2 izbový byt | Mpčľ | 50 m²
PREDANÉ: 2-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, situovaný na 1. poschodí z 8 v bytovom dome
Info v RK
Rodinný dom | Ľadová | 220 m²
Ponúkame Vám na predaj rozostavaný, na 90% dokončený apartmánový dom na ulici Ľadová vo Veľkej
550,000 € 2500 €/m²
2 izbový byt | Štefánikova | 67 m²
Ponúkame Vám na predaj/odstúpenie krásny a slnečný 2-izbový byt o veľkosti 69m2 v kvalitnej nov
215,000 € 3209 €/m²
Rodinný dom | Sv. J. Nepomuckého | 135 m²
Základné Informácie a Lokalita Exkluzívne a iba u nás so súhlasom majiteľa, Vám ponúkame na pre
177,800 € 1317 €/m²
Výrobný objekt | Levočská | 512 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľkú priemyselnú halu (512m2) v priemyselnom areály Strojárne Švábovc
4,900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jedľová | 186 m²
POSLEDNÝ DOM NA PREDAJ Čo Vám ponúka Lesopark - Kvetnica? - najatraktívnejšiu lokalitu v meste
429,000 € 2554 €/m²
Rodinný dom | Orlická | 440 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Poprad, Spišská Sobota Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný
429,000 € 975 €/m²
Výrobný objekt | Svitská cesta | 2,000 m²
Popis: - hala má rozlohu 2000m2 - podlahy sú z liateho pancierového betónu - kompletne vybaven
7,500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova | 90 m²
NA PRENÁJOM úplne nový, kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkým balkónom v bytovom dome na ul
800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 29. augusta | 51 m²
Ponúkam Vám NA PRENÁJOM zariadený 2 izbový byt s balkónom (51m2) v Poprade na ulici 29.augusta
550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 650 m²
Na predaj stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov s výmerou od 650 m² do 1 177 m²,
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 510 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Vlková, ktorý vďaka svojej polohe ponúka krá
64,000 € 125 €/m²
Iný stavebný pozemok | 2,251 m²
Na predaj tri samostatné investičné parcely v meste Poprad o výmere 1184 m², 535 m² a 532 m². P
80 €/m2 80 €/m2
3 izbový byt | M. Gorkého | 75 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový priestranný, slnečný, mezonetový byt s lodžiou v blízkom centre
138,000 € 1840 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | J. GEJDOŠA | 800 m²
Na predaj stavebný pozemok o rozlohe 800 m2 na ulici J. Gejdoša v Štrbe. Pozemok: - rozloha 80
135,000 € 169 €/m²
Rodinný dom | Brezová | 253 m²
V obci Štrba ponúkam na predaj priestranný rodinný dom, ktorý nepredstavuje len bývanie, ale aj
285,000 € 1126 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 786 m²
REZERVOVANÉ rozľahlý (786 m²), slnečný a rovinatý pozemok s krásnym výhľadom na okolie a Spišsk
Info v RK
Rodinný dom | Dolný Rad | 190 m²
REZERVOVANÝ Ponúkam na predaj starší rodinný dom s dvoj garážou, postavený na pozemku s rozloho
189,900 € 999 €/m²
1 izbový byt | Bottova | 39 m²
Hľadáte štartovacie bývanie, investíciu alebo útulný priestor, kam sa môžete ihneď nasťahovať?
107,000 € 2744 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Levočská | 600 m²
Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčnú budovu s úžitkovou plochou cez 600m2 v meste Poprad – časť
2,950 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Orná pôda | Tatranská | 5,874 m²
Ponúkam NA PREDAJ veľký, investičný pozemok o rozlohe 5874m2 v podtatranskej obci Veľká Lomnica
89,000 € 15 €/m²
4 izbový byt | Huncovská | 84 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcií na Huncovskej ulici
168,900 € 2011 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,347 m²
Na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu o rozlohe 1367 m2 obec Beharovce okres Le
39,900 € 30 €/m²
4 izbový byt | Štúrova | 74 m²
Na predaj 4-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, pripravený na modernizáciu, situovaný na 1.
196,000 € 2649 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.