Na predaj stavebný pozemok – Valča (blízko Valčianskej doliny), 1200 m²

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,200 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 1200 m² v obci Valča, pár minút od známeho

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Valča

74,900 € 62 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinného domu v Trávniku v tichej lokalite s veľkým pozemkom.

Reality Trávnik

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

*** Nezabudnite si pozrieť profesionálnu videoprezentáciu, ktorá vám poskytne dokonalý obraz o

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trávnik

138,000 € 1380 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 4 izbový rodinný dom v RAJKE

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka |

POPIS Broker Consulting ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom v Rajke. Celková úži

Publikované: 06.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rajka

165,000 € 1269 €/m²

člen NARKS

Elegantná vidiecka rezidencia s nádychom luxusu priamo v prírode

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Nezadaná | 167 m²

Elegantná vidiecka rezidencia s nádychom luxusu Súkromie. Komfort. Príroda. ( pre náročnejšiu k

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestor domu, komfort bytu: 5-izbové bývanie so záhradou 222 m² a strešnou terasou 35 m² v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

5 a viac izbový byt | 131 m²

Priestor domu, pohodlie bytu a súkromie, ktoré v meste nebýva samozrejmosťou. Ráno si dáte káv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

579,000 € 4420 €/m²

člen NARKS

Reprezentatívne kancelárie 145 m² na prenájom – Nobelova ulica, Bratislava (prízemie)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 145 m²

Hľadáte tiché, bezpečné a dôstojné zázemie pre svoj tím? Ponúkame na prenájom 4 kancelárie vo v

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,305 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Jedinečné retreat centrum s dvojkupolou a 3,6 ha pozemkom pri Senci

Reality Hrubý Šúr

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 730 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj výnimočný areál v lokalite Lesná záhrada pri obci Hr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrubý Šúr

1,990,000 € 2726 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ. Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín.

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 798 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín. VŠEOBECNE * l

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: Moderný loft, Námestí 1. mája, 115m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vysoká | 115 m²

RK BrokerConsulting ponuka na predaj jedinečný loft s rozlohou 115 m², ktorý sa nachádza na nám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.2 m²

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v chatkovej oblasti na upätí Bielych Karpát v obci Horne Srnie.

Reality Horné Srnie

Záhrada | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v chatkovej oblasti na upätí Bielych Karpát v obci Horne S

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horné Srnie

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v krásnej lokalite Malého Dunaja, v blízkosti mesta Komárno

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 801 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 801 m2 v novo vznikajúcom obytnom komplexe Lél par

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

50,000 € 62 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom Nové Zámky

Reality Šaľa

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v Šali s 15 árovým pozemkom. Nehnuteľnosť má výmeru 85 m2. Jedná

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šaľa

Cena dohodou

člen NARKS

PENTHOUSE NAD LESOM: 220 m² neobmedzených možností

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova | 220 m²

Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí vašim snom, a nie vy jemu? Ponúkame na predaj výnimočný m

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

669,000 € 3041 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj - Púchov, Keblie

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 2,521 m²

Matej Lipnický, Broker Consulting, a.s. ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v mestskej

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

150,000 € 60 €/m²

člen NARKS

Znížená cena! slnečný pozemok v obci Lukavica, len 15min od Banskej Bystrice

Reality Zvolen

Ovocný sad | Nezadaná | 981 m²

Broker Consulting a.s. Vám ponúka na predaj pozemok, vhodný na ovocný sad. Pozemok je o výmer

Publikované: 26.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

23,000 € 23 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 3izbový apartmán v blízkosti centra mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Laskomerská | 85 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na dlhodobý prenájom romantický apartmán v širšom centre Ban

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

2,200 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ! Ponúkame na predaj 5i RD v meste Zlaté Moravce, časť Prílepy

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 164 m²

Ponúkame na predaj zachovalý 5i rodinný dom v meste Zlaté Moravce, časť Prílepy. RD bol postave

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

135,900 € 829 €/m²

člen NARKS

Na predaj veľkometrážny 2 izbový byt v objekte Odysea Residence- Strážske

Reality Strážske

2 izbový byt | Obchodná | 85.8 m²

Broker Consulting ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj veľkometrážny 2 izbový byt v časti O

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Strážske

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom 4izbový Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

OK Realitné služby - výhradný predaj cez Broker Consulting Rodinný dom v Moravanoch nad Váhom

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

266,600 € 1333 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE !!! NOVÁ CENA! Tiché bývanie pri parku v Bratislavskom Starom Meste s garantovaným parkovaním a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa história snúbi s moderným komfortom? Exkluzívne ponúkame na predaj prie

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4496 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou pár krokov od centra mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 106 m²

✅ Broker Consulting ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 106 m² a p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,900 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočná adresa, výnimočný priestor, výnimočný životný štýl

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Prestížny 4-izbový byt o výmere 120 m² s priestrannou 40 m² terasou ponúka výnimočné bývanie v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt 78 m² po rekonštrukcii s loggiou v tichej lokalite

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

Hľadáte bývanie, kde budú mať vaše deti dostatok priestoru, bezpečné okolie a všetko potrebné n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

187,000 € 2397 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23073)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie