2i ZARIADENÝ BYT NA PRENÁJOM, SNP, HOLÍČ

Reality Holíč

2 izbový byt | SNP | 53 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 2-izbový byt s výmerou 53 m², nachádzajúci sa na ulici

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Holíč

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

NA PREDAJ 6 izbový rodinný dom v obci Zemné, okres Nové Zámky

Reality Zemné

Rodinný dom | 230 m²

NA PREDAJ 6 izbový rodinný dom v obci Zemné, okres Nové Zámky Základné údaje: - Rovinat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zemné

155,000 € 674 €/m²

Top
Top

ŠTÝLOVÁ KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ CHATA S BAZÉNOM A ZÁHRADOU – IDEÁLNA NA ODDYCH AJ CELOROČNÉ BÝVANIE - NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | 66 m²

Krásna výmera 467m2 | 2x Terasa | Parkovanie | Bazén | Rekonštrukcia | Vlastná piecka | Zateple

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

120,000 € 1818 €/m²

Top
Top

Prístav pre vašu rodinu: 3-izbový byt, kde sa detaily stretávajú s komfortom, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 78 m²

78 m2 | Komora | Klimatizácia | Balkón | Pivnica | Rekonštrukcia | TOP lokalita Hľadáte miest

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

130,000 € 1667 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ: 3-izbový RD v obci Palárikovo, Ľudovítov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 170 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS: NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na veľkom pozemku v Palárikovo, časť Ľud

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

199,900 € 1176 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PARKOVACÍM MIESTOM, TRENČIANSKE STANKOVCE

Reality Trenčín

2 izbový byt | Sedličná 497 | 48.95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom a vlastným parko

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

145,560 € 2974 €/m²

Top
Top

Znížená cena: Zrekonštruovaný a zariadený rodinný dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 105 m²

Znížená cena: Hľadáte domov, kde si stačí vybaliť kufre? Ponúkame vám výnimočnú príležitosť n

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

124,900 € 1190 €/m²

Top
Top

Na prenájom priestory v novostavbe, Holíč ul. Námestie sv. Martina

Reality Holíč

Objekt pre obchod | Nám. sv. Martina | 59.5 m²

Ponúkame na prenájom priestranný komerčný priestor v novostavbe, vo výbornej lokalite mesta Ho

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Holíč

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

5I RODINNÝ DOM – HRUBÁ UZATVORENÁ STAVBA

Reality Dechtice

Rodinný dom | 123 m²

novovybudovaná tichá ulica | moderné nízkoenergetické riešenie | vhodná kúpa alebo investícia |

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dechtice

115,000 € 935 €/m²

Top
Top

Luxusný 2i byt v projekte Nová Doba III – Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50.15 m²

Dizajnovo zariadený byt | parkovanie | rozľahlý uzavretý vnútroblok | vyhľadávaná lokalita RK

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Pozemok 559 m² s projektom – ideálny na výstavbu vášho domu

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 559 m²

pokojná rezidenčná lokalita | projekt domu v cene | pripravené na výstavbu | ideálne rodinné bý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

99,000 € 177 €/m²

Top
Top

PROSPERUJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA PREDAJ, veľký pozemok, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Obchodné priestory | Bratislavská | 120 m²

PROSPERUJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA PREDAJ | VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ | VEĽKÝ POZEMOK Hľadáte miesto,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Veľký Biel

310,000 € 2583 €/m²

Top
Top

2 izbový byt v pôvodnom stave, Sokolská ul., Senec

Reality Senec

2 izbový byt | Sokolská | 54 m²

2-izbový byt s loggiou | 54 m² | pôvodný stav | Senec – Sokolská ulica Hľadáte bývanie v centr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Senec

149,900 € 2776 €/m²

Top
Top

6-izbový rodinný dom s hosťovským bytom v centre Ivanky pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Ivanka pri Dunaji | 200 m²

6 izbový rodinný dom | samostatný 1 izbový byt | centrum Ivanky pri Dunaji Hľadáte dom, ktorý

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

499,000 € 2495 €/m²

Top
Top

3i BYT S KLIMATIZÁCIOU – ul. Štefana Králika, Bratislava - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²

Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

215,000 € 2925 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ: 3izbový DOM, NOVOSTAVBA nízkoenergetický bungalov, 3km Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | 108 m²

NA PREDAJ: 3izbový jednopodlažný DOM, novostavba nízkoenergetický bungalov, len 3km od Piešťan

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Piešťany

249,490 € 2310 €/m²

Top
Top

VEĽMI PEKNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM NA PREDAJ - CHORVÁTSKY GROB - ČIERNA VODA

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 142 m²

Nízke mesačné náklady | Presvetlený interiér | Priestranné izby | Moderná dispozícia | Udržiava

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

459,000 € 2986 €/m²

Top
Top

Útulný 2-izbový byt s parkovacím miestom - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

2 izbový byt | Hošťáky | 42.84 m²

| parkovacie miesto | investičná príležitosť | kúpou voľný | virtuálna prehliadka Hľadáte útu

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

159,000 € 3711 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

4-izbový rodinný dom – pokoj a komfort na jednom mieste

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | 125.69 m²

príjemné bývanie | terasa | upravená záhrada | funkčná dispozícia Predstavte si návrat domov

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

292,000 € 2323 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Moderný 4-izbový, pasívny rodinný dom v oáze pohody – Hlboké, Lipová alej

Reality Senica

Rodinný dom | 120 m²

Máme pre Vás nový domov! Ponúkame na predaj modernú, 4-izbovú novostavbu pasívneho rodinného do

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Senica

249,000 € 2075 €/m²

Top
Top

Bývajte a zarábajte na jednom mieste, pri termálnom kúpalisku

Reality Veľký Meder

Apartmánový dom | Čičovská | 298.6 m²

Bývanie a príjem na jednom mieste | Priestranný 3podlažný byt | + 3 samostatné apartmány | + Le

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

199,000 € 666 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba 5-izbového rodinného domu k prenájmu- Lužianky –tichá slepá ulica

Reality Lužianky

Rodinný dom | LUŽIANKY | 140 m²

8 MINÚT DO CENTRA | NOVOSTAVBA | 5 IZIEB | DVOJSPRCHA | ZÁHRADA S TERASOU V zastúpení kli

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Lužianky

950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Top
Top

Mojmírovce: 2-izbový dom v tichej uličke s veľkým pozemkom

Reality Mojmírovce

Vidiecky dom | 75 m²

začatá rekonštrukcia | nová elektroinštalácia | všetky siete | relax v Thermal Parku Nitrava

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mojmírovce

115,000 € 1533 €/m²

Top
Top

Pozemok na myjavských kopaniciach v obci Polianka 1 h od BA

Reality Polianka

Pozemok pre rodinné domy | Doliny | 2,104 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok na myjavských kopaniciach, v obci Poliank

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Polianka

104,900 € 50 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Upresniť hľadanie