DAHLEH-Na predaj slnečný 3 izbový byt s balkónom v novostavbe vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | 53 m²

DAHLEH ponúka exkluzívne na predaj zariadený a slnečný 3-izbový byt o výmere 53 m² s balkónom o

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

210,600 € 3962 €/m²

Na predaj útulná chata v Zlatníckej doline

Reality Skalica

Chalupa, rekreačný domček | Zlatnícka | 49 m²

Neďaleko vinohradníckeho mestečka Skalica, v krásnej prírode Zlatníckej doliny, ponúka 3RP real

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Skalica

75,000 € 1531 €/m²

Na prenájom pozemok v obci Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Záhrada | Na Rybníčkoch | 393 m²

3RP Reality ponúka exkluzívne na prenájom pozemok v obci Borský Mikuláš - časť Borský Peter. Po

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Pozemky na prenájom Borský Mikuláš

1,200 €/rok 3 €/rok/m²

Na predaj rodinný dom v meste Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | Čsl. armády | 150 m²

3RP Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v príjemnej časti mesta Gbely.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Domy na predaj Gbely

150,000 € 1000 €/m²

REZERVOVANE!DAHLEH-Na prenájom 2-izbový byt v Rači – novostavba, výborná lokalita, pet-friendly

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Malokrasňanská | 54 m²

DAHLEH ponúka na prenájom nezariadený 2-izbový byt situovaný v tichej a obľúbenej lokalite Brat

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

715 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na predaj, Terchová - Biely Potok, 493 m2

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | Biely Potok | 493 m²

AnoReal: Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok v obci Terchová o výmere 493 m² a šírke

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Terchová

Cena dohodou

Nové moderné murované domy Pohranice

Reality Pohranice

Rodinný dom | 113 m²

Pripravujeme výstavbu murovaných domov (trojdom) v obci Pohranice. Jedná sa o poschodové domy s

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj Pohranice

229,500 € 2031 €/m²

Rodinný dom s pozemkom od 149.990,-€

Reality Lipová

Rodinný dom | Lipová | 82 m²

V obci Lipová ponúkame na predaj rodinné domy na pozemkoch o výmer 417m2. Každý budúci vlastní

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Lipová

149,990 € 1829 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj stavebné pozemky - Kľače

Reality Kľače

Pozemok pre rodinné domy | 682 m²

AnoReal: EXKLUZÍVNE iba u nás na predaj ešte 8 stavebných pozemkov pre rodinné domy, ktoré sa n

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Kľače

110 €/m2 110 €/m2

Na predaj RD s veľkým pozemkom 4573m2, Terchová

Reality Terchová

Rodinný dom | 140 m²

Na predaj ponúkame 5 -izbový rodinný dom/zrub situovaný na veľkorysom pozemku o výmere až 4 57

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Terchová

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavby rodinných domov

Reality Alekšince

Rodinný dom | 82 m²

Vo výstavbe rodinných domov v obci Alekšince. Domy budú napojené na siete voda, elektrika, kan

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Alekšince

149,900 € 1272 €/m²

POSLEDNÉ DVA STAVEBNÉ POZEMKY S VÝHĽADOM NA KARPATY – NEPREMEŠKAJTE PRÍLEŽITOSŤ POSTAVIŤ SI DOM V PRÍRODE

Reality Košolná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 755 m²

V exkluzívnej ponuke realitnej kancelárie PAKTIV s.r.o. ponúkame na predaj dva stavebné pozemky

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košolná

93,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame NA PREDAJ rodinný dom+pozemok 1054 m2 v Kolárove - REZERVOVANÉ !!

Reality Kolárovo

Rodinný dom | MIerová | 128 m²

Realitná kancelária FINREAL Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ 3 izbový rodinný dom na 1054 m2 poz

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

89,900 € 702 €/m²

SKOLAUDOVANÉ BYTY V RODINNÝCH DOMOCH

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

NA PREDAJ 3 izbový byt v Kolárove - REZERVOVANÉ !

Reality Kolárovo

3 izbový byt | Školská | 81.43 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka pre Vás NA PREDAJ 3 izbový klimatizovaný byt o ro

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Kolárovo

93,900 € 1153 €/m²

Posledné voľné pozemky v súkromnom rekreačnom areáli Jazero Vojka

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 400 m²

Ponúkame posledné voľné pozemky v súkromnom rekreačnom areáli Jazero Vojka vo Vojke nad Dunajom

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na prenájom Vojka nad Dunajom

1 €/m2/rok 1 €/m2/rok

NA PREDAJ veľký 1 izbový byt + záhradka

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Hany Meličkovej | 43 m²

ESTY Real Estate s.r.o vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 1 izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

169,000 € 3930 €/m²

Novinka
Novinka

SIMREA ponúka exkluzívne na prenájom 2,5 izbový byt v Bratislave – časť Petržalka – zariadený s možnosťou dojednania garážového státia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 54 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na prenájom 2,5 izbový byt v Bratislave – časť Petržalka – zariadený s

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

553 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave s obytným podkrovím v lokalite Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 166 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 1958 €/m²

NA PREDAJ | novostavba záhradnej chatky | Dolný Kubín - BANISKO

Reality Dolný Kubín

Záhradná chatka | 25 m²

Unavuje vás mestský zhon? Je čas na reset v chatke, ktorá ponúka maximálnu nezávislosť a je dok

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

NA PREDAJ | posledný 3 izbový byt v projekte TRIA KLIN | Klin - Námestovo

Reality Námestovo

3 izbový byt | Kliňanská cesta | 112 m²

Hľadáte súkromie rodinného domu za cenu bytu? Projekt TRIA KLIN ponúka len 4 moderné 3-izbové

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Námestovo

168,400 € 1504 €/m²

Predaj : 2 izbový byt v obci Staškov ( 254-B)

Reality Staškov

2 izbový byt | Staškov | 62.43 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 62,43m2 ideálne pr

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Staškov

111,631 € 1788 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Rodinný dom s vinicou 7 702 m² | Vinohrady nad Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Rodinný dom | Perecká | 138 m²

DOMOV, VINICA, 7702 m² PRÍRODY. Predstavujeme Vám 4-izbový rodinný dom s vlastnou aktívnou vini

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Vinohrady nad Váhom

Info v RK

REZERVOVANÝ! Predaj| Zariadený priestranný (140m2) 4i RD s bazénom, terasou a garážou v tichej lokalite, Veľký Meder |Gofar |Exkluzívne

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Tibora Ága | 140 m²

REZERVOVANÝ! Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový rodinný dom

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Domy na predaj Veľký Meder

288,500 € 2061 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie