Krásny byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie Štefana Moyseesa | 65 m²

Pripravili sme pre Vás do nájmu trojizbový byt v centre Banskej Bystrice hneď oproti starej trž

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pre rodinu, ktorá chce viac — 95 m², balkón, moderná rekonštrukcia

Reality Vranov nad Topľou

4 izbový byt | sídlisko 1.Mája | 95 m²

Exkluzívne na predaj priestranný 4-izb. byt 95 m² s balkónom — Sídlisko 1. mája, Vranov n. T.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

149,500 € 1574 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ - Drevenica v obci Terchová s pozemkom o výmere 1.745 m2

Reality Terchová

Chata, drevenica, zrub | Vrátňanská cesta | 80 m²

Moderná Drevenica v obci Terchová – jedinečná tradičná drevenica v srdci Malej Fatry, Ponúkame

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

Info v RK

Komerčný priestor s pozemkom na prenájom - Strečno

Reality Strečno

Obchodné priestory | SNP | 450 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom časť budovy novostavby s jej komerčnými priestormi (poschodie

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Strečno

4,050 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľkometrážny 3-izbový byt (108 m2) na prenájom / Euro Home Star Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom nadštandardný 3.izb byt v novostavbe bytového komplexu Euro

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Žilina

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom (20 - 600 m2) / Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Hliny | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v modernej budove HANT v komplexe AB Hliny v Pov

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

8.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

Hala na prenájom - V areáli bývalej Armatúrky Myjava

Reality Myjava

Priestor pre sklad | Dolná | 437 m²

Ponúkame Vám na prenájom halu v Myjave v areáli bývalej Armatúrky. Hala má rozlohu 437 m2. 14,

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Myjava

5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PREDAJ - Moderný bungalov na pozemku 1 237 m² | Dvojgaráž | Tepelné čerpadlo | Novostavba Turie

Reality Turie

Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²

Predstavujeme Vám výnimočný samostatne stojaci rodinný dom typu Bungalov od renomovanej spoločn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Turie

490,000 € 2800 €/m²

REZERVOVANÉ / PREDAJ - 3 izbového bytu na Hájiku / Baničová ulica

Reality Žilina

3 izbový byt | Banicova | 68 m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu – Žilina, Hájik, Baničova ulica Ponúkame na predaj komple

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Žilina

194,000 € 2853 €/m²

Pozemok na PREDAJ vhodný na rekreáciu v Obci Povina

Reality Povina

Rekreačný pozemok | Budatínska Lehota | 1,818 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v nádhernej lokalite regiónu Dolných Kysúc. V danej lokali

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Povina

Info v RK

NA PREDAJ / Stavebný pozemok v obci Ruskov

Reality Ruskov

Orná pôda | Slančícka | 1,800 m²

Ponúkame Vám exkluzívne krásny, slnečný a rovinatý pozemok na predaj v obci Ruskov, okres Košic

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Ruskov

225,000 € 125 €/m²

PRENÁJOM / Administratívne a kancelárske priestory v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v historickej budove priamo v centre Žiliny na M

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

440 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ / Kompletne zrekonštruovaný 3+kk izbový byt / Rozkvet - Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Helenská | 67 m²

NA PREDAJ: zrekonštruovaný 3+kk-izbový byt | Považská Bystrica – Rozkvet (pri Helenkách) Ponú

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

137,000 € 2045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM - Historické srdce mesta Žilina - 4 izbový byt s výhľadom

Reality Žilina

4 izbový byt | Námestie Andreja Hlinku | 164 m²

Veľkometrážny 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v historickom centre Žiliny Ponúkame na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Žilina

999 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v obci Rosina 876 m2

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | Odtrnovie | 876 m²

Stavebný pozemok s projektom v exkluzívnej časti Rosiny – pripravený na okamžitú výstavbu Hľad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

250 €/m2 250 €/m2

Kancelárie a administratívne priestory v centre - Mariánske Namestie Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Mariánske námestie | 55 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Žilina

390 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom s dvoma parkovacími miestam v novostavbe - Bytča

Reality Bytča

3 izbový byt | Višňová | 67 m²

Ponúkame Vám exkluzívne 3-izbový byt s dvoma parkovacími miestami na prenájom v novostavbe Jabl

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bytča

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestranný 3+KK izb. byt (69 m2) na prenájom - Vrútky

Reality Vrútky

3 izbový byt | I.československej brigády | 69 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom priestranný 3-izbový byt (69 m²) s pivnicou. Ponúkame na

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Vrútky

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

NA PREDAJ /Záhradná chatka s veľkým pozemkom v Mojšovej Lúčke

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | Mojšova Lúčka | 457 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku o výmere 17 m2 postavenej na priestrannom rovinatom poze

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

49,990 € 109 €/m²

PREDAJ / 2 -izbový byt centrum (časť Staré Mesto) v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | Pivovarská | 60 m²

Pripravujeme do ponuky 2-izbový byt v srdci Žiliny. Byt s celkovou výmerou 60 m² + balkón 4 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

Pozemok na Predaj 5500 m2, Mesto: Žilina

Reality Žilina

Komerčná zóna | P. O. Hviezdoslava | 5,500 m²

Unikátna Príležitosť v Žiline: Komerčný Pozemok na Predaj Žilina - Mesto, ktoré neprestáva pre

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

Info v RK

Na prenájom Kancelárske priestory o celkovej výmere 102 m2

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 102 m²

Ponuka na Prenájom kancelárskych priestorov s úžitkovou plochou 80 m2 v Považskej Bystrici v pr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garáž na predaj v Centre Źiliny / Hollého ulica

Reality Žilina

Garáž | Hollého | 16.2 m²

Na predaj garáž v starom meste Hollého ulica v Žiline -. Garáž je momentálne bez elektriky. C

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na predaj Žilina

Info v RK

Posledný stavebný pozemok ( 917 m2), obec Lysica, okres Žilina

Reality Lysica

Pozemok pre rodinné domy | Lysica | 917 m²

Ponúkame Vám exkluzívne krásny, stavebný pozemky na predaj v obci Lysica, okres Žilina. Pozemo

Publikované: 05.08.2022 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Lysica

109,900 € 120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Upresniť hľadanie