Rodinný dom | Nezadaná | 167 m²
Elegantná vidiecka rezidencia s nádychom luxusu Súkromie. Komfort. Príroda. ( pre náročnejšiu k
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 730 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj výnimočný areál v lokalite Lesná záhrada pri obci Hr
1,990,000 € 2726 €/m²
Rekreačný pozemok | 110,000 m²
Kvetoslava Grätzer - ponúkam Vám cez spoločnosť Broker Consulting exkluzívne jedinečný a rozsi
Cena dohodou
1 izbový byt | 40 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM Broker
205,000 € 5125 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 400 m²
Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj 8-izbový 2-podlažný RD s bazénom, ktorý sa na
494,000 € 1235 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 537 m²
Hľadáte výnimočné miesto na bývanie, rekreáciu alebo bezpečnú investíciu? Ponúkame Vám stavebný
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 552 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | 131 m²
Priestor domu, pohodlie bytu a súkromie, ktoré v meste nebýva samozrejmosťou. Ráno si dáte káv
579,000 € 4420 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj rozsiahly stavebný pozemok s existujúcou stavbou na rek
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 814 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín. VŠEOBECNE * l
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 798 m²
Cena dohodou
4 izbový byt | Vysoká | 115 m²
RK BrokerConsulting ponuka na predaj jedinečný loft s rozlohou 115 m², ktorý sa nachádza na nám
Cena dohodou
Záhrada | 1,898 m²
Stavebný pozemok na predaj – Horná Lehota (Nízke Tatry) Ponúkam na predaj slnečný stavebný poz
59,900 € 32 €/m²
2 izbový byt | Plynárenská | 73 m²
!PRVÉ PRENAJÍMANIE! Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt v prestí
999 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Prístavná | 40 m²
Ponúkame na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt v prestížnej novostavbe Prístavná – mieste,
700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 841 m²
Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najprestížnejšíc
598,000 € 711 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Cena dohodou
Garsónka | Zuzany Chalupovej | 31 m²
Ponúkame na prenájom moderný, klimatizovaný 1-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – zóna
550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 230 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Budmerice s celkovou úžitkovou plochou 230 m²
245,000 € 1065 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonš
287,000 € 4159 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,326 m²
Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1 326 m² v ob
130,000 € 98 €/m²
4 izbový byt | Nezadaná | 72 m²
Mám záujem o kúpu 4-izbového bytu v Trnave - po rekonštrukcii alebo v úplne pôvodnom stave vhod
Cena dohodou
Priestor pre sklad | Domové role | 450 m²
Na prenájom skladový / obchodný priestor s výmerou cca 450 m² v mestskej časti Bratislava – Ruž
3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 91.24 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo
196,000 € 2148 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.