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž v Stupave na ulici Železničná

Reality Stupava

Garáž | Železničná | 21 m²

Ponúkame na predaj garáž pred bytovým domom na ulici Železničná v meste Stupava. V garáži je el

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Stupava

31,000 € 1476 €/m²

Novinka
Novinka

Dizajnový 2-izbový byt v NUPPU s 2 garážovými státiami

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Niektoré byty pôsobia dobre iba na fotkách. A potom sú tu byty, ktorých atmosféra vás očarí už

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 4828 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom v stave holodom v obci Koplotovce

Reality Koplotovce

Rodinný dom | - | 104 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Koplotovce, ktorá s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Koplotovce

185,000 € 1779 €/m²

Novinka
Novinka

THE HOME I PRENÁJOM Priestranný 3 izbový byt na Kramároch s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na prenájom priestranný a svetlý 3-izbový byt s terasou

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom štýlový 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mickiewiczova | 37 m²

Ponúkame na prenájom útulný, prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom a nadštandardným vybaven

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1387)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie