3 izbový byt | Nezadaná | 40 m²
ACH040DOP Reality Smolko - realitná kancelária hľadá súrne pre konkrétnu klientku: - neprerob
65,000 € 1625 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,593 m²
EB053P Reality Smolko – realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj dva sta
155,500 € 98 €/m²
Administratívny objekt | Čapajevova | 100 m²
HT003N Reality Smolko Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom všestranný nebytový priestor s celkovou
1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Trieda 1. mája | 68 m²
PR026B REZERVOVANÉ !!! Reality Smolko Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Trieda 1. mája
128,000 € 1882 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova | 70 m²
ACH096N Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom luxusný 2-izbov
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 64 m²
EVB034B Reality Smolko - realitná kancelária Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj investič
Info v RK
Garsónka | Duchnovičova | 22 m²
ACH098N Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom útulnú a komple
370 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rázusova | 53 m²
PR028N Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový
580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 774 m²
EB048P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj posledn
77,000 € 99 €/m²
2 izbový byt | Ševčenkova | 54 m²
ACH064N Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom kompletne zariad
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 686 m²
EB017P Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj sedem p
58,000 € 85 €/m²
Rodinný dom | 17 m²
ACH014DOP Reality Smolko - realitná kancelária, súrne hľadá pre konkrétneho klienta rodinný do
170,000 € 10000 €/m²
2 izbový byt | 0 m²
PEV-101-D Pre našich overených klientov hľadáme 1,5izbový, prípadne 2 izbový byt v Košiciach-lo
Cena dohodou
1 izbový byt | 0 m²
IA2DOP Hľadáme pre klienta 1 izbový byt v Prešove. Za ponuky vopred ďakujem. Ing. Iveta Adamov
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 368 m²
IA183P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny, slnečný poz
30,000 € 82 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 3,271 m²
IA174P Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok v obci Drienovská Nov
26 €/m2 26 €/m2
2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²
ACH095DOP Reality Smolko - realitná kancelária, hľadá súrne pre konkrétnu klientku so synom 1,5
450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Školská | 120 m²
ACH077D Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka na predaj murovanú novostavbu rodinného
Info v RK
Obchodné priestory | Hlavná | 190 m²
RS056N Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom komerčné a prevád
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 24 m²
RS054N Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom kancelárske pries
290 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,348 m²
IA160P Reality Smolko - realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v novovznik
65,000 € 48 €/m²
Polyfunkčný objekt | Hlavná | 42 m²
RS044N Aktualizácia ceny !!! Reality Smolko - realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na pren
400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Dobrianského | 89 m²
ID105P Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj RD vo Vranove n/T n
100,000 € 1124 €/m²
1 izbový byt | Hlavná | 36.2 m²
MS086N REZERVOVANÉ !!! Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom
500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.