HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na prenájom krásny úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metro

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

HERRYS - Na predaj garážové státie v rezidenčnom projekte POD VINICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 0 m²

HERRYS - Na predaj garážové státie v rezidenčnom projekte POD VINICOU Realitná kancelária HERR

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

22,140 €

HERRYS -Na prenájom parkovacie státie v novostavbe Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Továrenská | 12 m²

HERRYS -Na prenájom parkovacie státie v novostavbe Sky Park Realitná kancelária HERRYS ponúka

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

140 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rustaveliho | 78.8 m²

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači Realitná kancelária HERRYS ponúka na pren

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Viktória s internetom a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52 m²

HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Viktória s internetom a garážovým státím Realit

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt v tichej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Staré záhrady | 75 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt v tichej časti Ružinova Realitná kancelária HERR

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

649 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt na Cyrilovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Cyrilova | 117 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 3 izbový byt na Cyrilovej ulici Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom kompletne zariadená dvojgarsónka v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Dvojgarsónka | Záhradnícka | 36 m²

HERRYS - Na prenájom kompletne zariadená dvojgarsónka v Ružinove Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 84.71 m²

HERRYS - Na prenájom nadštandardný 3 izbový byt v Panorama City v Starom Meste s parkovaním Re

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2 izbový byt s loggiou v Ružinove, časť Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakunská cesta | 56 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2 izbový byt s loggiou v Ružinove, časť Ostredky Realitná kan

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom garážové státie v novostavbe ZWIRN na Košickej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 12.5 m²

HERRYS - Na prenájom garážové státie v novostavbe ZWIRN na Košickej ulici Realitná kancelária

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

110 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE | ŠAĽA – MARKOVIČOVA ULICA

Reality Šaľa

Rodinný dom | Markovičova | 185 m²

Niektoré nehnuteľnosti zaujmú fotografiami. Iné lokalitou. A potom sú tu domy, ktoré majú atmos

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šaľa

235,990 € 1276 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Chata s výhľadom na vodu v rekreačnej oblasti Zemplinská Šírava

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 50 m²

REALITY HOUSE ponúka : Na predaj rekreačnu chatu na Zemplínskej Šírave v časti Prímestská o

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

69,000 € 1380 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj novostavba Nitra - Štitáre

Reality Štitáre

Rodinný dom | 95 m²

R12 reality pripravuje ponuku novostavba 4 izbového rodinného domu lokalita - Nitra, obec Šti

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Štitáre

222,000 € 2337 €/m²

Predaj komerčná budova, Nitra - pešia zóna

Reality Nitra

Obchodné priestory | 450 m²

R12 reality ponúka na predaj komerčnú budovu LOKALITA mesto - Nitra ulica - Štefánikova /peš

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

Predaj pozemok Nitra - Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 801 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok v novovybudovanej lokalite lokalita - Nitra ča

Publikované: 10.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

128,000 € 160 €/m²

Predaj rodinný dom Nitra - Kolíňany, pri lese

Reality Kolíňany

Rodinný dom | 220 m²

R12 reality ponúka na predaj Predaj 5 izbový rodinný dom pri lese LOKALITA okres - Nitra o

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kolíňany

Cena na vyžiadanie

Predaj rodinný dom Nitra - Kynek, 17á pozemok

Reality Nitra

Rodinný dom | 0 m²

R12 reality ponúka na predaj Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu lokalita - Nitra časť - Kyne

Publikované: 01.12.2021 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

115,000 €

Predaj pozemok Nitra - Kynek Furmanská

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,424 m²

ponuka Iinvestičného pozemku: lokalita- Nitra časť- Kynek ulica - Furmanská výmera- 1424 m2 š

Publikované: 24.01.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 59 €/m²

Predaj 2 izbový byt s terasou a parkovaním, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 48 m²

R12 reality pripravujeme predaj bytu v zabývanej novostavbe 2 - izbový byt s terasou a garážov

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

199,000 € 4146 €/m²

Predaj vinica Nitra - Klasov, 5600 m2

Reality Klasov

Ovocný sad | 5,600 m²

R12 reality ponúka na predaj priestranná vinica so šírkou pri vstupe 24 m LOKALITA okres - N

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Klasov

59,000 € 11 €/m²

Predaj výnimočného ovocného sadu na južnom Slovensku v obci Zalaba (okres Levice).

Reality Zalaba

Ovocný sad | 878,168 m²

Využite šancu vlastniť kúsok slovenského poľnohospodárskeho dedičstva. Tento obrovský ovoc

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zalaba

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Predaj priestranný 2-izbový byt s balkónom – Nitra, Chrenová (Nábrežie mládeže)

Reality Nitra

2 izbový byt | 67 m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 2-izbový byt s balkónom v TOP lokalite pri rieke – Nitra, Chrenová Po

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,000 € 2612 €/m²

Predaj 5 izbový Rodinný dom Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 260 m²

R12 reality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom LOKALITA lokalit

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Rodinné domy na predaj (23070)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie