AARK: Lukratívny pozemok s rozlohou 6.189 m², Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Komerčná zóna | Johna Dopyeru | 6,189 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Trnava

Cena dohodou

Rodinný dom, 5 izb., BA-Devín, úžitková plocha 120 m2, pozemok 384 m2

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Kremeľská | 180 m²

Ponúkame na predaj päťizbový, dvojpodlažný, rodinný dom s podpivničením, so sedlovou strechou,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Devín

450,000 € 2500 €/m²

Pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM a PROJEKTOM, výmera 795 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pri Vápenickom potoku | 795 m²

Ponúkame na predaj pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM a PROJEKTOM na RD, v Bratislave, mestská časť

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

349,800 € 440 €/m²

Predaj stavebného pozemku, výmera 1180 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jána Raka | 1,180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystrica

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

480,000 € 407 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj 3-izb. byt, 72 m2, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj trojizbový byt na Školskej ulici v Stupave, s podlahovou ploch

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Stupava

169,900 € 2360 €/m²

Pozemok so stavbou RD, výmera 1697 m2, BA – Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Tešedíkova | 1,697 m²

Ponúkame na predaj pozemok, v Bratislave – m.č. Záhorská Bystrica, na Tešedíkovej ulici, výmera

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

420,000 € 247 €/m²

Stavebný pozemok, výmera 1339 m2, Bratislava - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Záhorská | 1,339 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave, mestská časť Záhorská Bystrica, s výmerou 133

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

440 €/m2 440 €/m2

Pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM, výmera 2100 m2, BA - Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pri Vápenickom potoku | 2,100 m²

Ponúkame na predaj pozemok so STAVEBNÝM POVOLENÍM v Bratislave, v mestskej časti Záhorská Bystr

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

924,000 € 440 €/m²

Skladovacia HALA 1800 m2 (s pozemkom) NA PREDAJ v bývalom areáli TAZ Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburghova | 1,800 m²

Ponúkame na predaj staršiu HALU o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40 m a sv. výšky 4 až 6 m (celk.

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Trnava

770,000 € 428 €/m²

SAMOSTATNÝ BUNGALOV- výborná dispozícia -Prístrešok na 2 autá-súkromie- SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri jazere | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom HALY 1800 m2 v areáli bývalej TAZ-ky v Trnave

Reality Trnava

Skladový objekt | bývalý areál TAZ-ky v Trnave | 1,800 m²

Jedná sa o oceľovú konštrukciu HALY obmurovanú zo všet. strán o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

6,200 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Zálužicka ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 59 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na prenájom 2,5-​izbový byt po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame NA PREDAJ lukratívny pozemok 13,4 ha v LUČENCI

Reality Lučenec

Orná pôda | Ľadovo | 133,946 m²

Pozemok je umiestnený v lokalite Ľadovo medzi solárnou elektrárňou, veľkoskladom CBA a hlavnou

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

20 €/m2 20 €/m2

Tvoj nový domov: moderný 2-izbový byt v centre mesta

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova 21 | 38 m²

Realitná kancelária REALITY MARKET ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj: Nebytový priestor 85 m² Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nad plážou | 85.04 m²

Hľadáte priestor pre svoje podnikanie v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite? Ponúkame na predaj

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

204,100 € 2400 €/m²

Na Predaj, Rodinný dom 270 m2 v lukratívnej časti Banskej Bystrice – Tichá ulica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Tichá | 270 m²

EXKLUZÍVNE | Veľký viacgeneračný rodinný dom v lukratívnej časti Banskej Bystrice – Tichá ulica

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

340,000 € 1259 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Novostavba rodinného domu Galanta, časť kolónia

Reality Galanta

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj 6 ročnú novostavbu v Galante v časti Kolónia. Jednopodlažný dom s pultovou s

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Galanta

310,000 € 2818 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok Banská Štiavnica. DOHODA MOŽNÁ !

Reality Banská Štiavnica

Vinica, chmelnica | 2,807 m²

Realitná kancelária REALITY MARKET s.r.o. ponúka na predaj pozemok v Banskej Štiavnici evidovan

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

150,000 € 53 €/m²

Rodinný dom v Štitároch s výhľadom a pod lesom

Reality Štitáre

Rodinný dom | Pod horou | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Štitáre vzdialenom od Nitry 5km. Dom sa nachádza v slepej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štitáre

249,000 € 1245 €/m²

Novinka
Novinka

Moderné bývanie pod Zoborom v 3 izbovom byte s terasou a s garážou

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

3 izbový byt | Jelenecká | 77 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lukratívnej lokalite Zobor, Jelenecká ulica s nadštandardnou

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

281,000 € 3649 €/m²

Novinka
Novinka

14 stavebných pozemkov v Štitároch s výhľadom na Žibricu

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame na predaj 14 pozemkov v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinných domov v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

130 €/m2 130 €/m2

Novinka
Novinka

3,5 izbový byt na Klokočine, Novomeského ulica

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomeského | 73 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Novomeského ulica. Byt má 73,21 m2 a nachádza sa

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 € 2301 €/m²

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok 673 m2 v Štitároch s výhľadom na Zobor i Žibricu

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 673 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný pozemok v novovznikajúcej lokalite určenej na výstavbu rodinný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

83,000 € 123 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok s oblúkovou halou

Reality Vlkanová

Komerčná zóna | 2,118 m²

Pozemok na predaj cez REALITY MARKET s.r.o. ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne, kde je možná

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vlkanová

390,000 € 184 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie