BOSEN | Príjemný 1-izbový byt s balkónom pri Vive

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 34 m²

BYT: Byt má celkovú rozlohu 30 m² a nachádza sa na 2. poschodí bytového domu s výťahom. Byt je

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, - Obchod s výkladom do frekventovanej ulice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Podunajská | 100 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj obchodný priestor s veľkoplošnými výkladmi orientovanými priamo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

270,000 € 2700 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

Novinka
Novinka

Nový 2-izbový byt na prenájom v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie mieru 4805/3 | 36 m²

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1 izb. byt v peknej časti Devínskej Novej Vsi!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 35 m²

Toto príjemné a praktické bývanie v pokojnej časti Devínskej Novej Vsi (Stará Devínska) ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

160,000 € 4571 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AVENUE I veľkometrážny 4 i byt, nábrežie Dunaja, garáž, pivnica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vajanského nábrežie | 134 m²

[b]Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM priestranný a kompletne nadštandard

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

AVENUE | reprezentatívne kancelárie pri Hviezdosl. nám, balkóny, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Gorkého | 219.65 m²

[b]Prenajmeme samostatné zrekonštruované kancelárie s balkónmi a výhľadom na Hviezdoslavovo nám

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AVENUE | krásny a veľký 3i byt, štýlová novostavba Discovery Residence

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 125 m²

Spoločnosť AVENUE ponúka na PRENÁJOM nový a ešte neobývaný 3-izbový byt v exkluzívnej novostavb

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,950 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AVENUE | komfortná skladová hala s parkovaním v areáli, Pod. Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ murované a vykurované skladové haly 970 m2 s e

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,700,000 € 1504 €/m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,130 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PRENÁJOM murované a vykurované skladové haly 970 m2 s

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

5,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

AVENUE | TOP PONUKA 5-IZBOVÝ STAROMESTSKÝ BYT, 139 m² – KOZIA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Kozia | 139 m²

Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. exkluzívne ponúka na prenájom veľkometrážny 5-izbový byt v štýlovo

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

AVENUE | 3i byt kráľovských rozmerov REZIDENCIA HLBOKÁ STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlboká | 162 m²

Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom luxusné byty situované v majestátnej a elegantn

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

AVENUE I kvalitné skladové priestory s administratívou, Báhoň

Reality Báhoň

Skladový objekt | 880 m²

Na prenájom kvalitné skladové priestory v kompletne zrekonštruovanej zateplenej, vykurovanej vý

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Báhoň

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE | moderný a dizajnový, len sporadicky obývaný, 2i byt s veľkou loggiou a s výhľadom na okolie.

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Dominika Tatarku | 61.93 m²

Na predaj, štýlovo zariadený byt vo vysokom štandarde na mieru, pod dohľadom architekta, s výhľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

270,000 € 4360 €/m²

AVENUE I obchodný priestor 154,02m2, v projekte Pekná vyhliadka 2

Reality Bratislava-Dúbravka

Objekt pre obchod | Martina Granca | 154.02 m²

Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka na predaj lukratívne obchodné priestory v úspešnom

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

284,937 € 1850 €/m²

AVENUE I skladová hala v uzavretom stráženom areály, Senec.

Reality Senec

Skladový objekt | Poľná | 7,500 m²

[b]Na prenájom vnútorné skladovacie plochy od 200 m2 do 7.500 m2 a priľahlé vonkajšie betónové

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Senec

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE | rovinatý pozemok v katastri mestskej časti Čuňovo.

Reality Bratislava-Čunovo

Záhrada | 2,577 m²

[b]Na predaj oplotený rovinatý pozemok /2.577 m2/ v katastri mestskej časti Čuňovo nachádzajúci

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

145 €/m2 145 €/m2

PREDAJ - obchodno - skladový areál, Bernolákovo.

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | 1,024 m²

[b]Na predaj uzavretý obchodno - skladový areál v priemyselnej lokalite obce Bernolákovo s výbo

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bernolákovo

Cena dohodou

AVENUE I PREDAJ, slnečný rodinný dom, Mudroňova, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mudroňova | 207 m²

[b]Na predaj, slnečná trojpodlažná rodinná vila v exkluzívnej lokalite na Mudroňovej ulici, Sta

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,950,000 € 9420 €/m²

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

AVENUE | skvelá investičná príležitosť - pozemky pre rodinné domy, KA

Reality Kalinkovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,169 m²

Na predaj, skvela investičná príležitosť, pozemky pre rodinné domy v obci Kalinkovo, len 20 min

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kalinkovo

499,000 € 157 €/m²

AVENUE | luxusný chalet vedľa zjazdovky v lyžiarskom stredisku Jasná

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Lúčky | 227.1 m²

[b]Realitná kancelária AVENUE RE, s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM luxusný štýlový chalet p

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Demänovská Dolina

Cena dohodou

AVENUE | Slnečný stavebný pozemok 734m2 Horný Kramer - Lukratívna investičná príležitosť

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 734 m²

SPOLOČNOSŤ AVENUE RE (by TEAM LEXXUS) PONÚKA NA PREDAJ TOP STAVEBNÝ POZEMOK V PRESTÍŽNEJ A VYHĽ

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

430,000 € 586 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - reprezentatívny, nebytový-kancel. priestor, BA II

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 201 m²

[b]Na prenájom nebytové - kancelárske priestory /201 m2/ na 2. poschodí v novostavbe polyfunkčn

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie