Rodinný dom | 201.9 m²
Ponúkame na predaj 5 izbový dom v obci Dunajský Klátov. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu v pek
199,900 € 990 €/m²
Záhrada | Fajgalská cesta | 300 m²
Predaj záhrady v Pezinku – Fajgalská cesta Ponúkame na predaj záhradu so záhradným domčekom s
77,500 € 258 €/m²
Garáž | Zahradná | 21 m²
Ponúkame na prenájom samostatnú garáž v centre Pezinka - Záhradná. Garáž má manuálnu otváraciu
140 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Keltská | 700 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám stavebný pozemok v Rusovciach s rozlohou 600 - 700 m2 a za nepre
300,000 € 429 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétnu dlhoročnú klientku hľadám rodinný dom v okolí Trnavy. Šelpice, Špačince, Hrnčiaro
200,000 €
Skladový objekt | Partizánska | 1,139 m²
Ponúkame na prenájom veľký sklad s rozlohou 1139 m2 s betónovou podlahou a murovanými stenami v
3,500 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Púchovská | 226.9 m²
Ponúkame na prenájom skladový priestor v administratívno-logistickom areáli AMEX PARK na Púchov
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
1 izbový byt | Podzáhradná | 39 m²
Prenájom 1-izbového bytu v Podunajských Biskupiciach Ponúkam na prenájom útulný 1-izbový byt s
480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Orenburská | 150 m²
Pre konkrétnu klientku hľadám rodinný dom v Podunajských Biskupiciach a blízkom okolí. Cena neh
450,000 € 3000 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko | Donnerskirchen
POPIS: HOUSE 0.4 -APARTMENT 0.1 HAUS 0.4 - TOP 0.1 ca. 68 m² GARDEN GARTEN ca. 37 m² TERRACE
353,000 € 5165 €/m²
2 izbový byt | centrum | 0 m²
Pre svojho klienta hladám na kúpu dvojizbový byt v lokalite Senec prípadne blízké okolie, cena
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 922 m²
ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite Pružina
108 €/m2 108 €/m2
Rodinný dom | Štefánikova | 150 m²
Znova v predaji !!! - Rodinný dom v meste Gbely PROMREAL exkluzívne ponúka na predaj 4-izbo
92,990 € 620 €/m²
Reštaurácia | Podhradie | 300 m²
Hľadáte príležitosť oživiť zabehnutý priestor s bohatou históriou? Ponúkame na predaj budovu s
305,000 € 1017 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 830 m²
REZERVOVANÉ Na predaj pozemok o rozlohe 830 m2 v Slovenskom Grobe na Chorvátskej ulici. Všetky
300 €/m2 300 €/m2
Rodinný dom | Ruženínová | 160 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nový, moderný 5-izbový dvojpodlažný dom na Ruženínovej ulic
2,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Púchovská | 381.66 m²
Ponúkame na prenájom ucelený skladový celok PB2 0.15 s celkovou výmerou 381,66 m². Tento priest
6.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Závodná | 1,345 m²
Promreal ponúka na prenájom skladové priestory na Závodnej ulici v časti Bratislava – Podunajs
5,500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Vinica, chmelnica | 3,144 m²
Prom Real ponúka v exkluzívnom zastúpení klienta 31-árový pozemok nad Krasňanmi. VÝHODY: +prís
326,000 € 104 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Fajgalská cesta | 30 m²
77,500 € 2583 €/m²
2 izbový byt | Segnerová 5 | 55 m²
Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Segnerovej 5. Byt je na 3. podlaží s výťahom . Výhody:
610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Tulipánová | 0 m²
Pre konkrétnu dlhoročnú klientku hľadám rodinný dom v Dúbravke - rýchla kúpa! Cena nehnuteľnos
600,000 €
3 izbový byt | Hlboká | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 2 až 3 izbový byt v Starom Meste. Cena nehnuteľnosti závisí od
349,000 €
3 izbový byt | 70 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Dúbravke. Ideálne byt s výťahom a m
260,000 € 3714 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.