Garáž na predaj v Centre Źiliny / Hollého ulica

Reality Žilina

Garáž | Hollého | 16.2 m²

Na predaj garáž v starom meste Hollého ulica v Žiline -. Garáž je momentálne bez elektriky. C

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na predaj Žilina

Info v RK

Posledný stavebný pozemok ( 917 m2), obec Lysica, okres Žilina

Reality Lysica

Pozemok pre rodinné domy | Lysica | 917 m²

Ponúkame Vám exkluzívne krásny, stavebný pozemky na predaj v obci Lysica, okres Žilina. Pozemo

Publikované: 05.08.2022 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Lysica

109,900 € 120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komerčný priestor s pozemkom na prenájom v Strečne

Reality Strečno

Obchodné priestory | SNP | 900 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom budovu novostavby s jej komerčnými priestormi (prízemie a pos

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Strečno

8,100 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom na Mariánskom Námestí v centre Žiliny

Reality Žilina

Objekt pre obchod | Mariánske námestie | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v historickej budove priamo v centre Žiliny na M

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Žilina

Cena dohodou

Ponúkame na prenájom - Administratívne priestory

Reality Púchov

Administratívny objekt | Royova | 0 m²

Prenájom Kancelárskych Priestorov vo Výhodnej Lokalite - Púchova Ponúkame na prenájom moderné

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na prenájom Púchov

Info v RK

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT, UL. 29 AUGUSTA, BRATISLAVA STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ul. 29 augusta | 77.3 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký slnečný zariadený 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v mestsk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Výnimočný pozemok s výhľadmi, obklopený lúkami a lesmi – len 10 minút od centra Žiliny-Zástranie.

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | 537 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok určený na rekreačnú výstavbu v k. ú. Kotrčiná Lúčka, z prí

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

49,999 € 93 €/m²

Novinka
Novinka

Tichý 3i byt s loggiou v Petržalke: Bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Černyševského | 0 m²

🌟 EXKLUZÍVNE: Priestranný a mimoriadne tichý 3-izbový byt s loggiou v Petržalke – Ideálny na bý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 €

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

NA PREDAJ: 2 izbový byt ESTÓNSKA - 52 m2.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Estónska | 52 m²

Na predaj slnečný, priestranný byt - mestská časť Podunajské Biskupice , Bratislava - voľný ihn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

183,000 € 3519 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba chaty Valčianska dolina 3D prehliadka

Reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 176 m²

ASTORIA Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť novostavbu rekreačnej chaty v srdci prírody,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

309,000 € 1756 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

IBA U NÁS!Na predaj 4i novostavba v obci Lysá pod Makytou

Reality Lysá pod Makytou

Rodinný dom | 71 m²

🌲 Rodinný dom v objatí prírody: Moderné bývanie na okraji lesa a lúky 🦌 Hľadáte únik z mestské

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Lysá pod Makytou

144,990 € 2042 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Investičný pozemok na predaj v intraviláne obce Rohovce

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,530 m²

Investičný pozemok na predaj – intravilán obce Rohovce Ponúkame na predaj atraktívny investič

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

135 €/m2 135 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v malebnej obci Iža

Reality Iža

Rodinný dom | . | 0 m²

Ak hľadáte rodinný dom v pokojnej lokalite s potenciálom do budúcnosti, táto nehnuteľnosť určit

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Iža

169,000 €

Novinka
Novinka

Moderní apartmány 500 m od pláže, s bazénem a soláriem, Lo Pagán

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

Představujeme exkluzivní rezidenční soustavu sestávající z 17 pečlivě navržených jednotek, kter

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

178,000 € 3423 €/m²

Novinka
Novinka

Moderní byty 1 km od moře, s bazénem a terasami, Lo Pagán

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

V okouzlujícím městě Lo Pagán představujeme rezidenci s 28 pečlivě navrženými byty včetně příze

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj

151,900 € 4219 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM 2izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom krásny, slnečný a mo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

IMPEREAL-PREDAJ: Nové, moderné rodinné domy v Rezidencii Hubický Park, RD 5.1B

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

V Rezidencii Hubický Park sme sa rozhodli spojiť čistú modernú architektúru s atmosférou, ktorú

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hubice

251,700 € 2151 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Garáž vo Zvolene, ul. Hať Podharajch

Reality Zvolen

Garáž | 18 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj murovanú garáž v osobnom vlastníctv

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

22,900 € 1272 €/m²

Novinka
Novinka

4i byt s predzáhradkou 156,22 m2- novostavba Bell Residence

Reality Poprad

4 izbový byt | Suchoňova | 107.83 m²

Vaša malá oáza pokoja v novom domove s vysokou mierou súkromia a bezpečnosti. Hľadáte bývanie,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

363,000 € 3366 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2-izbový byt úplnom centre mesta Senec na predaj

Reality Senec

2 izbový byt | Turecká | 64.67 m²

Wealth group ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný, priestranný 2-izbový byt v absolútnom c

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Senec

209,990 € 3247 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj veľkom. 3-izb. byt so záhradou, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

125,000 € 1524 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Na predaj priestranný pozemok so stav. pov., Ňárad

Reality Ňárad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,567 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slnečný po

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ňárad

34.2 €/m2 34 €/m2

Novinka
Novinka

Predaj rodinný dom, Turzovka. Cena: 167 000 €

Reality Turzovka

Rodinný dom | 150 m²

MGM reality Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný 4-izbový dom, situovaný priamo v centre mest

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Turzovka

167,000 € 1113 €/m²

Novinka
Novinka

VIVAREAL* AKTUÁLNE! Nízkoenergetický 1-izb. byt, zariadený, výmera 35 m2, Šelpice, parkovacie státie, cca 6 km Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na prenájom nizkoenergetickú novostavbu 1-izbový byt, v peknej lokalite v obci Šelp

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie