Rezidencia pre výnimočný život na úpätí Malých Karpát

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 361 m²

Rezidencia na úpätí Malých Karpát V tichej rezidenčnej zóne na úpätí Malých Karpát vznikla neh

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,490,000 € 6898 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebny pozemok so starym RD

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,374 m²

Spoločnosť Broker Consulting a.s. vám prináša jedinečnú investičnú príležitosť – exkluzívny rov

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

343,500 € 250 €/m²

člen NARKS

Chata s pozemkom v Demänovskej Doline na predaj

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | 214 m²

Broker Consulting ponúka na predaj pozemok v atraktívnej lokalite Demänovská Dolina spolu s tro

Publikované: 17.07.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reprezentatívne kancelárie 415 m² na prenájom – Nobelova ulica, Bratislava (časť prízemia + celé 2. poschodie)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 415 m²

Hľadáte tiché, bezpečné a dôstojné zázemie pre svoj tím? Ponúkame celé horné podlažie (2. posch

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,565 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Znížená cena!!! Na predaj Rodinný dom v obci Kálnica s komečnými priestormi.

Reality Kálnica

Rodinný dom | Nezadaná | 241 m²

Znížená cena!!! Exkluzívne ponúkame na predaj Rodinný dom v obci Kálnica . Tento veľký 5 izbov

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kálnica

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ !!! Záhradná chatka v pokojnej záhradkárskej oblasti – Nová Lehota

Reality Handlová

Záhradná chatka | 562 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consultig, a.s. ponúka na predaj útulnú záhradnú c

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Handlová

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Predaj apartmánu 42m2 v apartmánovom dome s výbornou polohou - Vyhne

Reality Vyhne

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán s parkovacím miestom a podielom na

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vyhne

89,900 € 2143 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný pozemok v obci Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Lúka, pasienok | 4,572 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj lúku o výmere 4572m2 vo Veľkej Lehote pri Novej Ba

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lehota

28,499 € 6 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM 1 izbový byt v Záhorskej Bystrici

✅ ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S PRÍJEMNOU ATMOSFÉROU Byt s výmerou 29 m² + balkón (1 m²) sa nachádza na 3.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

520 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný 1,5-izbový byt po rekonštrukcii na Kukučínovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 44 m²

Broker Consulting a.s. ponúka na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 1,5-izbový byt na Kukuč

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny rodinný dom v centre Banskej Bystrice - lukratívna ponuka

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 268.53 m²

Výnimočná ponuka rodinného domu, ktorá sa na trhu v Banskej Bystrici objaví skutočne iba zriedk

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Jablonec!

Reality Jablonec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Jablonec, okres Pezinok,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jablonec

119,900 € 214 €/m²

člen NARKS

Prenájom: Útulné bývanie s priestrannou lodžiou v srdci Petržalky – Rovniankova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | 28.8 m²

Broker Consulting Vám ponúka na prenájom príjemnú a kompletne zariadenú garzónku, ktorá spája v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívny 3‑izbový byt v centre Senca na Mierovom námestí s veľkorysou výmerou

Reality Senec

3 izbový byt | Nezadaná | 94.48 m²

Hľadáte veľký, svetlý byt v úplnom centre Senca? Tento 3‑izbový byt s výmerou 94,48 m² ponúka p

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Senec

255,000 € 2699 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 - izbových bytov v obci Ivánka pri Nitre

Reality Ivanka pri Nitre

2 izbový byt | Nezadaná | 32 m²

Ponúkame na prenájom 2 - izbovú bytovú jednotku v novozrekonštruovanej budove v obci Ivánka p

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Nitre

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj, Čeľadice, 560 m2

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 560 m²

Na predaj krásny slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite obce Če

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čeľadice

34,000 € 61 €/m²

člen NARKS

TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Zabehnutá reštaurácia s kompletným zázemím na predaj

Reality Galanta

Reštauračné priestory | 869 m²

Hľadáte výnimočnú podnikateľskú príležitosť, ktorá vám prinesie stabilný a okamžitý zisk? Preds

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Galanta

Cena dohodou

člen NARKS

Stavebný pozemok Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,007 m²

Nie každý pozemok si zaslúži pozornosť. Tento si ju získa okamžite. Predstavte si miesto, kde

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Mezonetový Apartmán Veľká Lomnica

Reality Veľká Lomnica

Mezonet | 130.8 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Vysokých Tatier! Hľadáte ideálnu investíciu alebo útočisko pre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný 2-izbový byt v srdci Bratislavy! 2 poshodie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.15 m²

Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu! RK Broker Consulting ponuka na predaj priestrann

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

381,990 € 7054 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok v obci Lukavica, len 15min od Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Ovocný sad | Nezadaná | 981 m²

Broker Consulting a.s. Vám ponúka na predaj pozemok, vhodný na ovocný sad. Pozemok je o výmere

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

23,000 € 23 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ ROZĽAHLÝ POZEMOK SO STARŠÍM RODINNÝM DOMOM V OBCI JATOV

Reality Jatov

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý pozemok o výmere 3 520 m² so starším 3-izbovým rodinným domom v ob

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jatov

75,000 € 625 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nezadaná | 81.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 81,5 m² na Komenského ulici v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,000 € 2319 €/m²

člen NARKS

Pozemok Banka 601m2

Reality Banka

Komerčná zóna | Nezadaná | 601 m²

Investičný pozemok Banka – strategická poloha v rekreačnej zóne Slňava Spoločnosť Broker Consu

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banka

77,800 € 129 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23079)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie