NA PREDAJ | posledný 3 izbový byt v projekte TRIA KLIN | Klin - Námestovo

Reality Klin

3 izbový byt | Záruby | 112 m²

Hľadáte súkromie rodinného domu za cenu bytu? Projekt TRIA KLIN ponúka len 4 moderné 3-izbové

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Klin

168,400 € 1504 €/m²

Ikonická nehnuteľnosť s dušou – prestavaný historický mlyn premenený na luxusné bývanie pri Bratislave | Gofar |Exkluzívne

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Oľdza

567,000 € 1829 €/m²

Na predaj apartmán v obci Oščadnica

Reality Oščadnica

Apartmán | Nezadaná | 35.26 m²

Na predaj útulný apartmán v obci Oščadnica Ponúkame na predaj moderný apartmán nachádzajúci sa

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Oščadnica

95,500 € 2708 €/m²

člen NARKS

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská. G

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj novostavbu samostatne stojaceho 5 izbového rodinného domu v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Pod vinicami | 127 m²

*** Nezabudnite si pozrieť profesionálnu videoprezentáciu, ktorá vám poskytne dokonalý obraz o

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Senec

409,000 € 3220 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj pozemok 369 m2 v Bratislave Rači – časť Žabí Majer

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 369 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj pozemok 369 m2 v Bratislave Rači – časť Žabí Majer Pozemok

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 122 €/m²

NA PREDAJ | rekreačná chata | Martim - Priekopa

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | Za Jordánom | 39 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatku na rovinatom, slnečnom pozemku. Ideálne riešenie pre okamž

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

28,500 € 731 €/m²

Exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt s parkovacím miestom- Ovocne Sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Dahleh ponuka exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt v novostavbe Ovocne Sady ul. Ivansk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom v Kolárove!

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 139.5 m²

FINREAL s.r.o. ponúka na PREDAJ novostavbu radového rodinného domu B7 s garážou a pozemkom o ro

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

232,000 € 1720 €/m²

1-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jašíkova | 40.25 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 79.12 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

DAHLEH ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

DAHLEH ponúka na prenájom 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici v Bratislave. Byt má rozlohu 55 m

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | 2 stavebné pozemky 721 m² a 723 m² | Veličná

Reality Veličná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 721 m²

Ponúkame vám na predaj dva slnečné pozemky s výmerou 721 m² a 723 m² v obci Veličná, len 7 minú

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Veličná

125 €/m2 125 €/m2

FINREAL s.r.o. ponúka NA PREDAJ rodinný dom D2 v Zem. Olči !

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Bayerova záhrada | 140 m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ novostavbu skolaudovaného dvojpodlažného rodinného domu D2

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

Cena dohodou

Reprezentatívne priestory v biznis zóne NORDCITY Žilina od 430 m²

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná | 9,151 m²

V srdci Žiliny vzniká pokračovanie úspešného projektu NORDCITY. Administratívna budova NORDCI

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Exkluzívne stavebné pozemky 2 090 – 2 678 m² nad priehradou v Lozorne + luxusné domy 350 – 378 m²

Reality Lozorno

Rodinný dom | Karpatská | 378 m²

Exkluzívne stavebné pozemky 2 090 – 2 678 m² nad priehradou v Lozorne + luxusné domy 350 – 378

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lozorno

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom pozemok v obci Studienka

Reality Studienka

Záhrada | Nezadaná | 600 m²

3RP Reality ponúka exkluzívne na prenájom pozemok v obci Studienka. Pozemok sa nachádza v zasta

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na prenájom Studienka

420 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu s veľkým potenciálom Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Bieloruská | 67 m²

Ponúkame na predaj byt nachádzajúci sa na ulici Bieloruská, na 5. poschodí zo 6 v bytovom dome

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

204,000 € 3045 €/m²

Zaujímavá nehnuteľnosť na podnikanie aj na bývanie

Reality Veľké Zálužie

Rodinný dom | 108 m²

V rozvinutej obci Veľké Zálužie ponúkam na predaj zaujímavý objekt. Je vhodný na rôzne podnikat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Veľké Zálužie

150,000 € 1389 €/m²

REZERVOVANÉ - Rodinný dom s krásnou energiou a výbornou dispozíciou – Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rovná ulica | 121 m²

Hľadáte dom, kde sa budete cítiť dobre hneď pri prvej návšteve? Tento priestranný 4-izbový rod

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

Info v RK

Na prenájom 2-izbový byt v Starom meste, ktorý si ihneď zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný príjemný 2-izbový byt v Starom meste. Nachádza sa na 4. poschod

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

593 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Elegantný 3-izbový byt s nadčasovým štýlom – Rezidencia SOLAR - Budatínska, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 106.32 m²

Predstavujeme vám veľkometrážny 3-izbový byt v polyfunkčnom komplexe Solar na Budatínskej ulici

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 3565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Lozorno

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 2,656 m²

EDEN Lozorno. Toto je adresa, ktorú si nekúpiš za peniaze. Len za rozhodnutie. Je to miesto,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový projekt rodinných domov v srdci Senca – Letná ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

Predstavujeme vám výnimočný projekt dvoch moderných rodinných domov situovaných v jednej z najž

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

519,140 € 3532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie