Byty a apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

89,202 € 3252 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárií v Europa Business Center BB – od 25 m² s výhľadom

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Na Troskách | 25 m²

Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel:+421 918 976 234, email: spra

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Priestor 1 119 m2 v NC HRON, BA Podunajské Biskupice – ideálny na klub, gastro či zábavné centrum

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Iný priestor | Dudvážska | 1,119 m²

Oživte legendu v NC HRON: Prenájom kompletne vybaveného Clubu s plochou 1 119 m² Ponúkame na p

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Top
Top

Moderný 2-izbový byt na prenájom s garážovým parkovacím státím a výhľadom na mesto, Ružinov – Jégého

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.15 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt v Ružinove na Jégeho ulici s celkovou výmerou

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Exkluzívny priestor pre obchod a služby s výkladom

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Na Troskách | 200.95 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Na predaj 2-izbový byt v projekte tatryPARK RESIDENCE v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

2 izbový byt | Partizánska | 53 m²

VÁŠ RAJ V SRDCI TATIER ! Projekt TatryPark v Tatranskej Štrbe sa pýši úchvatným severným výhľa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štrba

206,700 € 3900 €/m²

Top
Top

Priestranný 4- izbový rodinný dom s veľkou záhradou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Orechová Potôň. Dom môže byť ideálny

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

229,000 € 1762 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

Top
Top

Na predaj rodinný dom vo Višňovom

Reality Višňové

Rodinný dom | 126 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom v štádiu hrubej stavby, ktorý je ideálnou príležitosťou

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Višňové

246,900 € 1880 €/m²

Top
Top

Rodinny dom s veľkým pozemkom v centre obce

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

https://my.matterport.com/show/?m=HENVd1cCKoc Na predaj veľký rodinný dom s pozemkom o výmere

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

1 € 0 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na PREDAJ 4i RD obklopený prírodou a súkromím Nitra - LEHOTA

Reality Lehota

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na pred

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Lehota

Cena dohodou

Top
Top

BOSEN | Nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou v obci Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 144 m²

BOSEN Vám ponúka na predaj výnimočný, nadštandardný 4-izbový rodinný dom s vedľajšou budovou, k

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trstice

325,000 € 2257 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Štýlová garsónka po kompletnej rekonštrukcii | Námestie Hraničiarov | ihneď voľná

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Námestie Hraničiarov | 28 m²

Ponúkame na prenájom modernú a kompletne zrekonštruovanú garsónku na obľúbenej adrese Námestie

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, 5-izbový, Trhová Hradská, okres Dunajská Streda

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Koncová | 196 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom pri Klátovskom ramene Ponúkame na predaj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

179,000 € 913 €/m²

Top
Top

Predaj: 4-izbový rodinný dom, Lakšárska Nová Ves, okres Senica

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Lakšárskej Novej Vsi dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom s podkr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

179,000 € 952 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, Senec, Fialkova ul.

Reality Senec

Rodinný dom | Fialková | 167 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný montovaný Nízko-energetický 5-izbový rodinný dom v mladej štv

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Senec

369,000 € 2210 €/m²

Top
Top

Prenájom: 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 70 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves Byt: 3-i

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj: 2-izbový mezonetový byt, Most pri Bratislave, Bratislavská ulica

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | Bratislavská | 53 m²

Ponúkame na predaj mezonetový byt v uzavretom areáli, Most pri Bratislave, Bratislavská ulica B

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

149,000 € 2811 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, Rajka, 4-izbový bungalov

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút od

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2300 €/m²

Top
Top

Predaj: Rajka, 5-izbový Rodinný dom, dvojpodlažný

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

290,000 € 1908 €/m²

Top
Top

Predaj: 1-izbový byt, Malokarpatské námestie, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 53 m²

NA PREDAJ: Slnečný a priestranný 1-izbový byt Lamač, Malokarpatské námestie Hľadáte štartovacie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

180,000 € 3396 €/m²

Top
Top

Na predaj posledné 2 nízkoenergetické 5 izbové podkrovné domy v projekte OÁZA v nádhernom prostredí a s výhladom na rieku

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Vízpart

Ponúkame na predaj tento 5 izbový podkrovný dom v novej štvrti Rajky na pozemku s výmerou 326 m

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2179 €/m²

Top
Top

ZARIADENÁ CHATKA SO ZÁHRADOU – HOLÍČ

Reality Holíč

Chalupa, rekreačný domček | Pod zadnou horou Holíč | 15 m²

Ponúkame na predaj krásnu a pedantne udržiavanú záhradku s chatkou v tichej a vyhľadávanej záhr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holíč

36,000 € 2400 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23076)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie