3 izbový byt | 70 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Dúbravke. Ideálne byt s výťahom a m
260,000 € 3714 €/m²
Rodinný dom | Borovicová | 150 m²
Pre konkrétnu klientku hľadám rodinný dom v Moste pri Bratislave- prípadne v blízkom okolí. Cen
350,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | Rajtákova | 1,105 m²
Takýchto exkluzívnych ponúk nie je veľa. Táto vila je jednoducho iná. Iná, ako všetky, ktoré st
1,353,000 € 1224 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
Pre klienta hľadám 1 izbový byt v Bratislave v lokalitách Podunajské Biskupice, Ružinov, Rača,
Cena dohodou
Rodinný dom | centrum | 81 m²
Ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu v úpätí Malých Karpát cca 15 km od Pezinka.
260,000 € 3457 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Luxusné kompletne zariadené apartmány s privátnym bazénom len kúsok od Slovenska! Máte radi lu
311,821 € 3115 €/m²
Administratívny objekt | Šúrska | 35 m²
Hľadáte kompaktnú kanceláriu v bezpečnom areáli, s jednoduchým parkovaním a výbornou dostupnosť
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Nám. Hraničiarov | 45 m²
HĽADÁM: 2-izbový byt v Petržalke Mám záujem o kúpu 2-izbového byt v bratislavskej Petržalke, i
190,000 € 4222 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jazerná | 700 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Jarovciach s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepre
350,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | Gútorská cesta | 140 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej časti Šamorím. Dom je ideálny pre väčšiu
319,000 € 2279 €/m²
Reštauračné priestory | centrum | 100 m²
Pre svojho klienta hľadám súrne gastroprevádzku so zariadenou kuchyňou v lokalite Bratislava al
Cena dohodou
2 izbový byt | 0 m²
Pre klienta hľadám 2 izbový byt vo Hviezdoslavove s parkovacím miestom. V prípade ponuky nás,
Cena dohodou
4 izbový byt | 84.6 m²
Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. Na predaj 4-izbový byt od 224 999 € v
224,999 € 2660 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Pri Suchom mlyne | 1,250 m²
Ponúkame na predaj zabehnutý B&B hotel v Bratislave - Starom meste. Po prerábke možné funkčné
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | 65.2 m²
Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?s
184,999 € 2837 €/m²
Garsónka | Senec | 0 m²
Hľadám garzónku na kúpu na stave nezáleží. Lokalita Modra Ďakujem za všetky ponuky.
Cena dohodou
2 izbový byt | 40.3 m²
Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 2-izbový byt s balkónom, novostavba Báho
145,499 € 3610 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²
Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom v obci Baka. Dom s pozemkom o
99,990 € 775 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 522 m²
(261-14-MACH) Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom prostred
51,458 € 99 €/m²
Rodinný dom | Veľký Meder | 90 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu skolaudovaného 4 izbového rodi
164,000 € 1822 €/m²
3 izbový byt | Trstená na Ostrove | 93 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny trojizobý byt s balkónom a
118,800 € 1277 €/m²
Rodinný dom | Slnečná | 92.48 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu luxusného, dizajnovo zariadené
258,000 € 2790 €/m²
Rodinný dom | Cesta Svätého Petra | 111 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového vzorového rodinného
289,900 € 2612 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 111 m²
289,900 € 2612 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.