Exkluzívny 3‑izbový byt v centre Senca na Mierovom námestí s veľkorysou výmerou

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 94.48 m²

Hľadáte veľký, svetlý byt v úplnom centre Senca? Tento 3‑izbový byt s výmerou 94,48 m² ponúka p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

255,000 € 2699 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA ! Veľkorysý 2-generačný dom (390 m2) – len 7 km od obchvatu D4/R7

Reality Tomášov

Rodinný dom | 385 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj veľký, moderne zariadený 6-izbový rodinný dom v centrálnej lokali

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tomášov

349,900 € 943 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 4-izbový byt s 2 balkónmi, krbom a parkovaním na Hradnom kopci

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 110 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 4-izbový byt s jedinečným výhľadom v pre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt v historickom centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 113 m²

Ponúkame na prenájom unikátny pet-friendly 4-izbový byt s rozlohou 113 m2 priamo v srdci Staréh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rodinný dom, pozemok, Turčianske Teplice, Abramová

Reality Abramová

Rodinný dom | Nezadaná | 50 m²

Nová cena!!! Na predaj veľkorysý pozemok o výmere 2 774 m² so starším rodinným domom v pôvodno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Abramová

66,000 € 1320 €/m²

člen NARKS

Na predaj kompletne zrekonštruovaný dom s okamžitým nasťahovaním v obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | SNP | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Divín

124,900 € 1388 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ ROZĽAHLÝ POZEMOK SO STARŠÍM RODINNÝM DOMOM V OBCI JATOV

Reality Jatov

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok o výmere 3 520 m² so starším 3-izbovým rodinným domom v ob

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jatov

75,000 € 625 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj priestranný, svetlý a skvele dispozične riešený 4

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Predám pozemok v Dvorníkoch za výhodnú cenu

Reality Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 545 m²

Ponúkam na predaj rovinatý slnečný pozemok s výmerou 545 m² v obci Dvorníky, v zastavanej časti

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvorníky

59,990 € 110 €/m²

člen NARKS

Exkluzívna ponuka pozemkov v Poľnom Kesove - Váš priestor pre život v harmónii

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | 779 m²

Exkluzívna ponuka pozemkov v Poľnom Kesove - Váš priestor pre život v harmónii Predstavte si m

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

66,000 € 85 €/m²

člen NARKS

Na predaj Kanadský zrub s veľkým pozemkom Detvianska Huta, okres Detva

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | Nezadaná | 207.81 m²

Exkluzívna ponuka – Zrub v Detvianskej Hute Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj výni

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

650,000 € 3128 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ružinov - 3izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov, ulica Na piesk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3716 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný pozemok v Stupave - nad kostolom pod lesom v tichej lokalite

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 792 m²

Ponúkame na predaj krásnu slnečný pozemok o výmere 792 m² v žiadanej lokalite Stupava, nad kost

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

79,900 € 101 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ - 1-izbový byt v Piešťanoch s parkovacím miestom

Reality Piešťany

1 izbový byt | Žilinská | 28.5 m²

!!! PREDANÉ !!! OK Realitné služby Broker Consulting - výhradný predaj Ponúkame na predaj 1 i

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Piešťany

98,500 € 3456 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s lodžiou a klimatizáciou v novostavbe Pri Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej Rezidencii Pri Mýte

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Stavebné pozemky na predaj Častkovce - nadštandardná výmera

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 503 m²

OK Realitné služby – Broker Consulting, výhradný predaj Ponúkame na predaj 4 stavebné pozemky

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

55,330 € 110 €/m²

člen NARKS

Reprezentatívne kancelárie 270 m² na prenájom – Nobelova ulica, Bratislava (celé 2. poschodie)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nobelova | 270 m²

Hľadáte tiché, bezpečné a dôstojné zázemie pre svoj tím? Ponúkame celé horné podlažie (2. posch

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,430 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: Starší rodinný dom/chalupa s výnimočným pozemkom v obci Kovarce

Reality Kovarce

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý môže slúžiť aj ako chalupa či rek

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Domy na predaj Kovarce

95,000 € 950 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s nadštandardným vybavením | 24 m² terasa s výhľadom na Dunaj | Karlova Ves, uzavretý areál, parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 75.24 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto na dosah, ale každodenný pokoj nad ním. Tento 2-izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4650 €/m²

člen NARKS

KRÁSNY 6-IZB. RODINNÝ DOM, DVOJGARÁŽ, BAZÉN

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 280 m2

Publikované: 12.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vlčany

Cena dohodou

člen NARKS

Nie každý stavebný pozemok je možné financovať hypotékou. Tento áno. 4548 m², JAROK

Reality Jarok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,548 m²

Na pozemku sa nachádza stavba so súpisným číslom, čo predstavuje zásadnú výhodu – kupujúci nemu

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jarok

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Bezbarierový Apartmán s terasou a výhľadom na Gerlachovský štít

Reality Veľká Lomnica

2 izbový byt | 74.6 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

245,700 € 3294 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 3 izbový slnečný byt na Podŕškoch, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,999 € 1930 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Slnečný, zrekonštruovaný 1-izbový byt – Vlkanová | CENOVO BEZKONKURENČNÝ

Reality Vlkanová

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite Vlkan

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

76,000 € 1900 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23079)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie