3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

Top
Top

Bývanie + podnikanie pod jednou strechou - 2 samostatné bytové jednotky

Reality Sekule

Rodinný dom | Nezadaná | 252 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa prispôsobí vašim plánom a nie naopak? Či už potrebujete vyriešiť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sekule

209,900 € 833 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina F2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

219,000 € 2837 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 1-izbový byt v novostavbe v Bytči

Reality Bytča

1 izbový byt | 27 m²

Na predaj 1 izbový byt v novostavbe v meste Bytča – Thurzove Sady Byt sa nachádza na 4 poschodí

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bytča

114,500 € 4241 €/m²

Top
Top

Záhradná chatka pri potôčiku v lone prírody pri Brezne.

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,900 € 518 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA - NOVÝ 4 IZB. TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ SLEPEJ ULICI, HVIEZDOSLAVOV

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Veterná | 123 m²

Ponúkame na predaj nový 4 izbový tehlový bungalov na konci tichej slepej ulice v stabilizovanom

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

309,990 € 2520 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

Slnečný 2 izbový zrekonštruovaný byt s balkónom, Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | Hliny 7 | 59 m²

Ponúkame iba u nás na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom, Hliny VII. Nachádza sa na 4. posc

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 2966 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu v srdci hôr - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová. Ponúkame na predaj jedinečný s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

93,900 € 134 €/m²

Top
Top

Predáme stavebný pozemok v obci Svederník o výmere 1205 m2

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,205 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svederníku s rozlohou 1205 m² v krásnom prostredí plno

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

118,000 € 98 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, Rekreačná chata s panoramatickým výhľadom v Terchovej

Reality Terchová

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Na predaj chata s krásnym výhľadom na dolinu – Terchová, lokalita Horná Tižina (smer Šípková) V

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Terchová

149,900 € 2249 €/m²

Top
Top

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v Žiline - Závodí

Reality Žilina

Rodinný dom | Závodie | 250 m²

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti Žilina – Závodie. Ide o dvojpodlažný, podpiv

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

345,000 € 1380 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu domu 834m2 - Dolný Hričov - Peklina

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 834 m²

Na predaj: stavebný pozemok, Dolný Hričov – časť Peklina Ponúkame na predaj mierne rozširujúci

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

69,000 € 83 €/m²

Top
Top

Príbeh o čase a prestíži – Rezidenčný klenot v srdci starých Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Maďarská | 921 m²

ZENITH Luxury Real Estate s hrdosťou uvádza na trh jeden z najcennejších stavebných assetov v r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

529,900 € 575 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK v Tepličke nad Váhom

Reality Teplička nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Na predaj výnimočný stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších lokalít – Teplička nad Váho

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Teplička nad Váhom

205,000 € 303 €/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 2 izbový byt s parkovaním a pivnicou v cene na prenájom v projekte Arboria na Novomestskej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 56.9 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny a nadštandardne zariadený 2 izbový byt o veľkor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

590 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Dvojgarsónka v Petržalke na prenájom, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Znievska | 42 m²

PRENÁJOM: DVOJGARSÓNKA – ZNIEVSKA ULICA, PETRŽALKA Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruova

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Nový 1-izbový byt 32,18 m², bezbariérový s parkovaním v uzavretom dvore

Reality Partizánske

1 izbový byt | Nábrežná | 32.18 m²

Realitná kancelária AmaReality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v projekte Nové nábrežie v Pa

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

75,337 € 2341 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priamo v centre Prešova komerčný priestor na prenájom

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Slovenská | 76.13 m²

Hľadáte miesto, ktoré vystúpi z davu? Máme pre vás výnimočnú ponuku prenájmu na Slovenskej ulic

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Prešov

Cena dohodou

Top
Top

Atraktívne, nové trojizbové byty v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²

POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Top
Top

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PRENÁJOM 2 izb byt 45 m2 – novostavba - KLIMATIZÁCIA – zariadený - LOGGIA - BAJKALSKÁ ulica – Nový Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 45 m²

GODDESS PROPERTY ponúka exkluzívne na PRENÁJOM v novostavbe ku 1.6.2026 kompletne zariadený 2-i

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23077)
Upresniť hľadanie