Hľadáme Garzónku na kúpu

Reality Senec

Garsónka | Senec | 0 m²

Hľadám garzónku na kúpu na stave nezáleží. Lokalita Modra Ďakujem za všetky ponuky.

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Senec

Cena dohodou

člen NARKS

PREDPREDAJ 2-3-4izb. BYTOV V REZIDENCII POTÔČIK BÁHOŇ

Reality Báhoň

2 izbový byt | 40.3 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 2-izbový byt s balkónom, novostavba Báho

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Báhoň

145,499 € 3610 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s možnosťou prerábania v Bake

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 129 m²

Z poverenia majiteľa Vám exkluzívne ponúkam na predaj rodinný dom v obci Baka. Dom s pozemkom o

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Baka

99,990 € 775 €/m²

Predaj. Stavebný pozemok, 522m2, Skalité ( 261-14-MACH)

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 522 m²

(261-14-MACH) Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok nachádzajúci sa v nádhernom prostred

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

51,458 € 99 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj | Skolaudovaný 4i RD s terasou+záhrada+parking pre 2 autá, Veľký Meder |Gofar |Exkluzívne

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Veľký Meder | 90 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu skolaudovaného 4 izbového rodi

Publikované: 08.12.2024 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Veľký Meder

164,000 € 1822 €/m²

DUNAVEA PARK | Veľkometrážny 3i byt (92,53m2) s balkónom +2xparking, Trstená n/O, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Gabčíkovo

3 izbový byt | Trstená na Ostrove | 93 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny trojizobý byt s balkónom a

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Gabčíkovo

118,800 € 1277 €/m²

REZERVOVANÝ! Predaj |Luxusný 3i RD nadštandard +tepelné čerpadlo +trasa +2xparking, Vojka nad Dunajom, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Slnečná | 92.48 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu luxusného, dizajnovo zariadené

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Šamorín

258,000 € 2790 €/m²

REZERVOVANÝ! Predaj | 4i RD (110m2) na 621m2 parcele. Možnosť odpočtu DPH. Dunajská Streda |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Dunajská Streda | 111 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového vzorového rodinného

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Lehnice

289,900 € 2612 €/m²

Predaj| Prémiový komplex bývania, podnikania a relaxu na parcele 1920m2, Báč |Exkluzívne |Gofar

Reality Šamorín

Rodinný dom | 465 m²

Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie GOFAR ! Pre náročných klientov ponúkame exkluzívne n

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Domy na predaj Šamorín

1,100,000 € 2366 €/m²

Reality Trstená na Ostrove

3 izbový byt | Trstená na Ostrove | 93 m²

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Trstená na Ostrove

118,800 € 1277 €/m²

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Cesta Svätého Petra | 111 m²

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,900 € 2612 €/m²

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | Nezadaná | 77 m²

REZERVOVANÝ! Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu luxusného, dizajn

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

258,000 € 3351 €/m²

4 IZB. BYT ZA VÝBORNÚ CENU, 84M2, LÚČKY, HOLÍČ, okr. SKALICA

Reality Holíč

4 izbový byt | Lúčky | 84 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rekonštruovaný

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Byty na predaj Holíč

115,000 € 1369 €/m²

Reality Šamorín

Rodinný dom | Mliečňanská | 111 m²

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Šamorín

289,900 € 2612 €/m²

DUNAVEA PARK | Veľkometrážny 3i byt (96,5m2) +2xparking +záhradka +terasa, Trstená n/O, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Trstená na Ostrove | 96.51 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny trojizobý byt so záhradou,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

144,800 € 1500 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 2546 M2 POZEMKU V BUSINESS PARKU P1, PEZINOK, PRI MAJERI

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Pri Majeri | 2,546 m²

Chceli by ste ideálne miesto na podnikanie? Nech sa páči, príďte pozrieť. Naša realitná kancel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

120 €/m2 120 €/m2

Novinka
Novinka

ARETÉ REAL – PRIPRAVUJEME PREDAJ BUDOVY V PRIAMOM CENTRE MESTA, PEZINOK, M. R. ŠTEFÁNIKA

Reality Pezinok

Polyfunkčný objekt | M. R. Štefánika 27 | 771.34 m²

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť a investujte do kúpy budovy, ktorá Vám vďaka jej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

1,999,000 € 2592 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT, ponúka krásnu novostavbu 3- izbového RD v obci Pohranice

Reality Pohranice

Rodinný dom | 190 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný 4- izbový rodinný dom v tichej lokalite

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pohranice

360,000 € 1895 €/m²

Novinka
Novinka

Tále - Trangoška I Investičný trojizbový apartmán priamo v srdci Nízkych Tatier | Chopok - Juh

Reality Horná Lehota

Apartmán | Nezadaná | 74 m²

Apartmán vsadený priamo do prírody s nádhernou scenériou plnou farieb, majestátne štíty Chopku

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Horná Lehota

279,000 € 3770 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok s projektom neďaleko lesa pred vydaním stavebného povolenia I RAČA Potočná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 792 m²

Rezidenčná štvrť v obľúbenej lokalite, množstvo zelene, takmer vidiecky ráz a zároveň kompletná

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

480 €/m2 480 €/m2

4 izbový byt, Zhorínska ulica, Bratislava IV, Lamač, zariadený, posedenie na dvore, parkovanie

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Úžitková plocha bytu

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ I Priestranný kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 78 m²

Veľkorysý priestor, jedinečná atmosféra Starého Mesta hneď pod domom. Aj takto môže vyzerať Vaš

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 4936 €/m²

Výnimočný stavebný pozemok 1.093 m² so vstupom do jazera

Reality Trstice

Iný stavebný pozemok | Mierová | 1,093 m²

Prestavte si nedeľné ráno na ležadle pri vode, úplný pokoj a ticho v obklopení prírody. Vaše bý

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Trstice

79 €/m2 79 €/m2

Prenájom RD Luxusná rezidencia s výhľadom na Dunaj a s výťahom – Hradný vrch, Staré Mesto, Bratislava I., novostavba

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Fialkové údolie | 600 m²

Ponúkame 11 izbovú Luxusnú rezidenciu s výhľadom na Dunaj – Hradný vrch, Staré Mesto, Samostat

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Domy na prenájom Bratislava-Staré Mesto

9,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie