NA PREDAJ krásny pozemok na polosamote 23 980 m2

Reality Čelovce

Pozemok pre rodinné domy | 23,980 m²

Na predaj ucelený pozemok s rozlohou 23 980 m2 (viac ako 2,3 ha) v katastrálnom území Čelovce s

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čelovce

38,780 € 2 €/m²

Nadštandartný 1 izbový byt na prenájom

Reality Komárno

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkam krásny, čerstvo dokončený 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Komárna. Byt sa nachádz

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Komárno

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM, 2-izbový byt v novostavbe - Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | 40 m²

Na prenájom 2 –izbový byt v novostavbe v meste Bytča. K bytu je vlastné parkovacie miesto Byt j

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bytča

660 € 17 €/m²

Rezervované | PLAN Real | Garáž - Bratislava – Ružinov, Astronomická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú panelovú garáž vo vyhľadávanej časti Ružinova na Astronomickej ul

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 2500 €/m²

SÚRNE !!! HĽADÁME pre klienta 1-izbový byt v Bánovciach n/B.

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

!!! *** Súrne hľadáme pre klienta 1-izbový byt v Bánovciach n/Bebr. *** !!! POŽIADAVKY ⇓⇓⇓ L

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na kúpa Bánovce nad Bebravou

Cena na vyžiadanie

PLAN Real - Podiely na pozemkoch Lozorno Záhumenice

Reality Lozorno

Orná pôda | Cintorínska | 2,000 m²

Pripravujeme na predaj podiely na pozemkoch E parciel v lokalite Záhumenice, Lozorno v celkovej

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Pozemky na predaj Lozorno

Cena dohodou

BUNGALOVY S FOTOVOLTIKOU A TEPEL.ČERPADLOM v obci Podlužany pri BN

Reality Podlužany

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

⫸ S FOTOVOLTIKOU ●TEPELNÝM ČERPADLOM ● KLIMATIZÁCIOU ⇒ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ⫷ ! Kopírovanie

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Podlužany

224,000 € 2133 €/m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! Predaj 3-izb. bytu v pôvodnom stave v Bánovciach nad Bebr. s roz.64m2

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 64 m²

⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA S MNOŽSTVOM ZELENE A VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU DO VŠETKÝCH ČASTÍ MESTA

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,500 € 1477 €/m²

!! NOVÁ CENA !! Na predaj pekný stavebný pozemok s rozlohou 1702m2 v Borčanoch !!

Reality Borčany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,702 m²

!!! POZOR ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame na predaj krásny, slnečný, rovinatý stavebný pozemok o výme

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Pozemky na predaj Borčany

61,272 € 36 €/m²

PLAN Real | 3-izbový byt so zaujímavou dispozíciou – Štrkovec Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 62 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj daľší 3-izbový byt na Štrko

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

Na prenájom: Priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt 70m² – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 70m² (plus pivnica

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ chata v areáli kúpaliska DOLNÁ STREHOVÁ

Reality Dolná Strehová

Chalupa, rekreačný domček | 55 m²

Na predaj chata 55 m2 v areáli kúpaliska Dolná Strehová. Chata má terasu, 2 kuchyne, 3 izby, 2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolná Strehová

17,000 € 309 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom za 49 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj rodinný dom vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez nutnosti rekonštrukcie. Dom má pekn

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Lučenec

49,000 € 408 €/m²

NA PREDAJ obrovská vodná plocha - rybník, s pozemkom na výstavbu chatiek

Reality Lučenec

Rekreačný pozemok | 150,000 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Na predaj obrovská vodná plocha - krásny čistý rybník s pozemkom na okolo, vho

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rodinného domu 1099m2 - Rosina

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | 1,099 m²

Na predaj pozemok v Obci Rosina ideálny na výstavbu rodinného domu. Výmera pozemku 1099m2 so ší

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

237,000 € 216 €/m²

Predaj penziónu s RD v podhorskej obci Omastiná pri Bánovciach n/B.

Reality Omastiná

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,080 m²

***ZREKONŠTRUOVANÝ PLNE FUNKČNÝ PENZIÓN ⇒WELLNESS⇒HERŇA ⇒SPOLOČ.MIESTNOSŤ⇒3 TERASY ⇒ 3-IZBOVÝ R

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Objekty na predaj Omastiná

680,000 € 630 €/m²

!!! POZOR ZNÍŽENÁ CENA !!! *** Na predaj trojpodlažný rodinný dom vo Veľkých Chlievanoch – pokojné bývanie na veľkom pozemku ***

Reality Veľké Chlievany

Rodinný dom | Nezadaná | 184 m²

!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, nachádzajúci sa na okraji obce

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Veľké Chlievany

185,000 € 1005 €/m²

PREDANÉ - PLAN Real | Veľký rodinný 4 izbový byt v Ružinove – Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 84 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný 4-izbový byt v Bratislave – Ružinov

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 3369 €/m²

!! Predaj staršieho rodinného domu v Horných Našticiach v tichej uličke s pekným pozemkom o rozlohe 1179m2 !!

Reality Horné Naštice

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

*** Na predaj dvojpodlažný rodinný dom v Horných Našticiach *** Ponúkame na predaj rodinný dom

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Horné Naštice

Info v RK

REZERVOVANÉ | PLAN Real | 3-izbový byt v tehlovej bytovke Štrkovec – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 65 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt na Štrkovci Ru

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3523 €/m²

PLAN Real | Štrkovec svetlý 2,5 -izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 63 m²

Ponúkame na predaj svetlý -izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou 65 m² (byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Na predaj 3-izbový byt pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Na predaj rodinný dom so záhradou v obci Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom s veľkou

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

82,000 €

Novinka
Novinka

Saalbach Hinterglemm Suites

Reality Rakúsko

1 izbový byt | Rakúsko

32 LUXUSNÝCH DIZAJNOVÝCH HOTELOVÝCH APARTMÁNOV S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM NA HORY, V STREDISKU SAALBA

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj

362,400 € 13843 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23075)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie