Pozemky pre budúcu výstavbu — Suché miesto 2, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 613 m²

Predstavte si dom v pokojnej, rýchlo rastúcej lokalite len pár minút od Bratislavy. Ponúkame sl

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

73,560 € 120 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Na predaj 3 izbový byt so 4 lodgiami. Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 76 m²

SUPER CENA: 3-izbový byt so štyrmi lodžiami v centre Detvy – jedinečná ponuka. Broker Consulti

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Detva

119,900 € 1578 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový dom v obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | SNP | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne z

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Divín

645 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: na predaj 3 nebytové priestory – Mojmírovce

Reality Nitra

Obchodné priestory | 42 m²

Ponúkame na predaj tri samostatné nebytové priestory situované priamo v srdci obce Mojmírovce,

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Nitra

105,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Predám stavebný pozemok vo Vlčkovciach

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 700 m²

Stavebný pozemok 700 m² vo Vlčkovciach – kompletné IS, nová štvrť, výborná dostupnosť (Trnava 1

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

123,500 € 176 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Priestranný 5i byt v srdci Karlovej Vsi - Rodinné bývanie v objatí zelene

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 100 m²

Hľadáte domov, kde sa spája pokoj prírody s výbornou dostupnosťou do centra, kompletnou občians

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3290 €/m²

člen NARKS

Odstúpenie priestorov - profesionálny eventový a teambuildingový priestor

Reality Bratislava-Petržalka

Prevádzkový areál | 1,726 m²

CHARAKTERISTIKA PRIESTORU A ZÁŽITKOVÝ POTENCIÁL • Priestor UNDEADARENA sa nachádza v industriál

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sliačska | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prakticky 1-izbový byt s loggiou a parkovaním, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Zuzany Chalupovej | 31 m²

Ponúkame na prenájom moderný, klimatizovaný 1-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – zóna

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt s parkovaním a balkónom, Rača–Kadnárova, 55 m2

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kadnárova | 54 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom, vlastným parkovacím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt po rekonštrukcii, Bartoškova – Nové mesto, 47 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom pekný kompletne zariadený 2-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokali

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt s balkónom vo vnútrobloku, Jakubovo námestie, 62 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený priestranný 2-izbový byt s balkónom v Starom Meste na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

INVESTIČNÝ POZEMOK S VEĽKÝM POTENCIÁLOM - PRÍSTUP PRIAMO Z CESTY

Reality Veľká Paka

Orná pôda | Nezadaná | 9,835 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka 2 investičné pozemky v obci Veľká Paka

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Paka

55,000 € 6 €/m²

člen NARKS

VÝHODNÁ PONUKA - POZEMOK BEZ ŤARCHY - LEN 1 MAJITEĽ - IHNEĎ K DISPOZÍCII

Reality Lehnice

Orná pôda | Nezadaná | 4,316 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok vo vyhľadávanej obc

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

22,000 € 5 €/m²

člen NARKS

ŠTÝLOVÝ - 2i byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci zelených Ostredkov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 43.48 m²

Hľadáte bývanie, kde sa moderný dizajn spája s pokojom a množstvom zelene? Ponúkame na predaj

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4577 €/m²

člen NARKS

Pozemok - 7511 m2 - Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Orná pôda | Nezadaná | 7,511 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Broker Consulting ponúka investičný pozemok v obci Svätý Jur. P

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

37,000 € 5 €/m²

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA ! Priestranný , slnečný rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami vo Vajnoroch – na predaj

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 248 m²

Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj veľký 6 izbový

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

549,000 € 2387 €/m²

člen NARKS

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 2 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Apartmánový dom | Nezadaná | 97 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom s 2 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

369,000 € 3804 €/m²

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Už Vás nebavia zimné mesiace na Slovensku? Zima, kedy teploty sú pod bodom mrazu, niekedy aj pr

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vlastniť luxusný apartmán na juhu Španielska je... ... skvelá možnosť, ako nielen behom sychrav

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Apartmány v Španielsku

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej časti Starého Mesta na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

660 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 65 m²

Investičná príležitosť s okamžitým výnosom – 3-izbový byt s nájomníkmi Ponúkame na predaj 3-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

164,000 € 2523 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 - izbový podrovny byt, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Garsónka | 104 m²

Marián Soviš 8:37 (pred 0 minútami) komu: mne Ponúkame vám na predaj 4 izbový byt, ktorý

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2067 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie