Na predaj!!! Priestranný moderný 4-izbový byt v projekte Prúdy

Reality Trnava

4 izbový byt | Včelárska | 101 m²

Ponúkame exklusívne na predaj moderný 4-izbový byt v novostavbe Prúdy, Trnava, ktorý poskytuje

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

495,000 € 4901 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55.64 m²

REZERVOVANÉ! CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj príjemný a svetlý 2-

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

194,990 € 3504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ priestor v centre Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

Administratívny objekt | Halenárska | 145.4 m²

CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj: Klimatizovaný nebytový priestor s

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Trnava

3,000 €/m2 21 €/m2

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj pozemok Veľký Grob

Reality Veľký Grob

Pozemok pre rodinné domy | hlavna | 506 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vo Veľkom Grobe určený na výstavbu rodinných domov. Rozloha toht

Publikované: 03.01.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Grob

99,000 € 196 €/m²

Predaj garsónky kompletne vybavenej v Podunajských Biskupiciach, Baltská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garsónka | Baltská | 25 m²

Predaj garsónky o výmere 25 m2, nachádzajúcej sa na 1. podlaží bytového domu na Baltskej ulici

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

99,500 € 3980 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v tehlovej stavbe, loggia + balkón, Riazanská 6, pri nákupnom centre VIVO, Nové Mesto, Bratislava III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 57.8 m²

Predaj 3-izbového bytu so spoločnou predzáhradkou, na zvýšenom prvom poschodí, tehlový, po čias

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4100 €/m²

IHNEĎ VOĽNÁ | Útulná rekreačná dvoj-drevenica v malebnom prostredí Liptova s jedinečnou atmosférou

Reality Liptovské Revúce

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 204 m²

Čarovné prostredie Nízkych Tatier nie je nutné predstavovať. Rázovitá príroda vás nielen privít

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Liptovské Revúce

Cena dohodou

Predaj viacgeneračný 8-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Lamači, ulica Podháj, BA IV.,

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Podháj | 284 m²

Viacgeneračný dom v radovej zástavbe, Lamač, Podháj 13,

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 2430 €/m²

4 izbová Rekreačná chata celoročne obývateľná s pozemkom, bazén, sauna, kaďa, pizza pec, altánok, krb, klimatizácia

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 150 m²

Predaj celoročne obývateľnej chaty postavenej na pozemku o výmere cca 700 m2 z toho zastavaná p

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

340,000 € 2267 €/m²

PÚCHOVSKÁ ul. | Priestranné skladové priestory so zázemím vo frekventovanej lokalite | IHNEĎ VOĽNÉ

Reality Bratislava-Rača

Polyfunkčný objekt | Púchovská | 510 m²

Priestranné presvetlené skladové priestory so zázemím vo frekventovanej lokalite s bezbariérový

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 12.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garážové státie na predaj v projekte City Park

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové parkovacie státie v projekte City Park. Parkovacie státie sa nachád

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Na predaj investičné pozemky pri hlavnom ťahu vo Vyšnom Nemeckom.

Reality Vyšné Nemecké

Iný stavebný pozemok | Hlavná | 22,765 m²

Ponúkame na predaj súbor troch priľahlých pozemkov s celkovou výmerou 22 765 m² v katastrálnom

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Nemecké

50 €/m2 50 €/m2

Prenájom: 1 izbový byt, priestranná garsónka, Klincová ulica, Mlynské nivy, Ružinov, BA II., balkón, novostavba, zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Klincová | 50.55 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadenú garsónku v novostavbe na Klincovej ulici (pri Miletičke) na

Publikované: 26.09.2017 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 5-izbový priestranný RD, Ambrova, Kramáre, terasa, krb, dvojgaráž, záhrada, možnosť aj ako sídlo firmy, BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ambrova | 410 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v radovej zástavbe ul. Ambrova - Kramáre, 5 izbový t

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

810,000 € 1976 €/m²

Predaj Stavebný pozemok – obec Stupava, južná orientácia pozemku s výhľadom na okolité domy a les

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 772 m²

Stavebný pozemok – obec Stupava, južná orientácia pozemku s výhľadom na okolité domy a les, prí

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Stupava

180,000 € 233 €/m²

3izb. byt v centre s klimatizáciou

Reality Senec

3 izbový byt | Námestie 1. Mája | 71 m²

Popis nehnuteľnosti CASMAR REALITY – Ponúka na predaj pekný 3izb. byt v centre mesta Senec. By

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

169,000 € 2718 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného sídla či developerského projektu I RAČA Potočná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,584 m²

Rezidenčná štvrť v obľúbenej lokalite, množstvo zelene, takmer vidiecky ráz a zároveň kompletná

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

450 €/m2 450 €/m2

Predaj 4 izbový atypický veľkometrážny tehlový byt 111 m2, 2 x balkón s výhľadom na celé mesto, Drotárska cesta, Staré mesto, BA I..

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 111 m²

Predaj 4 izbový bytu z nádherným výhľadom na celú Bratislavu o výmere 95 m2, plus balkón 11 m2

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3784 €/m²

TRSTICE - výnimočný stavebný pozemok 1.093 m² so vstupom do jazera

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,093 m²

Prestavte si nedeľné ráno na ležadle pri vode, úplný pokoj a ticho v obklopení prírody. Vaše bý

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

79 €/m2 79 €/m2

Moderné 4-izbové RD v tichej slepej uličke - Veľký Grob

Reality Veľký Grob

Rodinný dom | Pangerská | 101 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový dvojdom v obci Veľký Grob, ideálne pre rodiny hľadajúce kom

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľký Grob

241,000 € 2386 €/m²

3izb. byt v centre s klimatizáciou

Reality Senec

3 izbový byt | Námestie 1. Mája | 71 m²

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

169,000 € 2380 €/m²

Jedinečný projekt historickom centre Trnavy!Už v predaji !! Začiatok výstavby 2025

Reality Trnava

3 izbový byt | Orolská | 73.54 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v absolútnom centre mesta s maximálnym komfortom a súkromím? Pred

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

339,900 € 4622 €/m²

PREDAJ Rodinný dom so záhradou, Potônske Lúky, okr. Dunajská Streda EXPIS REAL

Reality Potônske Lúky

Rodinný dom | Potônske Lúky | 118 m²

Hľadáte únik pred stresom v malebnej prírode a zároveň blízkosti mesta Dunajská Streda, cca 35

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Potônske Lúky

269,000 € 2280 €/m²

Novinka
Novinka

Svetlý 1,5i byt v srdci Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 39.1 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 4987 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie