PRENÁJOM Kancelária (102m2) s parkovaním, Štúrova ul, Svit (CHEMOSVIT)

Reality Svit

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 102 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu (102m2) na 3. NP v administratívnej budove Chemosvit na Štú

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Priestory na prenájom Svit

850 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 4 izbový byt s lodžiou pripravený na modernizáciu, Štúrova 25, Tatranská Štrba

Reality Štrba

4 izbový byt | Štúrova | 74 m²

Na predaj 4-izbový byt s lodžiou v pôvodnom stave, pripravený na modernizáciu, situovaný na 1.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Štrba

196,000 € 2649 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 1367 m2, Beharovce okres Levoča, 2km od diaľnice

Reality Beharovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,347 m²

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu o rozlohe 1367 m2 obec Beharovce okres Le

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beharovce

39,900 € 30 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 4-izb. byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii, Huncovská ul., Kežmarok

Reality Kežmarok

4 izbový byt | Huncovská | 84 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcií na Huncovskej ulici

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

168,900 € 2011 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Petržalka - Súrne hľadáme 3i alebo 4i byt v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 70 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový alebo 4-izbový byt v novostavbe (prípadne staršom by

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt v centre mesta Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Komenského | 54 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite priamo v centr

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

157,000 € 2907 €/m²

Novinka
Novinka

** Exkluzívny rodinný dom **

Reality Marianka

Rodinný dom | Nad Bednárovým | 242.8 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Marianka

670,000 € 2759 €/m²

** Skolaudovaný dom s tepelným čerpadlom **

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | Klátovská cesta | 84 m²

Hľadáte dokonalé spojenie pekného obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento krásny

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

239,900 € 2856 €/m²

** Krásne priestranný rodinný dom v tichom prostredí ** stačí sa už len nasťahovať

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nová | 142 m²

Ponúkame Vám veľmi pekný priestranný 4izbový rodinným dom, ktorý ponúka pohodlné bývanie v obci

Publikované: 03.06.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

Info v RK

** Priame pripojenie na R7 ** Byty s predzáhradkou alebo terasou a parkovacím státím

Reality Šamorín

3 izbový byt | Bratislavská | 88.35 m²

Ponúkame na predaj nové byty v projekte Shamot Village, v mestkej časti Šamorín s výbornou dost

Publikované: 08.05.2023 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 2164 €/m²

** Krásna záhrada na pozemku s rozlohou 994 m2**

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 944 m²

V záhradkárskej lokalite Žabí Majer ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 944 m2 v záhradkárske

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 11.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

129,999 € 138 €/m²

Štrba – 4.070 m2 ORNÁ PÔDA pri Vysokých Tatrách

Reality Štrba

Orná pôda | 4,070 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícky podiel na poľnohospodárskej pô

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Štrba

9,000 € 2 €/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne v APEX reality 6i rodinný dom v obci Bojničky s garážou na pozemok 596 m2

Reality Bojničky

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj vzdušný 6 izbový rodinný dom nachádzajúc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bojničky

194,000 € 924 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj chata s krásnou záhradou, Košické Olšany, Vyšný Olčvár

Reality Košické Oľšany

Chalupa, rekreačný domček | 426 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – Oáza pokoja vo Vyšnom Olčvári pri Košických Olšanoch Predstavte si mie

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košické Oľšany

79,990 € 188 €/m²

Novinka
Novinka

EXLUZÍVNY PREDAJ byt 3+1 EUROPALACE, Žilina- Vlčince, 120 m2, Cena: 361.241 EUR

Reality Žilina

3 izbový byt | 120 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

361,241 € 3010 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE – Rodinný dom s podnikateľským priestorom v obci Krškany

Reality Krškany

Rodinný dom | Nezadaná | 75 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým podnikateľským priestor

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Krškany

357,000 € 4760 €/m²

Novinka
Novinka

Záhradný dom vhodný na celoročné bývanie – Povina

Reality Povina

Záhradná chatka | 130 m²

Záhradný dom s terasou vhodný na celoročné bývanie vo veľmi peknom prostredí – Povina. Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Povina

139,900 € 1076 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PREDAJ! Veľkorysý 4-izbový byt v SENCI s 2 parkovacími miestami

Reality Senec

4 izbový byt | Zemplínska | 106 m²

Spoločnosť Wealth Group exkluzívne ponúka na predaj naozaj netradičný a veľkorysý 4-izbový byt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

289,000 € 2726 €/m²

Novinka
Novinka

Ludrová – 4.170 m2 ORNÁ PÔDA 1/1

Reality Ludrová

Orná pôda | Nezadaná | 4,170 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj poľnohospodársku pôdu v katastrálnom území Lud

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ludrová

8,500 € 2 €/m²

Novinka
Novinka

VIVAREAL* ATRAKTÍVNY 3-izbový byt, výmera až 73 m2, veľký balkón, vlastné parkovacie státie v garáži, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Botanická | 73 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v Trnave na ulici Botanic

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

252,500 € 3459 €/m²

Novinka
Novinka

Kompletne prerobený 3i byt s atmosférou domova a výhľadom do zelene | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 0 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-izbový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trenčín

195,900 €

Novinka
Novinka

Na prenájom 3 izbový byt na Mazorníkove, Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | 9. mája | 62 m²

Prenájom 3-izbového bytu v panelovom dome na 4. poschodí v dome s výťahom na ulici 9. mája v Br

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Brezno

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Garsónka s loggiou / 27 m2 / - Bytča

Reality Bytča

Garsónka | 27 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom garsónku s loggiou / 27 m2 / v Bytči. Byt sa nachádza v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bytča

410 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt s dvoma balkónmi / 74 m2 / - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 74 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na prenájom zariadený 3-izbový byt s dvoma balkónmi / 74 m2 / v mest

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty v Banskej Bystrici (1389)