Bývanie alebo výstavba? Ty rozhodneš. Ideálna príležitosť na bývanie aj investíciu

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Hľadáte dom s atmosférou, veľkým pozemkom a potenciálom do budúcnosti? Práve ste ho našli. V e

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

212,380 € 2124 €/m²

Novinka
Novinka

GARSÓNKA, ONDAVSKÁ, BA II – RUŽINOV kompletne zariadená a vybavená

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ondavská | 22 m²

Na prenájom novo-dizajnovo zariadená garsónka vo vyhľadávanej lokalite Ružinova pri Štrkoveckom

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 40 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s balkónom na Stavbárskej ulici v Bratisl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predám rodinný dom v Horné Obdokovce

Reality Horné Obdokovce

Rodinný dom | Nevyplnená | 120 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, jednopodlažný rodinný dom, ktorý spája poctivú stavbu s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Horné Obdokovce

133,000 € 1108 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na prenájom veľký 115m2 obchodný priestor s parkovaním v centre, Palárikovo

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 115.37 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom veľký obchodný priestor s parkovaním, chladiarenskou a mrazi

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Palárikovo

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

SAMOSTATNÝ BUNGALOV- výborná dispozícia -Prístrešok na 2 autá-súkromie- SLOVENSKÝ GROB

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri jazere | 108 m²

TOP PONUKA - SAMOSTATNÝ - ATYPICKÝ Bungalov 520m2 pozemok- moderný,zariadený . -Slovenský Gro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

395,000 € 3657 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom prevádzkového priestoru v oplotenom areáli v Piešťanoch!

Reality Piešťany

Iný priestor | Hodžova | 18 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na prenájom prevádzkový priestor s umývadlom a klimati

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DOPYT: 2 izb. byt, Zuzany Chalupovej

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 0 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. hľadá pre konkrétneho klienta 1,5 izbový byt / 2 garzónku

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Novinka
Novinka

3 izbový byt s terasou a parkovaním - Chrenová!

Reality Nitra

3 izbový byt | Doležalova | 81 m²

video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Nitra

209,000 € 2580 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTÍCIA: SMART garsónka (24m2) s nájomníkmi – Čajkovského

Reality Nitra

Garsónka | Čajkovského | 24 m²

3D obhliadka:https://livetour.istaging.com/9f65b40e-0d42-4952-9814-afae2a783254 video obhliadka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

125,000 € 5208 €/m²

INVESTÍCIA: Zariadená garsónka s NÁJOMNÍKMI,Jurkovičova ul.

Reality Nitra

Garsónka | Jurkovičova | 21 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/df891c13-1e29-4b19-82a1-18469e826d18 video obhliadk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

115,000 € 5476 €/m²

Záhrada Horné Krškany s potenciálom budúcej stavby.

Reality Nitra

Záhrada | Na Katruši | 342 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj záhradu s murovanou záhradnou chatkou v mestskej časti

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

40,000 € 117 €/m²

3 izbový byt na Murániho ulici -bývaj alebo investuj

Reality Nitra

3 izbový byt | Murániho | 63 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/c14934f7-11f5-4d87-a9bf-f865c259103d?index=3 video

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2619 €/m²

Janíkovce novostavba rod.domu: fotovoltika,studňa,zariadenie

Reality Nitra

Rodinný dom | 108 m²

Videoobhliadka: https://youtu.be/FLerGxTV_08 3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/e7d43d

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Nitra

354,000 € 3278 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný a priestranný 4,5i bungalov v Golianove – bývanie s potenciálom až 5 izieb

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/4734b506-3786-40e1-bc37-1b1199912917 Videoobhliadka

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Golianovo

269,900 € 2212 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 4 izbový rodinný dom v obci Veľké Ripňany

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Topoľčianska | 140 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/3b278058-bcdd-4691-886f-926fc35d9004?index=3 Hľadá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

139,000 € 993 €/m²

Čermáň: 3-izbový tehlový byt s GARÁŽOU a 2x balkón

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 81 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/5b303e2b-ccd0-419e-8790-d6dff77d9732 Hľadáte býva

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Nitra

189,900 € 2344 €/m²

Strategický investičný pozemok v blízkosti mesta Rožňava

Reality Rožňava

Orná pôda | Jovická | 7,188 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemok – ornú pôdu v katastrálnom území Rožňava, s ce

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rožňava

24,990 € 3 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt v Poprade

Reality Poprad

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

3 izbový byt v Poprade. 0908 699 526

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM VÝROBNÉ-SKLADOVÉ-KANCELÁRSKE PRIESTORY, Košice

Reality Košice-Nad jazerom

Výrobný objekt | Jazerná | 849 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM VÝROBNÉ-SKLADOVÉ-ADMINISTRATÍVNE priestory v priemyselnom areály, Košice N

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM PRIEMYSELNÉ HALY, SKLADY, VÝROBA, KANCELÁRIE, priemyselný areál Nad Jazerom

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Jazerná | 849 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

4.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM VÝROBNÉ-SKLADOVÉ-ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, KE Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priestor pre sklad | Jazerná | 849 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM výrobné-skladové-administratívne priestory v priemyselnom areály, Košice N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Priestory na prenájom Košice-Nad jazerom

3.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

TOP LOKALITA : NA PREDAJ RODINNÝ DOM S POZEMKOM, KOŠICE SEVER

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom so skvelým, rovinatým pozemkom v TOP LOKALITE mestske

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Košice-Sever

549,000 € 2614 €/m²

TOP LOKALITA: NA PREDAJ PRIESTRANNÝ, MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT, Košice Južná Trieda

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII !!! Hľadáte byt do ktorého sa stačí iba nasťah

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,900 € 3331 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8557)
Rodinné domy na predaj (23077)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie